Oglądam tego Darka i się zastanawiam jak on przeżył tyle czasu. Ja z moją dwubiegunówką czasami się boję do sklepu wyjść a ten jezdzi po świecie po najgorszych dziurach. I k---a zero instyntktu samozachowawczego. Wyzywa tubylców,łazi po niebezpiecznych miejscach,wyrywa do jakichś random owych kolorowych,teraz sprasza jakieś dzieciaki do auta,kładzie się na nim jakas 13 letnia czekoladka a ten wszystko nagrywa i puszcza w eter, albo jak próbował kupić koper w Somalilandzie... On
Lokalne samorządy płacą dziesiątki tysięcy złotych z publicznych pieniędzy. Ujawniono oficjalne koszty organizacji koncertów popularnego trio Modelki podczas tegorocznych imprez miejskich. Z oficjalnych odpowiedzi na wnioski o udostępnienie informacji publicznej wynika, że gaże formacji opłacane z
#raportzpanstwasrodka Pieczarka to jednak trochę jest upośledzona i to dosłownie. Mur z 1 cegły wolniej oddaje w nocy ciepło?.Nowa teoria fizyczno chemiczna. Mur wystarczy z dwóch cegieł i izolacja termiczna na zewnątrz pochłaniająca promienie, wtedy mamy komfort tkz mikroklimat. Ale co ja budowlaniec mogę na ten temat wiedzieć.
@tygrys12345: jego siano, jego problem, niech se robi jak uważa. Jak to mowia, pierwsza chate sie powinno stawiac wrogowi, druga tesciowej, trzecia dla siebie. Okun ba ba ba.
@tygrys12345: Na nasze realia nie, ale na kmerskie to ciężko ocenic. Porównując do chatek z mchu i paproci na palach, krytych marzeniami mieszkancow - jest super. Jak sie porowna z porzadnymi chatami bogatych kmerow, to faktycznie moze byc to zart. Mnie tam bawi to, ze czlowiek kciuk robi z tego tyle filmow, jak by to bylo budowanie nowej okolicznej swiatyni :) Wiadomo, grazynki z czikago musza miec kontent, zeby sie
Od początku roku z rosyjskich rezerw wyparowało ponad 34 tony złota, a Narodowy Fundusz Dobrobytu gwałtownie się kurczy. Mimo spadku inflacji do 5,3% i obniżki stóp do 14,5%, na Kremlu szykuje się brutalna rekonstrukcja. Elwira Nabiullina znalazła się na celowniku Putina i oligarchów jej polityka
Wpadł oczywiście „zupełnym przypadkiem”, po czym natychmiast rozpoczął ekspedycję po najdroższe pozycje w jednej z najtańszych knajp w Siem Reap, żeby widz wiedział, że Zordon nie żeruje na menu za 2,5 dolara, tylko bierze "ekskluzywną wołowinę" za pięć i rybę za sześć. Potem łaskawie dzieli się daniami z ekipą, bo przecież oni sami by nie zamówili, a kamera musi mieć co nagrywać - więc wszyscy mają jeść, próbować i podziwiać, jak przypadkowe
Nawrot zabrał Zelenskiemu odznaczenie o symbolicznej wartości medalu z Decatlonu, naczytałem się tutaj jak to strona polska w związku z tym się ośmiesza, po czym najpierw sam Zelenski wysmarował jebitny tekst, który można streścić „teraz to ja już nie chce tego medalu”, po czym obrażony jeszcze musiał wrzucić kolejny wpis ze zdjęciem z jakiegoś magazynu, gdzie odsyła go pocztą, dający vibe „równie dobrze mogłem to w-----ć do śmieci”, potem seria pęknięć zadków
@stanleymorison: Żebyś się nie zdziwił, jak ukraincy dogadaja się za naszymi plecami z Unią (czyli tak naprawdę z Niemcami i Francją), i wejdą do UE z wyższą rangą i przywilejami niż Polska.
LangChain RAG w Pythonie od zera do działającego chatbota w 30 minut. Tutorial od podstaw do działającego modelu ze zdefiniowaną wiedzą i umiejętnościami.
@ZionOfel: chłop chyba nie podumał, że wystawiając się do publiki, natrafi zarówno na "karibowców", jak i na gnidy pokroju ludzi z karachana. Sam nie wiem, czy chlop faktycznie ma popsuty leb, czy moze sam jednak jest gnidą, co smaruje dupę ludziom co mu tak naprawde pomagaja (pakole, Salamon).
Pojawiły się oskarżenia o wymuszanie seksu w zamian za żywność, pracę lub pomoc humanitarną przez pracowników organizacji "Lekarze bez Granic", część przypadków dotyczyła nieletnich dziewcząt
#raportzpanstwasrodka Machaj mówił ze to "Pomyłka Pomyłka! (a w Charkowie...) - miało być wielkie patio gdzie będzie spędzał "większość czasu" - a na koniec 50% zamurował. Gdzie tu sens panowie???
Darek odezwał się w komentarzu pod filmem z grilla. Poinformował, że wszystkiego u niego ok i musi się zresetować oraz odpocząć od YT i tiktok. Takie karibu popołudniowe. #swirek1978