Pamiętam stary, fajny wykop.pl, gdzie można było spotkać wartościowych ludzi, bez jadu, bez agresji słownej, bez polityki i bez jadu. Jak coś potrzebowałeś to wystarczyło tagiem rzucić, chwilę poczekać i zaraz Mireczek pomógł drugiemu.
Teraz mamy:
Bagno, syf, pełno jadu, pełno polityki, cymbałów ze skrajnej lewicy i prawicy, spoceńców-ekspertów na garnuszku mamy i wszech obecna głupotą.
A będzie tylko gorzej
Chwila ciszy dla startego dobrego wykopu...
#wykop #takaprawda
Pendulum1337 - Pamiętam stary, fajny wykop.pl, gdzie można było spotkać wartościowych...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obecnie co drugi student informatyki chce isc w embeded, cos co jeszcze 5 lat temu robili pasjonaci, cos czego nikt nie chcial dotykac, teraz jest oblegane masowo xDDD

Oczywiscie winnym jest rynek pracy - jak studenciak widzi, ze posyla na jave czy c# i jest jednym z 900 kandydatow to kazdy szuka alternatywnej drogi wejscia w IT, i tak cala chmara mlodych ludzi rzucila sie wlasnie na embeded ( ʖ̯
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@_UczeSieNiemieckiego: Embedded było mało popularne, bo mimo tego, że (przynajmniej moim zdaniem) cięższe od web developmentu, to przeważnie płacili mniej. Dlatego oblegane głównie przez pasjonatów elektroniki. Teraz chwytają się wszystkiego co możliwe
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak już abstrachując od cen nieruchów. Naszła mnie taka smutna konstatacja, bo nie wierzyłem, że to jest możlwie. Sądziłem, że to tylko wyolbrzymiony mit, bo jak można tylko z racji fragmentu powierzchni na mapie, który się zamieszkuje uważać się za lepszego i napompować sobie ego do monstrualnych rozmarów? Niestety wiele sytuacji, których ostatnio doświadczyłem przekonuje mnie, że to prawda co słyszałem od wielu ludzi, gdzieś obiegowo się przewijało takie porzekadło i nie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MakiawelicznyAltruista: a do czego miałbym się odnosić, jeżeli w innych miastach nie mieszkałem, tylko odwiedzałem? Warszawa jak Warszawa, są plusy, są minusy. Rozumiem że się jarać Wrocławiem olaboga jaki piękny to jest ok, natomiast Warszawę można tylko hejtować? Nie słyszałem żeby ktokolwiek w Warszawie się chwalił że mieszka w warszawie czy coś takiego, natomiast bardzo często widuje trzask dup małomiasteczkowych jaka ta warszawa zła i jacy warszawiacy źli
  • Odpowiedz
W naukach ścisłych schemat rozwiązywania problemów polega na tym że skomplikowany problem sprowadzamy do jak najprostszej postaci, przysłowiowego 2+2, a następnie je rozwiązujemy


@Serpentens: BS. Wcale nie jakaś "wysoka" matematyka, ale taka na przykład transformacja Fouriera, została wymyślona 200 lat temu. Dla kogoś niewtajemniczonego jest właśnie takim dzieleniem włosa na czworo i wymyślaniem niepotrzebnych ,dziwnych rzeczy. Mija 100 lat i nagle okazuje się, że to co Fourier rozważał teoretycznie i
  • Odpowiedz
Ale przecież was nikt nie dzieli. Wy się sami dzielicie. Opowiadając się za jedną stroną barykady jednocześnie wykluczacie się z drugiej. Proste.

#takaprawda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz Anglicy powinni się cieszyć, że doszli do finału z taką grą, a zawdzięczają to głównie znalezieniu się w słabszej części drabinki, gdyby trafili zamiast Danii od razu na Niemców w 1/8 to dawno mieliby po zawodach #takaprawda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@_atreides: jest bardzo prosta różnica pomiędzy macronem w 2022,a w 2024. w 2022 ruscy jeszcze tak bardzo nie mieszali w strefach wpływów francji w afryce. obecnie kacapy wykopują już powoli bagieciarzy z nigru
  • Odpowiedz
Czy Was też już zaczyna denerwować reklama Gorzowa w TV? Po co oni reklamują to miasto? Moja teoria jest taka że stamtąd wszyscy wyjeżdżają, uciekają. Jeśli tak, to może po prostu niech rozwiążą to miasto w cholerę i dadzą spokoj z reklamami w tv. #takaprawda #heheszki #reklama #polska
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach