Ankieta do wpisu WielkiegoKinola
https://wykop.pl/wpis/77696111/wyjasnienie-odwiecznego-sporu-a-u-was-jak-sie-mowi

Wyjaśnienie odwiecznego sporu. A u was jak się mówi?

#jezykpolski #heheszki #takaprawda #ankieta
@WielkiNos +724
Wyjaśnienie odwiecznego sporu. A u was jak się mówi?

#jezykpolski #heheszki #takaprawda
CH3j - Ankieta do wpisu WielkiegoKinola
https://wykop.pl/wpis/77696111/wyjasnienie-od...

źródło: 1000021825

Pobierz

Jak mówisz w domu rodzinnym gdy wychodzisz z budynku mieszkalnego

  • Wychodzę na dwór 82.7% (139)
  • Idę na pole 17.3% (29)

Oddanych głosów: 168

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CH3j: na śląsku mówi się "na plac" bo po wungiel się na plac łaziło :D
Na placu idzie sie siednyć z kamratkami i poklachać. Tam tyż bajtle mogom se pograć w bal abo poskokać na klopsztandze.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@crespo: Bo to sa ludzie ktorzy sami nie wiedza czego chca,
A dodatkowo ryanair ma bardzo malo opoznien/odwolanych lotow w porownaniu do innych linii, Rowniez dlatego ze nowe samoloty sie im malo psuja w porownaniu to 30letnich gruzow z takiej BA,air france, lufthansa itd
  • Odpowiedz
@adamsowaanon:
Problemy ze zwracaniem kasy, częste opoznienia i anulowania lotów. Na kasę to czekałem chyba pół roku za anulowany lot, bo się ciągle coś zawieszało niby, jak klikałem refund. A jak do nich napisałem, to chcieli jakieś pisma, z dowodami że ja to ja. Chyba taki ich sposób na trzymanie kapitału
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: i co z tego, że większość życia spędzasz w pracy za którą żyjesz od pierwszego do pierwszego, skoro w domu masz komputer z Internetem, a w biedrze pizzę donatello za 9,99? Żyjemy w najlepszych czasach bro! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Baleburg - @ShadyTalezz: i co z tego, że większość życia spędzasz w pracy za którą ży...

źródło: 5c15oj

Pobierz
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Berkel_88: UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE PODSKOCZĄ ( )

Kubki są "papierowe" tylko z nazwy. Większość kubków ma w sobie plastik, żeby się nie rozpuszczały i żeby można było w nich trzymać ciecz. Sprawia to, że nie da się ich recyklingować ani jak papier ani jak plastik. Kubki z McDonalds są z plastikiem. Dlatego powinieneś je wrzucić do odpadów zmieszanych. Więc jesteś tym osiemdziesiątym czwartym
  • Odpowiedz
Dziękuję wszystkim zarządom i władzom klubów sportowych, za ich trud, wysiłek i przygotowanie.
Niestety cudów nie ma i jak zwykle zawiedli sportowcy, którzy za nasze pieniądze jadą zrobić sobie wakacje.
Mam nadzieję, że ktoś tam zrobi w końcu porządek i wywali na zbity pysk, wszystkich tych nieudaczników bez talentu, którzy tylko zajmują miejsce i czas!
#heheszki #postmemizm #paryz2024 #sport #takaprawda
g0blacK - Dziękuję wszystkim zarządom i władzom klubów sportowych, za ich trud, wysił...

źródło: pobrany plik

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach