• 7
@Afrobiker: nie, od zawsze, wymienialność akurat w tej sprawie zupełnie nic nie zmieniła, bo już wcześniej kapitał miał wpływ na władzę i prawie dopuścił się puczu na FDR gdy wdrażał New Deal https://en.wikipedia.org/wiki/Business_Plot

@UberWygryw Trump ustanowił za swojej prezydentury największe obniżki podatków dla miliarderów w historii i teraz zapowiada kolejne, sęk w tym że demokraci też są finansowani przez miliarderów(często tych samych) i o ile tych podatków może nie
  • Odpowiedz
Znow ten symetryzm. Wymien obnizki podatkow dla miliarderow, wprowadzone przez Bidena.


@UberWygryw: Polityka podatkowa Bidena w kwestii najbogatszych to w sumie udawanie, że nie ma problemu i że w sumie jest super. Równocześnie polityka podatkowa Bidena względem zwykłych ludzi to redukcja progu raportowania transakcji z serwisów jak eBay ale i internetowych portmonetek jak PayPal z 20 000$ do 600$ rocznie. Oczywiście w tym przypadku chodzi o samo raportowanie, bo osoba,
  • Odpowiedz
@zloty-kaloryfer: Psy jakoś potrafią wyczuć że człowiek jest smutny i same z siebie potrafią przyjść i pocieszyć, koty chyba nie odczuwają lub nie rozumieją aż tak bardzo ludzkich bodźców, przynajmniej tak mi się wydaje z obserwacji

koty bardziej są dla osób które chcą komuś przekazać swoje emocje a psy dla osób które chcą je otrzymać, gdzieś tak przeczytałem :)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego chciałabym żyć w stanach? Po pierwsze mental. Wszyscy znajomi których mam z usa znają swoją wartość, więcej luzu, dystansu. Wyj3bongo i zero zawiści. Ciekawość świata i czysta głowa. No i konkretność, pragmatyczność. Przyjmowanie świata takim jaki jest, i radzenie sobie w nim. A nie jak tutaj często spotykam ludzi którzy reagują na to frustracją. Na pewno są tępe hamburgery, tak samo jak są normalni Polacy. Jednak tam to jest jakieś bardziej
ramotka - Dlaczego chciałabym żyć w stanach? Po pierwsze mental. Wszyscy znajomi któr...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crowdstrike jest dostarczany przez Microsoft jako integralna cześć systemu.


@Goronco: @CH3j To by wszystko co ma MS nie działało xD Ja mam MS i nie mam żadnego crowdstrike , kuzyn co pracuje w IT i mają same MS mówi że wsyzstko dizała. Więc skąd w ogóle takie info wzięliście?
  • Odpowiedz