Dla natury nie liczy się inteligencja, liczy się tylko przetrwanie. Można powiedzieć, że inteligencja jej szkodzi. Dobrze dla natury było jak siedzieliśmy w jaskiniach i w chatkach z gówienka i jej nie szkodziliśmy zatruwając środowisko.

https://wykop.pl/link/7585957/wstrzasajace-prognozy-ws-dzietnosci-wyludniac-sie-bedzie-97-proc-krajow

#takaprawda #natura #globalneocieplenie #swiat
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matura to bzdura, bo sie potem konczy z zawodem wyuczonym Szlachta nie pracuje i tyle tylko ze mozesz na studia isc, a studia sa w dzisiejszych czasach w wiekszosci zawodow niepotrzebne

#takaprawda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedy wszyscy myślą, że BTC się "popsuł", a on tylko odpoczywał, by znów jego wieloletni wykres wyglądał, jak wykres BTC z memów.

PS. Znowu wraca narracja: Czy cały majątek należy trzymać w BTC? Nie, tylko ten, który chcemy zachować! Nieruchomości zburzą ruskie, złoto skonfiskują na granicy, spółki dywidendowe rozwali się zielonym ładem, cebuliony na koncie się zablokuje, a gotówkę się zdewaluuje. Za każdym razem w takim wypadku BTC urośnie, bo ludzie zawsze
Xtreme2007 - Kiedy wszyscy myślą, że BTC się "popsuł", a on tylko odpoczywał, by znów...

źródło: asdasdasdasdasdasdasd

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszystko fajnie a co z faszystowskimi praktykami jak KYC i whitelistowaniem adresow? Mimo tego BTC? Nawet zloto mozna anonimowo oficjalnie kupić a z BTC ciezko
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Najbardziej ich boli to, że jesteś od nich całkowicie niezależny przez co nie można na Ciebie wywierać nacisku w przeciwieństwie do przeciętnego człowieka który musi pracować, żeby przeżyć.
  • Odpowiedz
Wyjaśnijmy sobie coś:
- krytyka Marszu Niepodległości to nie jest krytyka każdego marszu mającego miejsce 11.11
- krytyka Marszu Niepodległości nie jest krytyką idei niepodległości Polski
- świętować niepodległość można na tysiąc innych sposobów
- ktytykując Marsz Niepodległości nie stajesz się antypolakiem ani lewakiem mimo tego co próbują forsować boty balonowego
Dziękuję za uwagę. Niech żyje Polska. #marszniepodleglosci #polska #patriotyzm
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Więc na LTD inflacja jest twoim sprzymierzeńcem a dodatkowo możesz obracać kasą nie swoją i zarabiać jeszcze więcej.


@adamsowaanon: zrozumialbym gdybyś miał profit 200-500k rocznie...to można się bawić w tax planning
Przy twoim dochodzie 40k rocznie różnica między payroll a Ltd to jest jakieś £500 rocznie, już kiedyś ci to liczyłem
I naprawdę to nie jest powód do uważania się za lepszego bo większość osób na tym tagu zarobi £500
  • Odpowiedz
  • 13
@braon @macan Tak, tak, oczywiście wszystkie inne, niepolskie flagi reprezentujące różne środowiska w czasie marszu, są mniej lub bardziej okej, ale flaga LGBT to już nie, to już nie przystoi. Mimo że ma większy ładunek kulturowy niż flaga jakiegoś ŁKS Widzew czy węgierskich nacjonaluchów. Może wasze dzieci będą miały więcej wyobraźni broniąc polskich interesów narodowych.
  • Odpowiedz
Mamy taką rodzinną tradycję że przygotowujemy przetwory na kolejny rok. I jak przy każdym projekcie gdzie pracuje ileś osób. Znowu brakło soli, czy pieprzu jest za dużo/za mało itd? Natomiast wisienką na torcie było siostra mieszka obok w domu. Ma syna 3 latka którym opiekował sie 14 latek. No i na koniec dnia pod koniec prac młody walnął się w kant ściany także rozwalił głowę. Opiekun 14 latek dzwoni że pomocy. Wszyscy
rybsonk - Mamy taką rodzinną tradycję że przygotowujemy przetwory na kolejny rok. I j...

źródło: temp_file9175293657790239978

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Neobychno: Dzisiaj świętuje się POMIMO tego co złe by uczcić to co jest godne świętowania. A godna celebrowania jest nadzieja na to że pewnego dnia ci któzy potrafią tylko żądać rozwiązań zaczną myśleć nad tym jak móc jakieś rozwiązania zaoferować.
  • Odpowiedz