zauważyłem coś "zabawnego"
ilekroć pojawia się jakiś artykuł na głównej o urzędnikach, to wykopki zawsze piszą że oni nic nie robią i nie chce im się pracować, no hejt leci straszny
tymczasem te same wykopki wrzucają wpisy na mirko jak to siedzą w biurze i większość dnia przeglądają tylko internet pijąc od czasu do czasu kawkę xD
hipokryzja lvl hard
#wykop #pracbaza #praca #bekazwykopkow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@huopisko: ALE URZEDNIK PRACUJE ZA JEGO PIENIADZE co po części jest prawdą ale nie wiem ja jak ostatnimi czasy załatwiałem coś w urzędach czy z mieszkaniem czy z autem to wszystko sprawnie i szybko przez neta na godzinę się umawia człowiek i chwila moment załatwione
  • Odpowiedz
Niewiele rzeczy w życiu jest tak pewnych jak to, że prędzej czy później będzie trzeba skleić coś w odkurzaczu taśmą klejącą. Mam od blisko roku odkurzacz bezprzewodowy bosha i niedawno podczas rutynowego wyrzucania śmieci, od zbiornika ułamał się fragment plastiku trzymający go z resztą urządzenia. Dobrze, że inżynierowie z bosha podumali i zrobili tak, że da się to w miarę wygodnie skleić. Muszę w końcu na gwarancję to wysłać.

#agd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niewiele rzeczy w życiu jest tak pewnych jak to, że prędzej czy później będzie trzeba skleić coś w odkurzaczu taśmą klejącą.


@Andrzej_Buzdygan: ostatni odkurzacz, który kleiłem taśmą klejącą to był peerelowski zelmer jeszcze w latach '80, nigdy więcej nie miałem takiej konieczności. Więc nie wiem, co ty ze swoimi odkurzaczami robisz, ale może rób to jakoś nie wiem, delikatniej? Odkurzacz to nie chomik, na litość! (#pdk)
  • Odpowiedz
@Jarek_P: normalnie odczepiałem ten zbiornik od korpusu i nawet nie wiem kiedy mi to pękło. No ale to tak cienki kawałek plastiki trzymał, że aż dziwne dlaczego tak słabo ktoś zaprojektował tak narażony na uszkodzenia element. To akurat coś co cały czas pracuje i musi być mocne.
  • Odpowiedz
  • 0
@P35YM1574: ej a zaznacz na wykresie peaki kilka milionów lat temu i pokaz co ci ludzie wtedy produkowali w ówczesnej rewolucji agrarnej, przemysłowej, bla bla bla xd
Wypad na czarno szurki
  • Odpowiedz
Znaleźć wpis na wykopie, który nie zawiera błędów językowych, to jak trafić szóstkę w lotka. Oczy mi krwawią. Ale najgorsze, że media nie są lepsze, w tym "publiczne". "Idiocracy" teraz to byłby film dokumentalny. Tęsknię za latami '90 i '00. Bardzo.
#takaprawda #jezykpolski
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwierzęta nie posiadają daru mowy


@silentbomba: Ale wiedz, że to są Twoje prywatne opinie, a nie żadne fakty. Oczywiście, że ludzkim językiem inne zwierzęta nie potrafią mówić, ale przecież mamy zbadane mnóstwo sposobów, jak różne zwierzęta się między sobą komunikują. Daru Twojej mowy nie posiada wielu ludzi na przykład, dajmy na to każde małe dziecko. Trzeba je najpierw przez lata uczyć tego "daru", ale można też na przykład z
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dwa dni temu byla dyskusja o palestuchach gdzie od slowa do slowa @Basiura89 nazwal mnie zydem a ja niewiele myslac w odpowiedzi nazwalem go muzulmaninem.
Moj komentarz zostal natychmiast wymoderowany a ja dostalem (slusznego) bana na dwa dni na przemyslenie.

Przemyslalem i chcialem przeprosic @Basiura89 za to ze uzylem wobec niego tak obrzydliwego upodlajacego zwrotu.
Zaden czlowiek nie jest godzien by wyzywac go tym obelzywym uwlaczajacym wszelkiej godnosci
Homodoctus - Dwa dni temu byla dyskusja o palestuchach gdzie od slowa do slowa @Basiu...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest że tag #uk jest redagowany w 90% przez ludzi którzy nie mieszkają w UK ?

Bo nikt mi nie wmówi że 90% wykopków z pod tagu to mieszkańcy Wysp Brytyjskich którym nie pasuje praktycznie wszystko w zjednoczymy królestwie ..
polityka
pogoda
imigranci/uchodźcy
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zomowiec: Ogólnie wykop stracił wielu użyszkodników, Polaków w UK teraz pewnie też jest mniej niż w czasach świetności; więc na tagu też ruch dużo mniejszy. Więc wiekszość treści to jakieś przeklejki z twitterów (głównie negatywne i często wyolbrzymione lub wręcz fałszywe) + jakieś wrzutki ze stron newsowych.
  • Odpowiedz