Wincyj bootcampów, wincyj promowania branży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czemu górnicy po zawodówkach mieli więcej oleju w głowie i nie dość że nie promowali swojej branży to jeszcze założyli związki zawodowe i pracują na cywilizowanych umowach o pracę a nie na jakichś śmieciach typu b2b? xD

#programista15k #pracbaza #takaprawda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaczelnyWoody: przecież to nie jest problem bootcampów i promowania branży itd. Po prostu jeżeli jakiś inżynier jest drogi to firmy umieją kalkulować koszty i będą robić wszystko, żeby zmniejszyć zapotrzebebowanie automatyzować itd. I nie mowa tutaj o polaczkach za 50k usd rocznie tylko w USA, gdzie ludzie potrafią zarabiać po 300-400k USD za bycie inżynierem.
  • Odpowiedz
@Pasterz30: w każdym barze?
a kiedyś to wgl, jak studenciakiem byłem to lazłem sam, a wracałem do domu po jakiejś domówce za 2 dni nie pamiętając imion nikogo z tej nowej paczki xD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zoyav: z doświadczenia wiem że po 4h i więcej jestem r-------y, a po 2-3h snu czuje się świetnie, ale energii starcza na 4-5h, potem jest ostry zjazd w dół
  • Odpowiedz
  • 307
@walicwas: hehe frajer, w polsce kupuje. Ja przez VPN z indii wziąłem konto rodzinne. To tylko 45 rupii i trochę śmierdzi gównem ale idzie się przyzwyczaić a nie jak frajerzy w polsce 23pln/mc
  • Odpowiedz