Mowienie komus smacznego jest tak samo glupie jak mowienie dzien dobry 10 razy w ciagu dnia do tej samej osoby. Z tym ze to pierwsze jest w---------e, bo ludzie uzywajacy tegi zwrotu sa przeswiadczni o swoich dobrych manierach. Czasem odpowiadam (z morda pelną żarcia) ze nie potrzebuje twojego smacznego, zeby smakowalo mi zarcie ktore sam sobie zrobilem, albo wybralem bo lubie. To tak jakby walic piescia w zamkniete drzwi od wc i
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crystalmethh: a ja zawsze jak ktoś coś konsumuje to mówię dla jego smacznego, bo jestem miłym i bardzo kulturalnym kawalerem, gdyby ktoś się do mnie spruł o to, że dla jego powiedziałem smacznego, to musielibyśmy to sobie wyjaśnić chyba, ale jeszcze nie miałem takiej sytuacji.
z fartem
  • Odpowiedz
Ehhh,nie dość że lato w UK w tym roku praktycznie nie istniało, to żniwa jakimś przypadkiem są wcześniej i farmerzy już praktycznie skosili połowę zbóż,
Więc pola wyglądają już,jak we wrześniu w poprzednich latach.
I chłop nie mógł się nacieszyć widokiem ładnym złotym...

#uk #rolnictwo #feels #pogoda #zalesie #chlopi #przemyslenia #geografia #zmianyklimatu #takaprawda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znajdzie się tysiące sensownych gości i 5x tyle napaleńców.


@mirko_anonim: ściana nie polega na tym, że brakuje, tylko na tym, że brakuje tych co jej sie podobają
  • Odpowiedz
@Kopyto96 ja nie widzę tego przekazu, po prostu ludzie głośniej mówią to co myślą. czasem słyszę o dzieciatych traktujących z góry tych, którzy dzieci nie mają, a czasem jest na odwrót, równowaga zachowana
  • Odpowiedz
no właśnie nie, jak nie będzie dzieci to ten system się zawali.


@mateusz-bogacki:
Dzieci można zastąpić imigrantami, których łatwiej przekupić przed wyborami - wydaje mi się, że właśnie taka jest agenda. Białemu człowiekowi w dupie się poprzewracało od tej wolności to zamiast reedukować kolejne pokolenia, które potrafią już coś myśleć za siebie nagarniemy sobie nowych przygłupów z trzeciego świata i będzie tu i teraz a nie za dwa pokolenia.

Ty
  • Odpowiedz
Boomerzy i pokolenie X obudzą się z ręką w nocniku kiedy Milenialsi i Zetki uderzą w ekonomiczny mur, bo już nie będzie jak ściągnąć czynszu z młodych i innych należności. Telewizja Tusk nie pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°) #takaprawda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach