@mirko_anonim: brutalna prawda jest taka,że nie każdemu pisana jest miłość , a zdecydowana większość facetów ograniczających się tylko do aplikacji randkowych czeka samotność
  • Odpowiedz
  • 11
@Skuner: No tak ale spojrz na to ze ojczyzna juz nie ma zadnego znaczenia
Kazdy, doslownie kazdy chce cie oszukac, wykorzystac na swoja korzysc.
Politycy bredniami, rolnicy pestycydami, sprzedawcy w sklepie smieciowym zarciem, baba chce cie slubem, korpo: nowomowa i lgbt-+, ksieza strachem przed pieklem, itd,

A niech spadaja, trzeba robic po swojemu pod prad temu syfowi,
Pokaz mi dumnych weteranow bogatych? Caly zysk z wojen biora bankierzy, wlasciciele firm militarnych, politycy,
  • Odpowiedz
Najważniejszą częścią igrzysk olimpijskich powinny być...zawody. Niezależnie od tego czy organizatorzy mieli na celu wyśmianie chrześcijaństwa czy tez przyświecał im wyłącznie altruistyczny cel walki z dyskryminacją to wiedzieli jaki negatywny rozgłos wywoła takie rozpoczęcie. W rezultacie igrzyska olimpijskie zostaną zapamiętane nie z osiągnięć sportowców, ale z początkowego skandalu. Współczuję zawodnikom, ale współczuję także osobom LGBT, bo w rezultacie zostaną skojarzeni z takimi dziwadłami. Ewidentnie występ został przygotowany przez osoby, które że tak
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vokun: ładnie napisane, ale ta impreza którą oglądamy to igrzyska olimpijskie, olimpiada to czas 4 lat pomiędzy igrzyskami. Z całym wpisem się w pełni zgadzam
  • Odpowiedz
@sadistikexekution: do nich się dojebują zwykli ludzie, bo wszelakie instytucje, działacze ekologiczni czy fora klimatyczne problemu w tym nie widzą. Największy problem widzą w Kowalskim że dwa razy w roku poleci sobie na wakacje albo dojeżdża do pracy starym Seicento w gazie.
  • Odpowiedz
To był taki słabszy hit ale wcale się nie starzeje a inne pobujają chwilę i się zapomina
To jak z babami
#takaprawda
ramotka - To był taki słabszy hit ale wcale się nie starzeje a inne pobujają chwilę i...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 27
@winsxspl każda oligarchią jest zła. Ale przypominam że jeden z krajów został napadnięty i się broni. Chodzi o to żeby niszczyć w pierwszej kolejności agresję, ale oligarchię też by należało zlikwidować. Ale wojna ma priorytet
  • Odpowiedz
@Arboree: Kolego, wystarczy sie napic. Czasami mi sie sam zalacza dobry nastroj, ale na krotko - w moim przypadku trwa to okolo doby. Wtedy wszystko wydaje sie znowu ciekawe. Na kolejny taki dzien niestety trzeba czekac 2-3 tygodnie.
  • Odpowiedz
@Arboree: jestem w podobnej sytuacji - mam przeczucie że wszystko co dobre (a raczej na to szansę) już bezpowrotnie minęły i już nie wyjdę z przegrywie i przegrywowej egzystencji. No cóż na to rady nie ma - trzeba dalej żyć w nadziei (cope) że może kiedyś coś się uda... ;(
  • Odpowiedz
że urodziliście się w Polsce


@MakiawelicznyAltruista: a co to ma do rzeczy tylko polaki lubią najbardziej srać do swego gniazda jak ci nie pasuje to wyjedź do innego państwa zobacz jak tam jest cudnie, języka można się nauczyć więc jaki masz problem
  • Odpowiedz
W 2024 jesli jestes mlodym golodupcem i nie zarabiasz ~100k USD, to nie ma co na powaznie myslec o inwestycjach i odkladaniu na emeryture, inaczej skazujesz sie na robactwo, a i tak na emeryturze bedziesz liczyl kazdy grosz/pracowal dluzej. Troche beke mam, jak ludzie z zarobkami rzedu 10-15k netto (nie mowiac o nizszych) robia z tego wielka filozofie. Byleby splacic kredyt na nierucha, a potem korzystac z zycia, podrozowac, jezdzic fajnym autem,
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kawalerka15k:
Nie wiem czy komfort życia zmienia się diametralnie jak ktoś zarabia 70 tysięcy dolarów, do tego który zarabia 100 tysięcy. Ja bym już w Twoich wyliczeniach poszedł grubo i napisał 10 milionów
  • Odpowiedz