@Pasterz30: w każdym barze?
a kiedyś to wgl, jak studenciakiem byłem to lazłem sam, a wracałem do domu po jakiejś domówce za 2 dni nie pamiętając imion nikogo z tej nowej paczki xD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zoyav: z doświadczenia wiem że po 4h i więcej jestem r-------y, a po 2-3h snu czuje się świetnie, ale energii starcza na 4-5h, potem jest ostry zjazd w dół
  • Odpowiedz
  • 307
@walicwas: hehe frajer, w polsce kupuje. Ja przez VPN z indii wziąłem konto rodzinne. To tylko 45 rupii i trochę śmierdzi gównem ale idzie się przyzwyczaić a nie jak frajerzy w polsce 23pln/mc
  • Odpowiedz
Bądźcie mili dla ludzi, jeśli chcecie zyskać.

Jeżeli wyświadczamy innym przysługi, będziemy dla nich mili to oni odwdzięczą się tym samym. Jednak odnośnie przysłóg to wykorzystanie zależy, od strony oddającej przysługę.
Jest to opisane w: " Techniki wywierania wpływu na ludzi. Teoria i praktyka." Robert Cialdini, "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" Dale Carnegie.

Na wykopie też czytałem osobiste historie typu: zaprosiłem kogoś na planszówki, to on potem zrobił mi fotowolatike i zaoszczędziłem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam swoje lata i dziesiątki, dziesiatki książek przeczytanych od lat szczenięcych do dziś, gdzie obecnie moja broda w 80% jest siwa
Ksiązki, które obecnie sa pisane, to zwyczajne scenariusze filmowe
Pisane sa tak, by jakiś rezyser czytając powiedział
- Zajebiste, ekranizuje to !
Nie ma wielu scen, które by przysporzyły kłopotów by przenieść je na ekran, dialogi szybkie, krótkie
Nie chodzi mi o to, ze kiedyś był opis otaczajacej przyrody na dwie kartki, bo to zwyczajnie było
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: wydaje mi się że to nie jest tak że ludzie piszą je specjalnie jako scenariusze filmowe. Książki z np XIX wieku się różnią od współczesnych tym, że wtedy nie było jeszcze filmów. Po prostu jeżeli od małego jest się wystawionym na filmowy typ narracji, to staje się on tak naturalny że pisarze nawet nie widzą że go używają. Co o tym myślisz?
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach