Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
NijuGMD

NijuGMD

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 151064
  • Znaleziska 21382
  • Mikroblog 129682
  • Obserwujący 57
  • Obserwowane 36
ja_jesio_ne
ja_jesio_ne
przedwczoraj, 15:51:53
  • 17
Kto chce, żeby mu napisać coś miłego, niech zostawi komentarz. Z zabawy wyłączone są różowe

#przegryw
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NijuGMD
NijuGMD 20 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 1
@ja_jesio_ne: poproszę
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
23 godz. i 47 min temu
  • 111
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NijuGMD
NijuGMD 20 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 1
@SlowSnake: jaka jest historia tego zdjęcia? XDD
  • Odpowiedz
odidouo1
odidouo1
przedwczoraj, 18:21:34
  • 9
Podżeganie do nienawiści i zbijanie politycznego kapitału ruszyło pełną parą
#polityka #konfederacja #ukraina
odidouo1 - Podżeganie do nienawiści i zbijanie politycznego kapitału ruszyło pełną pa...

źródło: IMG_1269

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NijuGMD
NijuGMD 20 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@odidouo1: nienawiść jest wtedy gdy nie chcesz dawać komuś pieniędzy
  • Odpowiedz

22

Petru zakłada własną Konfederację. W planie obrona rozwiedzionych ojców

Petru zakłada własną Konfederację. W planie obrona rozwiedzionych ojców

Według założeń nowa partia ma przedstawić rozwiązania m.in. dla młodych mężczyzn, którzy po rozwodach przegrywają w sądach opiekę nad dziećmi.

redaktor_blaz
z
wiadomosci.radiozet.pl
dodany: 22 godz. i 10 min temu
  • 28
  • #
    polityka
  • #
    petru
  • #
    konfederacja
  • #
    mentzen
  • #
    4konserwy
NijuGMD
NijuGMD 20 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 7
@jednorazowka: nazwa użytnika powiązana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
Restrukturyzacja
przedwczoraj, 13:04:32
  • 11
Dupodajek też poleciał. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najtwardszy elektorat ma ciężkie czasy.

#stobanowdlalewakow #tangodown #bekazlewactwa
Restrukturyzacja - Dupodajek też poleciał. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najtwardszy elektorat ma ciężk...

źródło: IMG_0770

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NijuGMD
NijuGMD 20 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 1
@Restrukturyzacja: całe 4 dni
NijuGMD - @Restrukturyzacja: całe 4 dni

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz

711

Nawrocki: Polska nie będzie rozwiązywać kryzysu demograficznego migracją

Nawrocki: Polska nie będzie rozwiązywać kryzysu demograficznego migracją

Prezydent Karol Nawrocki mówił w poniedziałek, że w całej Europie nastąpiła eksplozja bezdzietności, a błędem państw zachodnich było uleganie presji migracyjnej. To nie jest i nie będzie polska droga, będzie nią postawienie na polską rodzinę i systemy prawne walczące z kryzysem demograficznym do

Modernizator_Wykopu
z
dziennik.com
dodany: 22.06.2026, 14:26:22
  • 292
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
  • #
    polska
  • #
    zwiazki
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
NijuGMD
NijuGMD przedwczoraj, 08:29:49 via Wykop
  • 0
@Danuel: mówię chyba 30 raz ze łazarski wyleciał z konfy

Menzten kreaujący się na self-made-man (dziecko z domu profesorskiego)

@user42: i co z tego? przecież się dorobił na własnych biznesach, a nie pracował na uczelni u ojca
NijuGMD
NijuGMD przedwczoraj, 08:30:21 via Wykop
  • 0
Wilk - kolejny obrońca rodziny - mąż alkoholik


@user42: nie pije od roku
NijuGMD
NijuGMD przedwczoraj, 08:30:42 via Wykop
  • 0
odkładał rodzinę jak długo sie dało


@user42: przecież Bosak jest ledwo po czterdziestce, a nie ma 60 lat
Arutam2002
Arutam2002
22.06.2026, 18:23:47
  • 35
#przegryw Dlaczego społecznie akceptowalnym są baby noszące spodnie, ale widok huopów w spódniczce już nie ? Nie mówie ze swojego doświadczenia, ale żyjemy w XXI wieku i dalej w społeczeństwie widok mało męskiego mężczyzny. (choćby nieśmiałość u chłopa jest postrzegana jako niemęska cecha) jest czymś nieakceptowalnym, a baba może być męska i nie być za to negatywnie oceniana.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NijuGMD
NijuGMD przedwczoraj, 07:47:38 via Wykop
  • 1
@Arutam2002: bo społeczeństwo jest ginocentryczne i mizandryczne, a ja mam to w dupie więc i tak noszę spódnice i patrzę z góry na kobiety w spodniach (szczególnie tych worach szerokich, fuj)
  • Odpowiedz
elo345
elo345
elo345
22.06.2026, 18:23:18
  • 1
#polityka #konfederacja

Który postulat uda się zrealizować Konfederacji w koalicji z PiS?

  • Proste i niskie podatki 7.7% (3)
  • Powstrzymanie ETS, zielonego ładu 10.3% (4)
  • Znacząca obniżka programów socjalnych 2.6% (1)
  • Calkowity zakaz aborcji, żadnych związków homo 74.4% (29)
  • Powstrzymanie imigracji z krajów 3 świata 5.1% (2)

Oddanych głosów: 39

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NijuGMD
NijuGMD przedwczoraj, 07:29:28 via Wykop
  • 0
@domp12: zakład?
  • Odpowiedz
bastek66
bastek66
22.06.2026, 21:36:42
  • 42
Ojejku prawie całe wakacje bez wykopu dla niego #stobanowdlalewakow #tangodown #bekazlewactwa
bastek66 - Ojejku prawie całe wakacje bez wykopu dla niego #stobanowdlalewakow #tango...

źródło: Screenshot 2026-06-22 at 23-36-02 Profil @Jariii Wykop.pl

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NijuGMD
NijuGMD przedwczoraj, 07:18:24 via Wykop
  • 3
@bastek66: dawno nie widziałem neuropka z tak długim banem
  • Odpowiedz

447

Przykład antypolskiej manipulacji na mirko

Przykład antypolskiej manipulacji na mirko

TL;DR: W dyskusji na mirko padło twierdzenie, że Europa "hejtuje" nas za decyzję o odebraniu orderu "Orła Białego" Zełeńskiemu. Problem w tym, że żaden z przytoczonych artykułów z zagranicznych mediów nie zawiera takiej informacji. Po zwróceniu uwagi, autor wysłał link do losowej dyskusji na X.

kowalzmetina
z
wykop.pl
dodany: 21.06.2026, 10:18:35
  • 107
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
  • #
    bandera
  • #
    wolyn
  • #
    polska
  • #
    manipulacja
NijuGMD
NijuGMD 22.06.2026, 11:35:31 via Wykop
  • 0
D----s


@luke-mat: o co? D----s? Serio Wykop to cenzuruje? XDDD

465

Iran ogłasza: cieśnina Ormuz zamknięta dla wszystkich statków

Iran ogłasza: cieśnina Ormuz zamknięta dla wszystkich statków

Irański Korpus Strażników Rewolucji Islamskiej (IRGC) powiadomił w sobotę, że cieśnina Ormuz jest teraz zamknięta dla wszystkich statków. Strażnicy ostrzegli także jednostki przebywające na morzu, aby nie zbliżały się do cieśniny, ponieważ może być to dla nich niebezpieczne.

haha123
z
money.pl
dodany: 21.06.2026, 10:44:55
  • 79
  • #
    gielda
  • #
    ropa
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    trump
NijuGMD
NijuGMD 22.06.2026, 11:28:35 via Wykop
  • -1
@Sikor12: jakby tylko spróbował, to skończyłby z przestrzeloną potylicą
Pan_Hieronim
Pan_Hieronim
21.06.2026, 22:23:28
  • 70
Ej…przedsiębiorco sprowadzić Ci takiego Hindusa? Ja będę zadowolony, Ty będziesz zadowolony i Twoja córka będzie najbardziej zadowolona.

#przegryw #blackpill
Pan_Hieronim - Ej…przedsiębiorco sprowadzić Ci takiego Hindusa? Ja będę zadowolony, T...

źródło: d7e6576c05de23bf03817c73969846d7c16169e422f9c63ca5bbe67793f29f8b

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NijuGMD
NijuGMD 22.06.2026, 10:42:05 via Wykop
  • 1
@nieparzystokopytny: gadam już chyba 30 raz że łazarski wyleciał z konfy
  • Odpowiedz

306

Czy 25% ruchu w polskich social mediach to boty i płatne trolle?

