• 422
Inni tak żyją i są zadowoleni, tylko tobie to przeszkadza


@Wiskoler_double: Błąd, nikomu to nie pasuje. Owszem, da się z tym pogodzić i prowadzić "normalne" życie, ale to tak samo jak da się prowadzić normalne życie mając jakąś chorobę przewlekłą, kalectwo czy raka. Niby po jakimś czasie przestaje się narzekać ale nie jest to wymarzona sytuacja. Jeśli lubi się swoją pracę to nie aż taki duży problem ale w innym
  • Odpowiedz
@Kj5s6f2dk7s54o: Może jesteś ode mnie bardziej rozgarnięty, ale tym który ma rację jestem ja. Moi bliscy to wyjątki nie mogę o nich tak powiedzieć. A wracając do moich wywodów to opisałem większą większość kobiet to mi trzeba przyznać rację.
  • Odpowiedz
@Squarex0048: zawsze mogłeś się urodzić w lepiance z gowna i chodzić 5 km codziennie po wodę, statystycznie na świecie Twoja egzystencja i tak jest lepsza, niż pozostałych 80% ludzi
  • Odpowiedz
  • 3
@razdwatrzy55: a tu masz rację, duże miasto daje szansę poznania Julki co się wyskakała na wielu chadach, także z Erasmusa , ale przynajmniej nigdy się nie dowiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) natomiast ja piszę o sytuacji ludzi z ustabilizowaną sytuacją - masz różową, może jakieś dziecko , albo dziecko w planach.

No i w mniejszych miastach mniej lasek z tatuażami i różowymi włosami ( ͡°
  • Odpowiedz
szczegolnie w spoleczenstwie gowniar ze zlasowanym od tiktoka i instagrama mozgiem (bo ona dobija juz do 30, a mysle ze te mlodsze to beda jeszcze gorsze xD


@katopa: oczywiscie, że beda, na mojej studniowce 2017 rok nie było żadnych lasek wytatuowanych, a teraz xD? i jeszcze każda jest przebodzcowana dostajac atencji na tiktoku i tinderze
  • Odpowiedz
@SHOGOKI jakby się przez poprzednie 10 lat nie ignorowało przyjaciół to by nie było takich problemów. Ale w Polsce jest moda na naśladowanie najgorszego modelu rodziny czyli marcinek poznaje asie i i jak tylko zamieszkają razem to już nikt się nie liczy, nie mają już rodziców, rodzeństwo, przyjaciół. Po co? A potem płacz
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@wiedzminyo koleszko, w tym obrazku to ja jestem tym co dzwoni po kolegach i słyszy że Anie boli głowa czy Kasia jest zmęczona.
Moneta ma dwie strony.
Ale ogólnie taka prawda jak napisałeś.
Najbardziej w-----a jak już po 3 miesiącach planowania uda się usiąść przy stole a p----m po 3h się nudzi i 22:30 chcą do domu
  • Odpowiedz
  • 1
@ManletSlayer gdybyś wyzuł z siebie całą tą nienawiść, która niczym kolec wetknięty w ciało, powoduje ból, doznałbyś uczucia ulgi i nie atakowałbyś brata swego, który szczerze i uczciwie chce dobrze tak dla Ciebie jak i dla innych braci.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od Polski Ukraina powinna dostać tylko GEST KOZAKIEWICZA i nic więcej.


@202492: Nie, Ukraina powinna dostać tyle by ścierać rosyjski potencjał i nic więcej.
  • Odpowiedz