W przyszłości będę na poziomie Elona Muska, czyli najbogatszym człowiekiem na świecie zastępując go. Nauczyłem się, że jedyne co potrzeba to z---------ć. Przejrzałem jego biografię i ja też tak mogę. Każdy może, wystarczy wziąć się do roboty.

#chwalesie #rozwojosobisty #takaprawda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SebastianEnriqueAlvarez: Ja do tej pory się zastanawiam: PO CO? Po co uciekał, jak bez znajomości z prokuratorem często za wypadki z skutkiem śmiertelnym dają zawiasy? A on prokuratora zna, przecie obok niego siedział w trakcie zdarzenia. Sprawa by się skończyła, ludzie rozeszliby się do domów. Co najwyżej ktoś mógłby zadrwić jak z Hajty.
  • Odpowiedz
@niedorzecznybubr: To jest śmieszne, bo w większości są to programiści, które jedyne pojęcie mają o swoim fachu (zamiast wiedzy o autonomicznych pojazdach, medycznej, czy robotyce) oraz to w jaki sposób zbudować AI, które usprawni ich pracę. Wzorowy przykład autodestrukcji w końcowym rozrachunku xd
  • Odpowiedz
@Veillo: latanie bokiem BMW to nie drift, teraz wiem więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uff niedoczytaniem że chodzi o niekontrolowany poślizg.
Juz się bałem że oświadczenie mnie dotyczy
  • Odpowiedz
Jeżeli ktoś zostaje zastąpiony przez sztuczną inteligencję, to powinien do emerytury mieć płacone przez firmę, która go zwolniła, 80% swojej dotychczasowej stawki (plus podwyżki inflacyjne co roku). #takaprawda
Rozwój technologii powinien służyć wszystkim a nie najbogatszym.

#programowanie #programista15k #pracait #korposwiat #ai #sztucznainteligencja
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ramotka: to jakies g* jest a nie praca hydraulika :) i raczej za wiele leciec nie bedzie bo nie bardzo widze ktorędy ma tam niby powietrze wchodzic do tych zbiorników. Jeszcze przez chwile z plastikowa butelka ujdzie bo się odkształci, ale o flaszce zapomnij.
  • Odpowiedz
zauważyłem coś "zabawnego"
ilekroć pojawia się jakiś artykuł na głównej o urzędnikach, to wykopki zawsze piszą że oni nic nie robią i nie chce im się pracować, no hejt leci straszny
tymczasem te same wykopki wrzucają wpisy na mirko jak to siedzą w biurze i większość dnia przeglądają tylko internet pijąc od czasu do czasu kawkę xD
hipokryzja lvl hard
#wykop #pracbaza #praca #bekazwykopkow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@huopisko: ALE URZEDNIK PRACUJE ZA JEGO PIENIADZE co po części jest prawdą ale nie wiem ja jak ostatnimi czasy załatwiałem coś w urzędach czy z mieszkaniem czy z autem to wszystko sprawnie i szybko przez neta na godzinę się umawia człowiek i chwila moment załatwione
  • Odpowiedz