Czy 25% ruchu w polskich social mediach to boty i płatne trolle?

TL:DR: W ciągu trzech tygodni nagle 26% komentarzy krytykuje decyzję o odebraniu orderu Zełeńskiemu, gdy pod koniec maja było to zaledwie 2,6%. Szybka obserwacja: Gdy 29 maja prezydent Karol Nawrocki ogłosił propozycję odebrania orderu Orła Białego prezydentowi Ukrainy, 97% wpisów w polskich mediach

Manah
z
wykop.pl
dodany: 21.06.2026, 20:07:36
  • 125
  • #
    ukraina
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
  • #
    polityka
  • #
    afera
NijuGMD
NijuGMD 22.06.2026, 08:31:14 via Wykop
  • 12
informacja nieprawdziwa, 25% to dużo mniej niż w rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Henson_
Henson_
19.06.2026, 12:17:02
  • 239
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NijuGMD
NijuGMD 20.06.2026, 11:24:00 via Wykop
  • 1
@Henson_: odebrać p0lkom prawo głosu
  • Odpowiedz

324

Zełenski bez Orderu Orła Białego. MSZ Ukrainy: zyska jedynie Moskwa!

Zełenski bez Orderu Orła Białego. MSZ Ukrainy: zyska jedynie Moskwa!

Decyzja o pozbawieniu prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego Orderu Orła Białego jest strategicznym błędem prezydenta Polski, na którym zyska jedynie Moskwa - skomentował ukraiński minister spraw zagranicznych Andrij Sybiha.

cepheus
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 19.06.2026, 19:47:51
  • 193
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    nawrocki
NijuGMD
NijuGMD 20.06.2026, 09:42:32 via Wykop
  • 21
U nas w czesci konfederacji czy srodowisko brauna dalej mysla ze za zbrodnie w Katyniu odpowiadaja Niemieccy naziści a nie sowieci,


@Pawel993: znajdź mi jedną osobę która tak myśli
odidada
odidada
odidada
19.06.2026, 16:22:26
  • 20
Serio jestem autentycznie dumny jaka robote wykonalo w ciagu tych dwoch lat kanal zero i Stanowski. Wy se silniczki mozecie komentowac "XDDDDDDD" ale jak kiedys kuce 10 lat temu mowily "tej sily juz nie zatrzymacie"... to serio mysle ze tej sily sie juz nie zatrzyma. Zmiana postrzegania pseudoelit, intelektualistow lewackich, postkomuny w ciagu raptem tych 2 lat zmienila sie w ogromnym stopniu, wystarczy popatrzec z jakim politowaniem ludzie patrza na wojewodzkiego czy
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NijuGMD
NijuGMD 20.06.2026, 09:39:13 via Wykop
  • 0
@odidada: oni po prostu uznają pis za prawicę
  • Odpowiedz
freakoutXP
freakoutXP
19.06.2026, 08:16:20
  • 2
Kelthuz już jest milionerem, jak Korwin?

#kelthuz #gownowpis #jkm #konfederacja #neuropa #4konserwy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NijuGMD
NijuGMD 19.06.2026, 10:00:52 via Wykop
  • 0
@freakoutXP: jak ja dawno nie widziałem tej ksywy xD
  • Odpowiedz

747

10-krotny wzrost liczby cudzoziemców na polskim rynku pracy

10-krotny wzrost liczby cudzoziemców na polskim rynku pracy

Już 1,3 mln cudzoziemców jest ubezpieczonych w ZUS. Przez 12 lat ich liczba wzrosła 10-krotnie. Gdyby doliczyć tych robiących na czarno i w januszexach na UoD to liczba pewnie zakręci się koło 2 mln. Jak obstawiacie - ilu będzie za następne 10-12 lat?

zwyklychlopakszary
z
skarbiec.biz
dodany: 18.06.2026, 10:07:35
  • 154
  • #
    rynekpracy
  • #
    4konserwy
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    imigranci
NijuGMD
NijuGMD 19.06.2026, 08:29:14 via Wykop
  • -2
@buntowniczaczupakabra: ile razy mam powtarzać, że Łazarski nie jest już częścią Konfederacji?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Maciej

  • siema
  • Kraków
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.01.2025

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 26.05.2020

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 10.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.07.2021

    Mikroblogger
  • VIP
    od 14.10.2024

    VIP

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking