Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

EpicElion
- 55

konto usunięte via Wykop
- 14
@EpicElion: Trzeci raz to dziś widzę, czemu kogoś tak zdenerwowała ta ciekawostka?

OddajButa123
via Android- 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#pilkanozna #przemyslenia #takaprawda #sport
Irytuje mnie gadanie że Messi to czysty talent a Ronaldo to ciężka praca. Te słowa są bezmyślnie powtarzane przez ludzi w internecie. Messi niby ciężko nie pracował? Ronaldo nie ma talentu?
Irytuje mnie gadanie że Messi to czysty talent a Ronaldo to ciężka praca. Te słowa są bezmyślnie powtarzane przez ludzi w internecie. Messi niby ciężko nie pracował? Ronaldo nie ma talentu?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Runaway28: toja
- 323
@Atreyu: za taki statement na innych social mediach uslyszalbys trzask pekajacych dup, ze pewnie boisz sie kobiet ktore potrafia osiagac sukces i masz kompleksy
- 86
faceci zawsze zdradzają takie kobiety właśnie z career woman xd
@Ryksa: zapewniam i gwarantuje, może to być kwestia fajnego tyłka, miniówek, czegokolwiek, ale nie tego że baba jest magistrem, doktorem, albo managerem
- 64
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Runaway28: jeszcze zdrowie fizyczne, psychiczne
@Runaway28: ja bym dodal to
źródło: 1000020171
PobierzMożna kupić stary, o wiele tańszy bo przeterminowany kalendarz i będzie pasował w 2025 r. XD
#2025 #cebula #januszebiznesu #takaprawda
#2025 #cebula #januszebiznesu #takaprawda
źródło: kalendarz-2014
Pobierz@CZESARZ_INTERNETU: 2014 - ostatni dobry rok...
2836
Kolejna "afera" z JK Rowling: nie ma transpłciowych dzieci"

J.K. Rowling powiedziała, że "nie ma transpłciowych dzieci" i powiedziała, że ŻADNE dziecko nie rodzi się w niewłaściwym ciele w odpowiedzi na krytykę online, która oskarżyła ją o "nienawistne skupienie"
z- 410
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Foxing: każda gra, która nastawia się na esport staje się kulą, w którą grają tylko tryhardzi. Popatrz na Twierdzę Krzyżowiec 2 albo na Age of Empires. Dobre gry właśnie dlatego, że były robione pod grę single albo ze znajomymi. Jak gra będzie dobra, to pojawi się scena esportowa w sposób naturalny. Ale robienie gry pod esport to droga do nikąd
- 1

@ramotka o tak, kupę czasu nie słyszałem a hit swego czasu katowany okrutnie przy każdej biesiadzie. Dzięki:)
- 1
@Odbytko_ze_Zwieracza: kiedyś był inny klimat kto nie przeżyl to powie ze badziewne disco polo, i może ma rację ale to jak cofnąć się 20 lat do tyłu
- 5
A pamiętacie jak na studiach zakówaliście po nocach wierząc że Ci co lecą na trójach i imprezują, to później pracy nie znajdą albo będą mniej zarabiać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#programista15k #programowanie #informatyka #takaprawda #korposwiat
#programista15k #programowanie #informatyka #takaprawda #korposwiat
źródło: Chichot-losu-Hanka-Lemanska
Pobierz- 5
@IlllI: jest im tak samo ale co pobalowali to ich
plecy to jakaś mrzonka
w dorosłym życiu nikt nie patrzy na oceny ale na wyceny
plecy to jakaś mrzonka
w dorosłym życiu nikt nie patrzy na oceny ale na wyceny
A pamiętacie jak na studiach zakówaliście po nocach wierząc że Ci co lecą na trójach i imprezują, to później pracy nie znajdą albo będą mniej zarabiać?
@enten: nie, bo nie kułem tylko imprezowałem w akademikach
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: ale wiecie, że on/ ona specjalnie pisze takie wpisy, żeby was w------c i jej to wychodzi xD
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi:
A nie odnosi się do czegoś takiego, gdzie mają parking 100 metrów dalej, ale muszą zaparkować przy samym bazarze bo kilo kartofli ciężkie?
A nie odnosi się do czegoś takiego, gdzie mają parking 100 metrów dalej, ale muszą zaparkować przy samym bazarze bo kilo kartofli ciężkie?

- 1
#rozowepaski dziela sie na 2 grupy - te co by chcialy elfa i te co by chcialy orka
#takaprawda #logikarozowychpaskow
#takaprawda #logikarozowychpaskow
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zwyklyczlek: a od kiedy dzieci gwarantują brak samotności? Wystarczy, że wyjadą za granicę. Przecież nikt normalny nie będzie blokował potomstwu lepszego życia zmuszając do siedzenia ze sobą. Odwiedzałam kiedyś taką starszą panią, syn mieszkał w Kanadzie. U sąsiadki miałam podobną sytuację. W momentach, kiedy kogoś potrzebowały, byli sąsiedzi.
Trzeba mieć dobrych ludzi wokół i tak naprawdę nieważne jakie łączą cię z nimi stosunki rodzinne. Czasami obcy ludzie stają się rodziną.
Trzeba mieć dobrych ludzi wokół i tak naprawdę nieważne jakie łączą cię z nimi stosunki rodzinne. Czasami obcy ludzie stają się rodziną.
@zwyklyczlek: też jestem 35+, dzieci nie planujemy. Mamy z niebieskim hobby, dobrze nam się spędza czas ze sobą nawet jeśli danego dnia jest to zamulanie przed tv i jedzenie ;) na wycieczkach się nie nudzimy, mamy fajne stosunki przynajmniej z częścią rodziny, podejrzewam, że z częścią sąsiadów na starość też będzie się dobrze żyło, myślę, że na starość będziemy się mieli do kogo odezwać i kogo poprosić o pomoc. I
- 34
Ostatnio były jakieś wpisy o roszczeniowych samotnych matkach i biednych ojcach alimienciarzach skubanych przez nie na kasę.
Więc z mojego własnego doświadczenia wyglądało to tak, że mama zaszła w ciążę ze swoim facetem z którym spotykała się od dłuższego czasu. I nie, nie zaszła w ciążę żeby go uziemić wyprzedzając Wasze komentarze. Mamusia owego typa postawiła warunek, że pozwoli mu się z nią ożenić pod warunkiem, że babcia przepisze na niego wszystkie
Więc z mojego własnego doświadczenia wyglądało to tak, że mama zaszła w ciążę ze swoim facetem z którym spotykała się od dłuższego czasu. I nie, nie zaszła w ciążę żeby go uziemić wyprzedzając Wasze komentarze. Mamusia owego typa postawiła warunek, że pozwoli mu się z nią ożenić pod warunkiem, że babcia przepisze na niego wszystkie
@monalisssa: powinno być tak, że państwo gwarantuje jakąś wysokość, np 1500, bez względu ile gość zarabia. Wszyscy z góry wiedzą, ile będą musieli płacić. Jeżeli nie płacą, państwo ich wsadza do obozu pracy do budowy autostrad i kopania melioracji. Z drugiej strony nie ma motywacji dla madek żeby opowiadać o jakichś wydatkach 900 zł miesięcznie na owoce tropikalne, bo każda wie z góry ile może dostać. Wszystko wszyscy wiedzą z
zarobki miał niskie więc dostałam 400zł jakoś (to było ponad 20lat temu)
W 2003 roku pensja minimalna wynosiła 800zł brutto, czyli 588zł "na rękę". Czyli osoba (teoretycznie) nisko zarabiająca, dostała alimenty w wysokości 70% minimalnej pensji.
70% minimalnej netto to jest dzisiaj 2400zł.
- 796
konto usunięte via Wykop
- 621
@goferek: zatrważająca jest tylko ilość osób, które chcą coś takiego oglądać...
@JackDaniels: mozna sobie na tej podstawie dobierac znajomych
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 214
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MetalowyBieg: jak Tommy lee Jones w ściganym




























