Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Dzieci_z_Choroszczy
- 345
sanguediguida
via Android- 290
@Dzieci_z_Choroszczy jak fajna młoda psiocha czysta i tylko do kontroli to ok, ale przypadki są różne upławy i grzybica to najmniejszy problem. Część ludzi idzie do lekarza jak już musi.

CzekamNaDnie
via Wykop- 45
@sanguediguida: dojrzała 60
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Ciasto_z_Truskawkami: Akurat młodsze kobiety też wolą starszych facetów więc win-win.
Akurat młodsze kobiety też wolą starszych facetów
@stepienz13posterunku: Nie, po prostu tak to sobie tłumaczycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 4
zauważyłem coś "zabawnego"
ilekroć pojawia się jakiś artykuł na głównej o urzędnikach, to wykopki zawsze piszą że oni nic nie robią i nie chce im się pracować, no hejt leci straszny
tymczasem te same wykopki wrzucają wpisy na mirko jak to siedzą w biurze i większość dnia przeglądają tylko internet pijąc od czasu do czasu kawkę xD
hipokryzja lvl hard
#wykop #pracbaza #praca #bekazwykopkow
ilekroć pojawia się jakiś artykuł na głównej o urzędnikach, to wykopki zawsze piszą że oni nic nie robią i nie chce im się pracować, no hejt leci straszny
tymczasem te same wykopki wrzucają wpisy na mirko jak to siedzą w biurze i większość dnia przeglądają tylko internet pijąc od czasu do czasu kawkę xD
hipokryzja lvl hard
#wykop #pracbaza #praca #bekazwykopkow
konto usunięte via Wykop
- 1
@huopisko: based-noticer.jpg
@huopisko: ALE URZEDNIK PRACUJE ZA JEGO PIENIADZE co po części jest prawdą ale nie wiem ja jak ostatnimi czasy załatwiałem coś w urzędach czy z mieszkaniem czy z autem to wszystko sprawnie i szybko przez neta na godzinę się umawia człowiek i chwila moment załatwione
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Właśnie to muszą sobie mówić #rozowepaski aby zachować równowagę psychiczną i nie zwariować, gdy brak widoków na dziecko.
#
ja nie lubię dzieci, nigdy nie chciałam ich mieć
Właśnie to muszą sobie mówić #rozowepaski aby zachować równowagę psychiczną i nie zwariować, gdy brak widoków na dziecko.
#
ja lubię dzieci, zawsze chciałem je mieć
Właśnie to muszą sobie mówić #niebieskiepaski aby zachować równowagę psychiczną i nie zwariować, gdy im się bachory nieudały i brak widoków na pozbycie się ich.
@mirko_anonim:
@mirko_anonim XD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@janusz_garnuch tak, a co chodzi?
- 50
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@InnyWymiar90: Blokada PESEL, Prawo Ojca, 100 konkretów, prawo do azylu, promki w mediaexpert, ubezpieczenie zdrowotne
Niewiele rzeczy w życiu jest tak pewnych jak to, że prędzej czy później będzie trzeba skleić coś w odkurzaczu taśmą klejącą. Mam od blisko roku odkurzacz bezprzewodowy bosha i niedawno podczas rutynowego wyrzucania śmieci, od zbiornika ułamał się fragment plastiku trzymający go z resztą urządzenia. Dobrze, że inżynierowie z bosha podumali i zrobili tak, że da się to w miarę wygodnie skleić. Muszę w końcu na gwarancję to wysłać.
#agd
#agd
Niewiele rzeczy w życiu jest tak pewnych jak to, że prędzej czy później będzie trzeba skleić coś w odkurzaczu taśmą klejącą.
@Andrzej_Buzdygan: ostatni odkurzacz, który kleiłem taśmą klejącą to był peerelowski zelmer jeszcze w latach '80, nigdy więcej nie miałem takiej konieczności. Więc nie wiem, co ty ze swoimi odkurzaczami robisz, ale może rób to jakoś nie wiem, delikatniej? Odkurzacz to nie chomik, na litość! (#pdk)
- 0
@Jarek_P: normalnie odczepiałem ten zbiornik od korpusu i nawet nie wiem kiedy mi to pękło. No ale to tak cienki kawałek plastiki trzymał, że aż dziwne dlaczego tak słabo ktoś zaprojektował tak narażony na uszkodzenia element. To akurat coś co cały czas pracuje i musi być mocne.
- 3
Wykres temperatury na ziemi
Komu jest na rękę przepychać propagandę o złowrogim globalnym ociepleniu?
Bo komuś na tym baaardzo zależy
#globalneocieplenie #szury #takaprawda
Widać wyraźnie w jakiej depresji się znajdujemy.
Komu jest na rękę przepychać propagandę o złowrogim globalnym ociepleniu?
Bo komuś na tym baaardzo zależy
#globalneocieplenie #szury #takaprawda
Widać wyraźnie w jakiej depresji się znajdujemy.
źródło: Screenshot_20250110_131422_YouTube
Pobierz- 785
@Arbuzlele: albo punktować ortografię/interpunkcję
konto usunięte via Wykop
- 333
@NiBBonacci: Brak wielkiej litery i kropki na końcu.
- 4
Rytuał upokorzenia Polaka. Skanuj kennkartę, bo nie wypuścimy!!!! Polnische schweine!
#takaprawda #polak #polakicebulaki #lidl #zakupy #niemcy
#takaprawda #polak #polakicebulaki #lidl #zakupy #niemcy
źródło: polacken
Pobierz- 0
@sberatel: Przypominam, że ograniczenie wolności powinno być karane obowiązkowo.
Rytuał upokorzenia Polaka. Skanuj kennkartę, bo nie wypuścimy!!!! Polnische schweine!
@ByczekRozplodowy: I gdzie tutaj widzisz upokorzenie niby? XD
Znaleźć wpis na wykopie, który nie zawiera błędów językowych, to jak trafić szóstkę w lotka. Oczy mi krwawią. Ale najgorsze, że media nie są lepsze, w tym "publiczne". "Idiocracy" teraz to byłby film dokumentalny. Tęsknię za latami '90 i '00. Bardzo.
#takaprawda #jezykpolski
#takaprawda #jezykpolski
@metaldehyd cześć paliwoda
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
zwierzęta nie posiadają daru mowy
@silentbomba: Ale wiedz, że to są Twoje prywatne opinie, a nie żadne fakty. Oczywiście, że ludzkim językiem inne zwierzęta nie potrafią mówić, ale przecież mamy zbadane mnóstwo sposobów, jak różne zwierzęta się między sobą komunikują. Daru Twojej mowy nie posiada wielu ludzi na przykład, dajmy na to każde małe dziecko. Trzeba je najpierw przez lata uczyć tego "daru", ale można też na przykład z
zwierzęta nie posiadają daru mowy
mylisz się
nie potrafią się skutecznie skomunikować z drugim zwierzęciem odnośnie tego co zrobić aby przeżyć
tu też się mylisz
https://royalsocietypublishing.org/doi/10.1098/rsos.202073
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dwa dni temu byla dyskusja o palestuchach gdzie od slowa do slowa @Basiura89 nazwal mnie zydem a ja niewiele myslac w odpowiedzi nazwalem go muzulmaninem.
Moj komentarz zostal natychmiast wymoderowany a ja dostalem (slusznego) bana na dwa dni na przemyslenie.
Przemyslalem i chcialem przeprosic @Basiura89 za to ze uzylem wobec niego tak obrzydliwego upodlajacego zwrotu.
Zaden czlowiek nie jest godzien by wyzywac go tym obelzywym uwlaczajacym wszelkiej godnosci
Moj komentarz zostal natychmiast wymoderowany a ja dostalem (slusznego) bana na dwa dni na przemyslenie.
Przemyslalem i chcialem przeprosic @Basiura89 za to ze uzylem wobec niego tak obrzydliwego upodlajacego zwrotu.
Zaden czlowiek nie jest godzien by wyzywac go tym obelzywym uwlaczajacym wszelkiej godnosci
źródło: image
Pobierz
źródło: goodfellas-laugh
Pobierz- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
- 8
Jak to jest że tag #uk jest redagowany w 90% przez ludzi którzy nie mieszkają w UK ?
Bo nikt mi nie wmówi że 90% wykopków z pod tagu to mieszkańcy Wysp Brytyjskich którym nie pasuje praktycznie wszystko w zjednoczymy królestwie ..
polityka
pogoda
imigranci/uchodźcy
Bo nikt mi nie wmówi że 90% wykopków z pod tagu to mieszkańcy Wysp Brytyjskich którym nie pasuje praktycznie wszystko w zjednoczymy królestwie ..
polityka
pogoda
imigranci/uchodźcy
@zomowiec: gdy normalnie pisze jak mi sie zyje w tym uk. To mi tu odpisuja ze zwyczajnie klamie, "bo oni przeciez slyszeli co innego" (-‸ლ)
@zomowiec: Ogólnie wykop stracił wielu użyszkodników, Polaków w UK teraz pewnie też jest mniej niż w czasach świetności; więc na tagu też ruch dużo mniejszy. Więc wiekszość treści to jakieś przeklejki z twitterów (głównie negatywne i często wyolbrzymione lub wręcz fałszywe) + jakieś wrzutki ze stron newsowych.
Jestem piekarzem ale nie miałem chlebaka więc go upieklem niestety nikt mnie nie lubi bo mam ch#jowe poczucie humoru
#takaprawda #aigowno
#takaprawda #aigowno
źródło: 1000006951
Pobierz




























