Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 629
@yosemitesam: zdecydowanie przed
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lipstickontheGlass ale czy więcej niż Wrocław Główny?
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@PodniebnyMurzyn: nie chcę już nakręcać Wielkiego Liczenia Chromosomów moderacji, bo wszyscy wiemy jak jest. Tak jak przyzwalają działać ruskim trollom, tak i akceptują flood tego dzbana - szczęśliwie odbija się to w statystykach tego (powoli upadającego) portalu.
@lhotse89: ciesze sie, że miałem okazje Cie ubawić ^_~
Oczywiście z błędów ortograficznych dumny nie jestem. Edukacyjna metoda Paliwody polega na publicznym upokorzeniu i możliwe że w pewnym stopniu nawet działa; sam #paliwoda na pewno już dawno zapamiętał poprawną pisownie bo nie pierwszy raz oberwał tą kartą UNO reverse ;)
Oczywiście z błędów ortograficznych dumny nie jestem. Edukacyjna metoda Paliwody polega na publicznym upokorzeniu i możliwe że w pewnym stopniu nawet działa; sam #paliwoda na pewno już dawno zapamiętał poprawną pisownie bo nie pierwszy raz oberwał tą kartą UNO reverse ;)
źródło: duel-challenge
Pobierzz gówna jesteście wykopki
#takaprawda
#takaprawda
- 2
Więc kochasz ten świat? Kochasz dziewczynki w krótkich sukienkach, kochasz drogie samochody, rock and roll, kochasz psychologię, medycynę, dobre żarcie: wieprzowinke, colkę, może tez papieroski? Komu uwierzyłeś? Pewnie sam nie wiesz, a to wszystko to bezwiedna osmoza, mieszanka niepoddanych filtrom wejściowym do twojego umysłu informacji, które uczepiły się twojego serca niczym pijawki, i oblazły twój rozum jak szarańcza, wysysając z ciebie krew życia i orząc resztki świadomości poszukującej choćby jednej sensownej rzeczy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@paulina-maciazek: ja Zbieram ładne banknoty od lat i ich nie wydaję
źródło: 20240804_014804
Pobierz@paulina-maciazek: bo lubię patrzeć na to i trzymać w dłoni
- 3
Czarno-biały film we współczesnych czasach to najbardziej pretensjonalny zabieg artystyczny jaki istnieje. Change my mind.
Skojarzenie czarno-białych filmów z artystycznym kinem jest wyłącznie dlatego że przez długi czas film kolorowy był cholernie drogi i o ile wielkie studia filmowe przy kręceniu blockbusterów było stać, tak niezależnych twórców nie i musieli kręcić na czarno-białej taśmie. Ostatni znany mi taki przypadek kręcenia w czerni i bieli z racji niskiego budżetu to film "Clerks".
Natomiast
Skojarzenie czarno-białych filmów z artystycznym kinem jest wyłącznie dlatego że przez długi czas film kolorowy był cholernie drogi i o ile wielkie studia filmowe przy kręceniu blockbusterów było stać, tak niezależnych twórców nie i musieli kręcić na czarno-białej taśmie. Ostatni znany mi taki przypadek kręcenia w czerni i bieli z racji niskiego budżetu to film "Clerks".
Natomiast
@Fennrir: czarno biały film to nic innego jak granie na nostalgii. Zrobili rimejki, później rimejki rimejków i ludziom się to zwyczajnie przejedło więc postanowili zrobić film w sposób który nawiązuje do starych czasów ale jego przekaz jest poprawny politycznie.
@Fennrir: w wielu filmach czerń i biel wygląda po prostu dobrze i idealnie pasuje do opowiedzianej historii. Wybór takiej tonacji moim zdaniem uczynił "Zimną Wojnę" tak wybitnym filmem, jakim jest. W kolorze nie miałoby to takiego wrażenia. Nie ma w tym nic pretensjonalnego.
- 12
- zostaw psa samego w obcym miejscu
- zrzuć winę na innych, że się zgubił
Wieczna beka z psiarzy #psiarze #takaprawda
- zrzuć winę na innych, że się zgubił
Wieczna beka z psiarzy #psiarze #takaprawda
źródło: temp_file7216141757883759981
Pobierz@stuparevic: Cos Ci sie pomerdalo :P
Pies byl zostawiony w pokoju. Tak? Wiec jak mial sie zgubic w pokoju?
