• 0
@3k1m: ale dlaczego popadasz w skrajność i myślisz że opalanie się całym ciałem, klatą plecami, nogi przez 1-2 godziny to odrazu coś złego?
Ja nie mówię o jaraniu się na słońcu tak jak Anglicy w ciepłych krajach podczas tygodniowego wyjazdu.

Tylko lekko ale regularnie się opalać.

Bo ci starcy to wcale nie wychodzą na słońce bo są biali jak mąka,
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Policja powinna sprawic aby zglaszanie przestepstw bylo latwe, szybkie, i przyjemne. Ze jak na przyklad dzwoni jakis oszust, to wystarczy ze go nagrasz i podeslesz przez internet, a nie ze trzeba isc na komende, zlozyc formalne zawiadomienie, i jeszcze potem cie wezwa na zeznania. Powinno byc tak, ze zglosic mozna telefonicznie albo przez internet, a samo zgloszenie daje ci immunitet na wszelkie wezwania chyba ze staniesz sie podejrzany.

A teraz po prostu
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak to Policja miałaby za dużo roboty. Typu zgłaszanie nietrzeźwych kierowców. Tylko telefon. Net. A tak muszą spisać i pouczyć o tym, że do sądu go wezwą, upewnić się, że na 100 % chce stasia z klatki obok zgłosić za jazdę sejem po %. A wtedy gość wymięka. Jednak chyba nie np. Tutaj jak kogoś oszukają na 100.000 PLN na 100 % zgłosi. Oszukają na 40 PLN czasem odpuści. O to chodzi.
  • Odpowiedz
@An-Dagda: Przecież istnieje coś takiego, możesz przestępstwo zgłosić bezpośrednio do prokuratury za pomocą e-mail i zwykłego pisma w wordzie, później prokuratura to wysyła do Policji, jak bedziesz chciała/chciał zgłosić bezprośrednio na komisariacie to cie bedą próbowali spławić żeby im roboty nie robić, i tak bede gadać, że to nie jest przestepstwo itd, itp, nawijanie makaronu na uszy, a jak im przyjdzie pismo z prokuratury to nie mają wyjścia tylko muszą
  • Odpowiedz
Dla natury nie liczy się inteligencja, liczy się tylko przetrwanie. Można powiedzieć, że inteligencja jej szkodzi. Dobrze dla natury było jak siedzieliśmy w jaskiniach i w chatkach z gówienka i jej nie szkodziliśmy zatruwając środowisko.

https://wykop.pl/link/7585957/wstrzasajace-prognozy-ws-dzietnosci-wyludniac-sie-bedzie-97-proc-krajow

#takaprawda #natura #globalneocieplenie #swiat
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matura to bzdura, bo sie potem konczy z zawodem wyuczonym Szlachta nie pracuje i tyle tylko ze mozesz na studia isc, a studia sa w dzisiejszych czasach w wiekszosci zawodow niepotrzebne

#takaprawda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach