Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Jakis_Leszek kogoś dilerzy zaczepiają na ulicy? dobre
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Nie kupujcie przypadkiem rowerów Kross!
Jeżeli zepsuje się wam łożysko w kole - może się okazać, że musicie kupić nowy rower - i to wg serwisu rowerowego Kross!
Do rowerów większości producentów bez problemu można dokupić łożysko - koszt to około 2 zł od sztuki.
Kross w modelu dziecięcym zastosował jakiś nietypowy wymiar łożyska, którego w zasadzie nie da się kupić. Byłem w czterech serwisach rowerowych, żaden nie posiada części (w tym jeden firmowy
Jeżeli zepsuje się wam łożysko w kole - może się okazać, że musicie kupić nowy rower - i to wg serwisu rowerowego Kross!
Do rowerów większości producentów bez problemu można dokupić łożysko - koszt to około 2 zł od sztuki.
Kross w modelu dziecięcym zastosował jakiś nietypowy wymiar łożyska, którego w zasadzie nie da się kupić. Byłem w czterech serwisach rowerowych, żaden nie posiada części (w tym jeden firmowy
- 1
@Fujian: łudziłem się, że chociaż składają to na kurpiach i że mają chociaż części zamienne, a okazuje się, że taniej i lepiej by było kupić w hipermarkecie chinola za 200-300 zł. Żeby łożysko nie wytrzymało 3 lat w rowerze dziecięcym?
@peposlaw: Potwierdzam, bardzo nie polecam Krossa.
rowery (mowa o jednym z najdroższych eskerów) bardzo słabej jakości - po roku zepsuła się większość podstawowych części, jeżdżąc prawie wyłącznie po szosie
dodatkowo, nigdy nie ma dostępnych haków od przerzutek, więc jak ci się taki złamie, to twój rower staje się bezużyteczny, chyba że jakimś cudem uda ci się ten hak dorwać (ale będziesz konkurował ze wszystkim serwisami w Polsce, więc
rowery (mowa o jednym z najdroższych eskerów) bardzo słabej jakości - po roku zepsuła się większość podstawowych części, jeżdżąc prawie wyłącznie po szosie
dodatkowo, nigdy nie ma dostępnych haków od przerzutek, więc jak ci się taki złamie, to twój rower staje się bezużyteczny, chyba że jakimś cudem uda ci się ten hak dorwać (ale będziesz konkurował ze wszystkim serwisami w Polsce, więc
- 12
w dupskach sie poprzewracalo przez ostatnie lata, kryzys was uleczy xD
#programista15k #programowanie #pracait #korposwiat #takaprawda
#programista15k #programowanie #pracait #korposwiat #takaprawda
źródło: image
Pobierz- 159
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Altru: pierwszy raz widzę, żeby ogień strawił cały dom z karton gipsu a ocalił betonową figurę. To wbrew fizyce
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 22
@EnzoMolinari: nie mogą, bo się zakiwali w swojej polityce historycznej. Czasem tak jest, że robisz błąd na początku i potem już nie można tego odkręcić bez cofnięcia się do samego początku. Po drugie, mentalność sowiecka w ukraińskiej polityce i dyplomacji ma się dobrze, dlatego szanują tylko siłę, a Polska silna nie jest.
Czy Ukraińcy nie mogą po prostu przyznać:
- tak, nasi przodkowie wymordowali ponad 100 tys. kobiet i dzieci na Wołyniu i w Galicji Wschodniej
- tak było to ludobójstwo ze szczególnym okrucieństwem (genocidum atrox)
- tak, w geście pojednania zezwalamy na ekshumacje na tych terenach i chętnie pomożemy upamiętnić ofiary
- tak, przepraszamy was za to
@EnzoMolinari: Przecież wtedy się okaże ze wszystkie zbrodnie rosyjskie na Ukrainie, o których Ukraina
- 433
- 866
@Piotrek7231 wiadomo że klient i tak nie odejdzie to można go doić xd
@Piotrek7231: i cyk wypowiedzenie, nagle dobre warunki się znajdują.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Afrobiker to często najlepsze oferty bo mało kto kupuje
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 46
Pamiętajcie, że jedynym sposobem na szybkie zbudowanie majątku na giełdzie jest granie na instrumentach lewarowanych (najlepiej na kontraktach terminowych), a nie długoterminowe i systematyczne kupowanie ETFów czy zabawa w penny stocki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda #takaprawda #inwestycje #inwestowanie
#gielda #takaprawda #inwestycje #inwestowanie
@Piter93: Jako akcjonariusz XTB szczerze polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aha. Prezes coś przebąkiwał o kolejnym wysokomarżowym produkcie. Zamierzają mieć tylko ~20% przychodów z CFD? Jak. Nie wiem choć po głowie chodzą mi opcje. No i mogą Finaxowi zrobić konkurencje w OIPE, ale to pewnie drobniaki.