Tutaj ewidentna wina serwisu - ale tez czesciowo wlascicielki psa (chyba pierwszy raz byla w jakims
Pies byl zostawiony w pokoju. Tak? Wiec jak mial sie zgubic w pokoju?
Tutaj ewidentna wina serwisu - ale tez czesciowo wlascicielki psa (chyba pierwszy raz byla w jakims
@stuparevic: co za dzban xD ktoś bez ich prośby wlazł do ich pokoju hotelowego i wypuścił psa więc to normalne że mają pretensje, i słusznie
Aaale mnie teraz zjedziecie z racji #boldupy
Otóż po obejrzeniu powtórek:
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,31232545,szalenstwo-w-meczu-slaska-ekspert-wydal-wyrok-idealny-przyklad.html
zgadzam się chyba z wszystkimi decyzjami arbitra.
- brak bramki dla śląska - bramkarz był zastawiany i to widać jak piłkarz Śląska sie pod niego pcha. I to w polu bramkowym! (czytaj faul na bramkarzu)
Otóż po obejrzeniu powtórek:
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,31232545,szalenstwo-w-meczu-slaska-ekspert-wydal-wyrok-idealny-przyklad.html
zgadzam się chyba z wszystkimi decyzjami arbitra.
- brak bramki dla śląska - bramkarz był zastawiany i to widać jak piłkarz Śląska sie pod niego pcha. I to w polu bramkowym! (czytaj faul na bramkarzu)
I to w polu bramkowym!
@4pietrowydrapaczchmur: Nie istnieje przepis dający bramkarzom jakiekolwiek przywileje w polu bramkowym. To mit. Przepisy są jednakowe na całym boisku.
- 1
@wstanczyk: nie. Przy tym karnym dla przeciwnika dostał żółtą gdy był jeszcze na ławce.
- 0
konto usunięte via Wykop
- 1
@Pendulum1337: ogień w cipie
832
Film kontra rzeczywistość.

Francuscy studenci szkoły kaskaderów dają fajny pokaz choreografii walk.
z- 57
- #
- #
- #
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@adamsowaanon: Sama prawda, ale przeciez to jest oczywista oczywistość.
@adamsowaanon: ja bym sobie pomyślała, że jesteś nachalnym typem i zagadujesz do wszystkich lasek jak leci
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@WiesniakzPowolania: mi się zdaje, że nienawidzimy kacapskiego ścierwa dlatego, że to zwierzęta, które chcą ciągle szerzyć swoje gówniane imperium.
I żeby to było jeszcze imperium jak USA, to nie- imperium, gdzie sra się za szopą, przymiera głodem i wali sflaczałego od metylu konia do "dawnych czasów", gdzie wprawdzie te zwierzęta robiły to samo, ale za to wysrywali też sprzęt wojskowy.
Patton dobrze mówił o kacapach- jak ruski czegoś nie rozumie,
I żeby to było jeszcze imperium jak USA, to nie- imperium, gdzie sra się za szopą, przymiera głodem i wali sflaczałego od metylu konia do "dawnych czasów", gdzie wprawdzie te zwierzęta robiły to samo, ale za to wysrywali też sprzęt wojskowy.
Patton dobrze mówił o kacapach- jak ruski czegoś nie rozumie,
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 1
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Usunąłeś prawda xD
- 2
@KIaudiuszeq: nie, to moderacja usunęła mi wpis, skoro usuwają to jest to chyba niezbity dowód. To tak jak w rassiji idziesz do gułag za mówienie prawdy xD
- 113
@Arbuzlele: prawdą jest że dzisiejsze 300% normy to jutrzejsze 100%, szczególnie w polskich kołchozach. Więc zawsze trzeba na spokojnie
@StdPtr: I to jest najprawdziwsza prawda. Zawsze bądź zajęty, bo ci dołożą. Nie masz żadnego interesu w tym, żeby robić cokolwiek ponad normę. Żadnego. Zyskuje na tym tylko firma.
- 1028
konto usunięte via iOS
- 1546
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11

































To zmień gacie.