via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Coś w tym jest. Mam koleżanki bardzo młode, które wyglądają jak modelki, uchodzą za inteligentne, a faceci za nimi szaleją. Problem w tym, że one na wszystko narzekają, większość rzeczy jest na nie, bo coś tam, wiecznie kogoś obgadują. Trudno dogodzić takim osobom i dziwię się skąd taki brak życia w nich, pomimo młodego wieku. Ja tam lubię się bawić, pomimo że lata młodości mam za sobą i
  • Odpowiedz
Niby fajnie że polka ma medal, ale jednak miałem nadzieję że klątwę braku medalu od Barcelony 1992 przełamie jakiś facet. Nie oszukujmy się boks kobiecy to nisza w niszy i nie ma co porównywać do męskiego pięściarstwa. Teraz jak jakiś chłopak nawet jak zdobędzie trofeum to już to nie będzie "pierwszy polski medal w boksie olimpijskim od 40 lat" tylko ciągle będzie przywoływana ta Julka co będzie zaburzało wyjątkowości medalu faceta bo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niski_Manlet p---------e.
Wiadomo że kobiecy sport nie jest taki widowiskowy ale poziom jest jak zawsze olimpijski - czyli najwyższy możliwy.

A co do potencjalnego medalu dla facecika - najwyraźniej się nie zapowiada także nie masz o co płakać XDDD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach