Nie kupujcie przypadkiem rowerów Kross!
Jeżeli zepsuje się wam łożysko w kole - może się okazać, że musicie kupić nowy rower - i to wg serwisu rowerowego Kross!
Do rowerów większości producentów bez problemu można dokupić łożysko - koszt to około 2 zł od sztuki.
Kross w modelu dziecięcym zastosował jakiś nietypowy wymiar łożyska, którego w zasadzie nie da się kupić. Byłem w czterech serwisach rowerowych, żaden nie posiada części (w tym jeden firmowy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Fujian: łudziłem się, że chociaż składają to na kurpiach i że mają chociaż części zamienne, a okazuje się, że taniej i lepiej by było kupić w hipermarkecie chinola za 200-300 zł. Żeby łożysko nie wytrzymało 3 lat w rowerze dziecięcym?
  • Odpowiedz
@peposlaw: Potwierdzam, bardzo nie polecam Krossa.

rowery (mowa o jednym z najdroższych eskerów) bardzo słabej jakości - po roku zepsuła się większość podstawowych części, jeżdżąc prawie wyłącznie po szosie

dodatkowo, nigdy nie ma dostępnych haków od przerzutek, więc jak ci się taki złamie, to twój rower staje się bezużyteczny, chyba że jakimś cudem uda ci się ten hak dorwać (ale będziesz konkurował ze wszystkim serwisami w Polsce, więc
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EnzoMolinari: nie mogą, bo się zakiwali w swojej polityce historycznej. Czasem tak jest, że robisz błąd na początku i potem już nie można tego odkręcić bez cofnięcia się do samego początku. Po drugie, mentalność sowiecka w ukraińskiej polityce i dyplomacji ma się dobrze, dlatego szanują tylko siłę, a Polska silna nie jest.
  • Odpowiedz
Czy Ukraińcy nie mogą po prostu przyznać:

- tak, nasi przodkowie wymordowali ponad 100 tys. kobiet i dzieci na Wołyniu i w Galicji Wschodniej

- tak było to ludobójstwo ze szczególnym okrucieństwem (genocidum atrox)

- tak, w geście pojednania zezwalamy na ekshumacje na tych terenach i chętnie pomożemy upamiętnić ofiary

- tak, przepraszamy was za to


@EnzoMolinari: Przecież wtedy się okaże ze wszystkie zbrodnie rosyjskie na Ukrainie, o których Ukraina
  • Odpowiedz
Pamiętajcie, że jedynym sposobem na szybkie zbudowanie majątku na giełdzie jest granie na instrumentach lewarowanych (najlepiej na kontraktach terminowych), a nie długoterminowe i systematyczne kupowanie ETFów czy zabawa w penny stocki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda #takaprawda #inwestycje #inwestowanie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piter93: Jako akcjonariusz XTB szczerze polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aha. Prezes coś przebąkiwał o kolejnym wysokomarżowym produkcie. Zamierzają mieć tylko ~20% przychodów z CFD? Jak. Nie wiem choć po głowie chodzą mi opcje. No i mogą Finaxowi zrobić konkurencje w OIPE, ale to pewnie drobniaki.
  • Odpowiedz
Wszystkie internetowe rankingi/recenzje elektroniki i sprzętu AGD to po prostu reklama urządzeń. Nie daję mema "change my mind" i nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

#takaprawda #elektronika #polska
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drodzy Pracodawcy, chcecie żeby pracownicy z uśmiechem na ustach wrócili do biur? Tak naprawdę to jest żaden problem, wystarczy budować mieszkania służbowe w pobliżu biur czy fabryk. W PRL-u to działało, teraz zadziała tym bardziej. Pracownik będzie bardziej przywiązany, bo nie będzie musiał płacić chorych czynszów ani zadłużać się na 30-lat, mniejsze korki w miastach, mniej smogu, pracownicy siedzą w biurze i w sumie ich to nie boli jak mają mniej niż
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ukrainiec: urodził się w kraju zniszczonym przez polityków i oligarchów i teraz albo robi w PL/Gdziekolwiek indziej na minimalną krajową.
Albo 200/300 na froncie
  • Odpowiedz
@picasssss1: Ale my chcemy małych Polaków, a nie pół-filipińczków. Jak mamy mieć etniczny misz-masz i problemy na tle etnicznym to równie dobrze możemy zaakceptować tę imigrację i tyle, bo na zachodzie rozrabia drugie i trzecie pokolenie imigrantów które mówi płynnie w języku kraju w którym żyje a jest w-------a na tle etnicznym właśnie

Nie znajdziesz białej kobiety która zgodzi się na taki układ, latynoska to pewnie maks
  • Odpowiedz
@picasssss1: to że ty nie kwiczysz nie oznacza że problemu nie ma xdd To nie jest problem jednostek, tylko społeczny i najbardziej powinien on interesować ludzi którzy mają lub planują mieć dzieci, bo to one będą żyć w tym kraju. Naturalnie że ciebie to nie interesuje ale nie jest to powód do chwalenia się xd
  • Odpowiedz
Każda praca z zagranicznym zespołem / klientem, która wymaga obecności w biurze, to taka strata czasu że ja p------ę. Wstawaj wcześniej, przebijaj się przez korek do statku matki, a potem spędź 8H+ na Teamsie czy innym konfie. Management oczywiście kisi dupę na home office... bo... yyy.. mają ważne kwestie do załatwienia ok? Muszą się skoncentrować! []

#korposwiat #pracbaza #takaprawda
Foxing - Każda praca z zagranicznym zespołem / klientem, która wymaga obecności w biu...

źródło: ahl4bvelf4cb1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach