Prezydent Karol Nawrocki mówił w poniedziałek, że w całej Europie nastąpiła eksplozja bezdzietności, a błędem państw zachodnich było uleganie presji migracyjnej. To nie jest i nie będzie polska droga, będzie nią postawienie na polską rodzinę i systemy prawne walczące z kryzysem demograficznym do
#przegryw Dlaczego społecznie akceptowalnym są baby noszące spodnie, ale widok huopów w spódniczce już nie ? Nie mówie ze swojego doświadczenia, ale żyjemy w XXI wieku i dalej w społeczeństwie widok mało męskiego mężczyzny. (choćby nieśmiałość u chłopa jest postrzegana jako niemęska cecha) jest czymś nieakceptowalnym, a baba może być męska i nie być za to negatywnie oceniana.
@Arutam2002: bo społeczeństwo jest ginocentryczne i mizandryczne, a ja mam to w dupie więc i tak noszę spódnice i patrzę z góry na kobiety w spodniach (szczególnie tych worach szerokich, fuj)
TL;DR: W dyskusji na mirko padło twierdzenie, że Europa "hejtuje" nas za decyzję o odebraniu orderu "Orła Białego" Zełeńskiemu. Problem w tym, że żaden z przytoczonych artykułów z zagranicznych mediów nie zawiera takiej informacji. Po zwróceniu uwagi, autor wysłał link do losowej dyskusji na X.
Irański Korpus Strażników Rewolucji Islamskiej (IRGC) powiadomił w sobotę, że cieśnina Ormuz jest teraz zamknięta dla wszystkich statków. Strażnicy ostrzegli także jednostki przebywające na morzu, aby nie zbliżały się do cieśniny, ponieważ może być to dla nich niebezpieczne.
TL:DR: W ciągu trzech tygodni nagle 26% komentarzy krytykuje decyzję o odebraniu orderu Zełeńskiemu, gdy pod koniec maja było to zaledwie 2,6%. Szybka obserwacja: Gdy 29 maja prezydent Karol Nawrocki ogłosił propozycję odebrania orderu Orła Białego prezydentowi Ukrainy, 97% wpisów w polskich mediach
Decyzja o pozbawieniu prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego Orderu Orła Białego jest strategicznym błędem prezydenta Polski, na którym zyska jedynie Moskwa - skomentował ukraiński minister spraw zagranicznych Andrij Sybiha.
Serio jestem autentycznie dumny jaka robote wykonalo w ciagu tych dwoch lat kanal zero i Stanowski. Wy se silniczki mozecie komentowac "XDDDDDDD" ale jak kiedys kuce 10 lat temu mowily "tej sily juz nie zatrzymacie"... to serio mysle ze tej sily sie juz nie zatrzyma. Zmiana postrzegania pseudoelit, intelektualistow lewackich, postkomuny w ciagu raptem tych 2 lat zmienila sie w ogromnym stopniu, wystarczy popatrzec z jakim politowaniem ludzie patrza na wojewodzkiego czy
Już 1,3 mln cudzoziemców jest ubezpieczonych w ZUS. Przez 12 lat ich liczba wzrosła 10-krotnie. Gdyby doliczyć tych robiących na czarno i w januszexach na UoD to liczba pewnie zakręci się koło 2 mln. Jak obstawiacie - ilu będzie za następne 10-12 lat?
#przegryw