• 4
@PodniebnyMurzyn: nie chcę już nakręcać Wielkiego Liczenia Chromosomów moderacji, bo wszyscy wiemy jak jest. Tak jak przyzwalają działać ruskim trollom, tak i akceptują flood tego dzbana - szczęśliwie odbija się to w statystykach tego (powoli upadającego) portalu.
  • Odpowiedz
@lhotse89: ciesze sie, że miałem okazje Cie ubawić ^_~

Oczywiście z błędów ortograficznych dumny nie jestem. Edukacyjna metoda Paliwody polega na publicznym upokorzeniu i możliwe że w pewnym stopniu nawet działa; sam #paliwoda na pewno już dawno zapamiętał poprawną pisownie bo nie pierwszy raz oberwał tą kartą UNO reverse ;)
ArchID - @lhotse89: ciesze sie, że miałem okazje Cie ubawić ^_~

Oczywiście z błędów ...

źródło: duel-challenge

Pobierz
  • Odpowiedz
Więc kochasz ten świat? Kochasz dziewczynki w krótkich sukienkach, kochasz drogie samochody, rock and roll, kochasz psychologię, medycynę, dobre żarcie: wieprzowinke, colkę, może tez papieroski? Komu uwierzyłeś? Pewnie sam nie wiesz, a to wszystko to bezwiedna osmoza, mieszanka niepoddanych filtrom wejściowym do twojego umysłu informacji, które uczepiły się twojego serca niczym pijawki, i oblazły twój rozum jak szarańcza, wysysając z ciebie krew życia i orząc resztki świadomości poszukującej choćby jednej sensownej rzeczy.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czarno-biały film we współczesnych czasach to najbardziej pretensjonalny zabieg artystyczny jaki istnieje. Change my mind.
Skojarzenie czarno-białych filmów z artystycznym kinem jest wyłącznie dlatego że przez długi czas film kolorowy był cholernie drogi i o ile wielkie studia filmowe przy kręceniu blockbusterów było stać, tak niezależnych twórców nie i musieli kręcić na czarno-białej taśmie. Ostatni znany mi taki przypadek kręcenia w czerni i bieli z racji niskiego budżetu to film "Clerks".
Natomiast
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fennrir: czarno biały film to nic innego jak granie na nostalgii. Zrobili rimejki, później rimejki rimejków i ludziom się to zwyczajnie przejedło więc postanowili zrobić film w sposób który nawiązuje do starych czasów ale jego przekaz jest poprawny politycznie.
  • Odpowiedz
@Fennrir: w wielu filmach czerń i biel wygląda po prostu dobrze i idealnie pasuje do opowiedzianej historii. Wybór takiej tonacji moim zdaniem uczynił "Zimną Wojnę" tak wybitnym filmem, jakim jest. W kolorze nie miałoby to takiego wrażenia. Nie ma w tym nic pretensjonalnego.
  • Odpowiedz
@stuparevic: Cos Ci sie pomerdalo :P

Pies byl zostawiony w pokoju. Tak? Wiec jak mial sie zgubic w pokoju?

Tutaj ewidentna wina serwisu - ale tez czesciowo wlascicielki psa (chyba pierwszy raz byla w jakims
  • Odpowiedz
Aaale mnie teraz zjedziecie z racji #boldupy
Otóż po obejrzeniu powtórek:
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,31232545,szalenstwo-w-meczu-slaska-ekspert-wydal-wyrok-idealny-przyklad.html
zgadzam się chyba z wszystkimi decyzjami arbitra.

- brak bramki dla śląska - bramkarz był zastawiany i to widać jak piłkarz Śląska sie pod niego pcha. I to w polu bramkowym! (czytaj faul na bramkarzu)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WiesniakzPowolania: mi się zdaje, że nienawidzimy kacapskiego ścierwa dlatego, że to zwierzęta, które chcą ciągle szerzyć swoje gówniane imperium.
I żeby to było jeszcze imperium jak USA, to nie- imperium, gdzie sra się za szopą, przymiera głodem i wali sflaczałego od metylu konia do "dawnych czasów", gdzie wprawdzie te zwierzęta robiły to samo, ale za to wysrywali też sprzęt wojskowy.
Patton dobrze mówił o kacapach- jak ruski czegoś nie rozumie,
  • Odpowiedz