Aha. Prezes coś przebąkiwał o kolejnym wysokomarżowym produkcie. Zamierzają mieć tylko ~20% przychodów z CFD? Jak. Nie wiem choć po głowie chodzą mi opcje. No i mogą Finaxowi zrobić konkurencje w OIPE, ale to pewnie drobniaki.
- 1
Wszystkie internetowe rankingi/recenzje elektroniki i sprzętu AGD to po prostu reklama urządzeń. Nie daję mema "change my mind" i nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
#takaprawda #elektronika #polska
#takaprawda #elektronika #polska
Drodzy Pracodawcy, chcecie żeby pracownicy z uśmiechem na ustach wrócili do biur? Tak naprawdę to jest żaden problem, wystarczy budować mieszkania służbowe w pobliżu biur czy fabryk. W PRL-u to działało, teraz zadziała tym bardziej. Pracownik będzie bardziej przywiązany, bo nie będzie musiał płacić chorych czynszów ani zadłużać się na 30-lat, mniejsze korki w miastach, mniej smogu, pracownicy siedzą w biurze i w sumie ich to nie boli jak mają mniej niż
@Wegrzynski:
Ale po co skoro można pracownikom po prostu kazać wrócić bez żadnych kosztów?
Ale po co skoro można pracownikom po prostu kazać wrócić bez żadnych kosztów?
@Wegrzynski: nie wiem skąd wniosek, że firmy będą się przejmowały uśmiechem pracowników
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@czosnekiss: Wspołczujemy życia w tak ograniczonej bańce. Zostaw ten interet i wyjdź na dwór bo siadlo ci ostro i będzie jeszcze gorzej. Ratuj się.
Ukrainiec: urodził się w kraju zniszczonym przez polityków i oligarchów i teraz albo robi w PL/Gdziekolwiek indziej na minimalną krajową.
Albo 200/300 na froncie
Albo 200/300 na froncie
- 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@NijuGMD: over
Komentarz usunięty przez moderatora
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: temp_file832171559875643879
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@picasssss1: Ale my chcemy małych Polaków, a nie pół-filipińczków. Jak mamy mieć etniczny misz-masz i problemy na tle etnicznym to równie dobrze możemy zaakceptować tę imigrację i tyle, bo na zachodzie rozrabia drugie i trzecie pokolenie imigrantów które mówi płynnie w języku kraju w którym żyje a jest w-------a na tle etnicznym właśnie
Nie znajdziesz białej kobiety która zgodzi się na taki układ, latynoska to pewnie maks
Nie znajdziesz białej kobiety która zgodzi się na taki układ, latynoska to pewnie maks
@picasssss1: to że ty nie kwiczysz nie oznacza że problemu nie ma xdd To nie jest problem jednostek, tylko społeczny i najbardziej powinien on interesować ludzi którzy mają lub planują mieć dzieci, bo to one będą żyć w tym kraju. Naturalnie że ciebie to nie interesuje ale nie jest to powód do chwalenia się xd
- 6
Każda praca z zagranicznym zespołem / klientem, która wymaga obecności w biurze, to taka strata czasu że ja p------ę. Wstawaj wcześniej, przebijaj się przez korek do statku matki, a potem spędź 8H+ na Teamsie czy innym konfie. Management oczywiście kisi dupę na home office... bo... yyy.. mają ważne kwestie do załatwienia ok? Muszą się skoncentrować! └[⚆ᴥ⚆]┘
#korposwiat #pracbaza #takaprawda
#korposwiat #pracbaza #takaprawda
źródło: ahl4bvelf4cb1
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

































#takaprawda
źródło: IMG_9047
Pobierz