@OkruszekChlebka: katolicyzm uznaje ewolucję, napisałeś pod zły adres. Przykra sprawa, że w Polsce nie ma jak w USA większych grup kreacjonistów, żeby ewolucjonistycznie móc sobie kogoś wykpić dla jakiejś dziwnej satysfakcji. Dziwna sprawa szydzić z kogoś, co wierzy w to samo co Ty.
  • Odpowiedz
  • 3
@NieDlaWykopka ale ty serio dajesz sobie tak mydlic oczy ? Nie wiem w sumie w jaką odmianę katolicyzmu wierzysz bo każdy z was ma swoją wersję wygodną dla swoich przekonań, ale nie słyszałem, żeby kościół odkręcał człowieka jako istotę stojącą wyżej od zwierząt.

Próbowałaś sobie wogole kiedykolwiek logicznie przetrawić to niby przyznanie się do uznawania ewolucji ? Żeby to trzymało się kupy, Musieliby przyznać też, że człowiek niczym nie różni się
  • Odpowiedz
Hej może mi ktoś powiedzieć jak i czy się można skutecznie odwołać od bana?
Mój brat założył konto z zamiarem komentowania. Długo się jednak nie nacieszył nim, tylko 3 tygodnie. Dostał bana i to nie na jakiś okres czasu, jakieś ostrzeżenie tylko permanentnego na zawsze, tylko za to że napisał coś negatywnego o narodzie na "Ż" i o Unii Europejskiej.
W powiadomieniach tam miał formularz kliknął że się odwołuje, odpowiedz po minucie "odrzucono".
Czy jest
BaviDamek - Hej może mi ktoś powiedzieć jak i czy się  można skutecznie odwołać od ba...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2025-01-06_125119_wykop.pl_125927

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój brat założył konto z zamiarem komentowania.


@BaviDamek: Gdyby komentował jak człowiek myślący to by komentował. Zrobił chlew to poleciał, a teraz nieniwniątko z niego robisz.
  • Odpowiedz
Uwaga. Breaking News!

W piątek po południu zdarzyła sie niewyobrażalna tragedia.
Otóż zmarła świnka morska koleżanki, kuzynki kogoś znanego. Cała redakcja pogrąża się w żałobie...

Taki jest poziom obecnego dziennikarstwa.
#media #dziennikarstwo #plotek #pudelek #takaprawda #heheszki #zalesie
4pietrowydrapaczchmur - Uwaga. Breaking News!

W piątek po południu zdarzyła sie niew...

źródło: 6a12258da961e601aa08edaf102769ac_1545560059_m_temat_dnia

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@technojezus tylko wtedy jeśli nadal nie zrozumiałeś że aby mieć szczęśliwe życie należy się zupełnie uwolnić od wymagań czy oczekiwan jakichś innych ludzi co do Twojego życia. W momencie kiedy zrozumiesz ze należy mieć w------e, potrzeba aby pokazywać jakimś ludziom swoje życie znika bezpowrotnie.
  • Odpowiedz
nwm dopisz sobie do banknotu kilka zer i cyk nagle cię stać. To jest tak zwana rewaluacja pieniądza(OSTROŻNIE!)
  • Odpowiedz
@enten: Niestety metodyka danych NBP jest bardzo kiepska - dane transakcyjne są robione z "wywiadów", gdzie call center dzwoni do agencji nieruchomości. Zwykle skutkuje to realnym opóźnieniem "cen transakcyjnych" o +/-6 miesięcy (czyli IV kwartał realnie jest III lub nawet II).
  • Odpowiedz
Internet mnie zniszczył, nie mogę się skupić na jednej rzeczy dłużej niż 2 minuty, byleby złapać ten telefon i patrzeć no właśnie na co? Na nic konkretnego, po prostu brakuje bodźca dopaminowego, Jezu Chryste nawet teraz miałem oglądać film i od godziny się zbieram a piszę wysrywy na wykopie #internet #takaprawda #zalesie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach