Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
neon71

neon71

Dołączył 9 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3575
  • Znaleziska 1209
  • Mikroblog 2366
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5

570

Lekarze bez Granic wykorzystywali seksualnie nieletnie dziewczyny

Pokaż treści 18+

Lekarze bez Granic wykorzystywali seksualnie nieletnie dziewczyny

Pojawiły się oskarżenia o wymuszanie seksu w zamian za żywność, pracę lub pomoc humanitarną przez pracowników organizacji "Lekarze bez Granic", część przypadków dotyczyła nieletnich dziewcząt

GrimoaldStarszy
z
apnews.com
dodany: przedwczoraj, 21:19:07
  • 71
  • #
    lekarz100k
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    afryka
  • #
    swiat
neon71
neon71 17 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 3
Jedni bez granic etycznych, drudzy bez granic zachłanności finansowej.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KladzSie
KladzSie
przedwczoraj, 18:01:45
  • 57
Miasteczko eksperymentalne quechua
KladzSie - Miasteczko eksperymentalne quechua

źródło: 1000001088

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neon71
neon71 przedwczoraj, 19:33:48 via Wykop
  • 3
@KladzSie: a dzie to?
  • Odpowiedz
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
przedwczoraj, 17:04:20
  • 20
#raportzpanstwasrodka Machaj mówił ze to "Pomyłka Pomyłka! (a w Charkowie...) - miało być wielkie patio gdzie będzie spędzał "większość czasu" - a na koniec 50% zamurował. Gdzie tu sens panowie???
imtiredboss - #raportzpanstwasrodka Machaj mówił ze to "Pomyłka Pomyłka! (a w Charkow...

źródło: image

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neon71
neon71 przedwczoraj, 17:55:26 via Wykop
  • 3
@cweliczek777: gdzie, niemowa zrobi z niego gryla na swoj kanal yt
  • Odpowiedz
Zbiornikowiec
Zbiornikowiec
Zbiornikowiec
przedwczoraj, 15:29:42
  • 3
Darek odezwał się w komentarzu pod filmem z grilla. Poinformował, że wszystkiego u niego ok i musi się zresetować oraz odpocząć od YT i tiktok. Takie karibu popołudniowe.
#swirek1978
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neon71
neon71 przedwczoraj, 16:12:52 via Wykop
  • 2
@Zbiornikowiec: czyli zadek skaleczony?
  • Odpowiedz
Zbiornikowiec
Zbiornikowiec
Zbiornikowiec
przedwczoraj, 12:08:23
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neon71
neon71 przedwczoraj, 13:01:47 via Wykop
  • 4
@zbyszek-krol: zakochał się Dareczek, w pakolu za granicą... ;)
  • Odpowiedz
neon71
neon71 przedwczoraj, 16:12:08 via Wykop
  • 0
@wujek_srednia_rada: aje!
  • Odpowiedz

500

5 miesięczna pralka Hisense zalała mi dom. Producent nawet jej nie obejrzał.

Bardzo nie polecam pralki Hisense Seria 5i oraz podejścia producenta do zgłoszeń gwarancyjnych. Pralkę zakupiłem 02.01.2026 r. Przez pierwsze miesiące działała bez zarzutu i byliśmy z niej zadowoleni. Potem zalała mi dom...

Milosz01ht
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 08:37:37
  • 143
  • #
    hisense
  • #
    pralka
  • #
    awaria
  • #
    zalanie
  • #
    wydarzenia
  • #
    ubezpieczenia
neon71
neon71 przedwczoraj, 13:05:28 via Wykop
  • 22
@kotas_przesmiewca: u mnie sam alert z HA dzieki czujnikowi pod pralką Boscha, uratowal tylek z dokładnie taką samą sytuacją jak ma op, tyle ze spowodowana nie wadą pralki, a bledem uzytkowym (przytrzsniety kawalek materialu drzwiczkami).
Qurvinox
Qurvinox
przedwczoraj, 05:39:14
  • 30
Czy jak będę robił marszobiegi to w momencie zmiany biegu na marsz muszę zmienić buty do biegania na buty do marszu? I co z butami do stania w momencie zmiany obuwia?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neon71
neon71 przedwczoraj, 05:59:45 via Wykop
  • 12
@Qurvinox: Dzień dobry. Niesty tak. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz

380

Afera z nowym Jaecoo 8. Dynamica Kraków odmawia naprawy auta

Chciałbym ostrzec wszystkich, którzy rozważają zakup nowego samochodu marki JAECOO lub OMODA, a w szczególności zakupy w salonie Dynamica w Krakowie (ul. Wadowicka 3). Kupiłem fabrycznie nowe Jaecoo 8 (rok produkcji 2026). Samochód miał być bezpiecznym, komfortowym autem dla rodziny. Niestety, w au

mieczyslaw-straczek
z
wykop.pl
dodany: 15.06.2026, 12:46:59
  • 197
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    jaecoo
  • #
    omoda
  • #
    prawo
  • #
    krakow
neon71
neon71 przedwczoraj, 05:47:41 via Wykop
  • 0
@MaLong: chyba nigdy z aso nie miales do czynienia :) Inna kwestia, czy Jajeco ma taki assitance jak napisales (np vw ma / mial 2 lata od zakupu ; niestety korzystalem)?
Zbiornikowiec
Zbiornikowiec
Zbiornikowiec
15.06.2026, 10:38:17
  • 8
Karibu z dzisiaj. Darek został zawinięty na mieście przez służby, bo nie miał przy sobie wizy. Ostatecznie puścili go wolno, bo uwierzyli mu na słowo, że wiza jest w jego samochodzie na warsztacie.
Darek obszedł wszystkie apteki, ale nie dostał leków na szajbe. Przy okazji pozdrowił "medyków z polski", którzy stwierdzili w komentarzach dwubiegunówke dla jego. Stwierdził, że są debilami.
Karibu kończy się w spelunie, gdzie nasz bohater siedzi wśród lokalnej żulowni
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neon71
neon71 15.06.2026, 14:07:44 via Wykop
  • 3
Niech zostanie tam żreć czad, walić gruchę i tańczyć z bro ;)
  • Odpowiedz
Zbiornikowiec
Zbiornikowiec
Zbiornikowiec
14.06.2026, 10:08:02
  • 6
Nowe karibu wleciało na yt. W skrócie: wczoraj wszyscy źli, zero pomocy, bro już nie jest bro. DZISIAJ: wszystko super, Pakole to moi bracia, dzisiaj wieczorem party. Darek łaskawie włączył komentarze i pozwolił, żeby "jechać po nim jak po psie". Miał dzisiaj jechać, ale jednak nie jedzie. Miał robić amory, ale najpierw postanowił wyczyścić wentylator w budzie. Wczoraj zakończył live, bo nie chciało mu sie komentować. Byc może odpali live dziś o
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neon71
neon71 14.06.2026, 14:43:20 via Wykop
  • 2
@Zbiornikowiec: "przeszło mie"
  • Odpowiedz
wojtekg93
wojtekg93
wojtekg93
13.06.2026, 18:25:22
  • 1
#swirek1978 Jakie parametry na live? Widze że nadawał ale skasował live po zakonczeniu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neon71
neon71 13.06.2026, 22:36:52 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
neon71
neon71 11.06.2026, 18:45:57
  • 2
Pincet dolary bro. W sumie myslalem, ze go grubiej ogolą, źle nie jest.

#swirek1978
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neon71
neon71
Autor
11.06.2026, 20:01:41 via Wykop
  • 2
@zigzag667: Do Salomona na poprawki poprawek juz poprawianych
  • Odpowiedz
neon71
neon71
Autor
12.06.2026, 09:00:01 via Wykop
  • 2
Wyczyscil. A czy czyszczac go naniósł nowy piach? Nie wiem, choć się domyślam :) Najlepsze, ze chyba jednak czyta komentarze (a moze i wypok?) i powiedzial ze bedzie jednak wymianial pompe! Wow!
  • Odpowiedz
neon71
neon71
Autor
13.06.2026, 09:12:38 via Wykop
  • 4
@Eftef: Dokładnie. Tak naprawde to jeszcze mu gotowali, mimo to ze dokladan sie do jedzenia. Po 100$ na łebka to nie jest jakaś niewyobrażalna kasa, co by nie gadać dobrze go traktowali, a on im dupe obsmarowauje na wizji. Powinni sobie przetlumaczyc te filmiki, to by go pogodnili z placu w p------c za taką obłudę.
  • Odpowiedz
wojtekg93
wojtekg93
wojtekg93
13.06.2026, 05:34:11
  • 4
#swirek1978 W najnowszych parametrach juz się powoli zaczyna narzekanie na pakistańczyków,że w sumie to wzięli 500dolarow za nic bo tylko wymienili wtryski i spalili rozrusznik XD Darek ma chyba taka tradycje,że najpierw brothers brothers tańce i przyjaźń a później narzekanie na j***ne murzyńskie naprawy.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neon71
neon71 13.06.2026, 09:09:29 via Wykop
  • 5
Niestety, z Dareczka wychodzi jego prawdziwe oblicze. Komentarze juz wylaczone, bo pewnie ludzie mu napisali co o tym co mowil mysla.
  • Odpowiedz

731

Sardynia all inclusive. Burmistrz na warsztatach w winiarni kosztem podatnika

Sardynia all inclusive. Burmistrz na warsztatach w winiarni kosztem podatnika

"(...)koszt projektu finansowany był ze środków unijnych" chyba więcej nie trzeba :)

Polski-Polak-Siema-PL
z
nowiny.pl
dodany: 11.06.2026, 03:55:54
  • 41
  • #
    podroze
  • #
    turystyka
  • #
    wakacje
  • #
    praca
neon71
neon71 11.06.2026, 10:40:58 via Wykop
  • 0
@DziendobryMireczku: A ja sie nie zgodze. W tym roku 3 raz tam wracam zwiedzac wschod wyspy - nawet droga polnoc jest dalej tansza niz Chorwacja...
neon71
neon71 10.06.2026, 14:40:06
  • 2
Dis łan ciendź, dis łan ciendź. W tle pałowanie na zimnym*
#swirek1978
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neon71
neon71
Autor
10.06.2026, 14:49:05 via Wykop
  • 2
8 i pol minuty zmarnowanego zycia :) Bro składa silnik po afrykansku, cudem bedzie jak to odpali. W międzyczasie Darek zamiast pilnować każdego ruchu Bro, chodzi po placu i szuka gąbki pod panele.
Jak to mawiaja "co może pójść nie tak?" :P
  • Odpowiedz
neon71
neon71
Autor
10.06.2026, 18:20:49 via Wykop
  • 1
@Eftef: Salamon tez mu juz raz naprawil :) Uwierze w cud jak dojedzie bez szwanku do kolejnego kraju
  • Odpowiedz
neon71
neon71
Autor
11.06.2026, 09:02:26 via Wykop
  • 0
@Eftef: To jeden cud się stał, że odpalili go, po składaniu na piasku fantów - halleluja. Nie wymieniając wszystkich potencjalnie problematycznych elementów, gdzie ma je u siebie, jest skrajnym kretynizmem i tak - uwazam ze bedzie mial kolejne awarie.
Zycze mu, zeby dojechal na tym co ma, ale niestety forma tych napraw skalnia mnie do takich a nie innych wniosków.
Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
  • Odpowiedz
turok2016
turok2016
turok2016
10.06.2026, 18:43:11
  • 5
Komentarze będzie musiał przepracować xD
#swirek1978
turok2016 - Komentarze będzie musiał przepracować xD
#swirek1978

źródło: Screenshot 2026-06-10 at 20-37-51 WYMIENIAMY CZĘŚCI ! - YouTube

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neon71
neon71 10.06.2026, 19:31:22 via Wykop
  • 3
@turok2016: jak lewe, jak dzisiaj chodził i gąbki z tapicerki wyciagal, zeby miec pod panela ;)
  • Odpowiedz
neon71
neon71 09.06.2026, 18:11:39
  • 3
Coś cisza w eterze, oby z Dareczka nie zrobili camel milk, gdy okazalo sie ze bedzie to kolejna murzyńska naprawa i rozpętało się piekło ;)
#swirek1978
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neon71
neon71
Autor
09.06.2026, 19:33:09 via Wykop
  • 2
@Tomekwyntel: nażre się czadu i będzie jak nowonarodzony
  • Odpowiedz
wsciekniety_waz
wsciekniety_waz
08.06.2026, 14:58:44
  • 51
#raportzpanstwasrodka
Obejrzałem gniota prezesa z mirrora:
1. Hierarchia ważności prezesa to najpierw psiecko dostaje drogą wołowinę a potem goście kurczaka po taniości.
2. Megalodon uzależniona od tiktoka. Wstyd patrzeć jak się stacza a mumin robi dobra minę do złej gry.
3. Darmowa wóda i rzarcie wystarczy, żeby gadzi mózg przejął stery u naszych milusińskich. Prezes o tym wie i wychodzi na żer z kamerą.
4. Każdy jupiter trzyma w zanadrzu kamerę jak paparazzi. Śmiesznie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neon71
neon71 08.06.2026, 16:50:41 via Wykop
  • 4
@wsciekniety_waz: Niemowa mysli kiedy Lucjan kojfnie od tej wódy i jej magiczny odcisk palca nabierze mocy urzedowej :)
  • Odpowiedz
neon71
neon71 07.06.2026, 17:21:47
  • 2
Karibu karibu, paczka dotarła pod sam warsztat.

#swirek1978
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neon71
neon71
Autor
07.06.2026, 17:46:26 via Wykop
  • 5
@Alfon_Rakieta: a mowilem Pavarottiemu za slabo pali!
  • Odpowiedz
Lohengrin88_
Lohengrin88_
07.06.2026, 16:23:13
  • 2
Części doleciały,to teraz następne trzy tygodnie będą składać,na końcu to spierolą okradną Darka i taki będzie finał xd #swirek1978
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

neon71
neon71 07.06.2026, 16:50:17 via Wykop
  • 1
@turok2016: no dzisiaj sie ubrudzil, wyjal bak i darł łacha ci obwiniali ten element, nie mieli racji :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.01.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.04.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking