@Just_Think_More Pies to funkcjonuje na trochę niższym poziomie świadomości. Wydaje się, że skoro na pececie można odpalić kalkulator to ja zrozumiem psa, ale chyba jednak nie zdołał "spojrzeć z jego perspektywy na rzeczywistość" cytując definicję. I prędzej sobie wyobrażę co miał w głowie El Sebastiano.
  • Odpowiedz
Mam coraz bardzi3j dość swojego życia co z tego że mam różową jak i tak nie mogę patrzeć na siebie w lustrze. Staram się ale i tak mam asymetryczne ciało i gino po jednej stronie które mogło być ogarnięte wcześniej ale lekarz stwierdził żeby nic z tym nie robić. Do tego brzydka morda krzywe zęby i trądzik na ciele mimo izo. Nie jestem w stanie sprostać wyzwanią które mnie czekają jeżeli nie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maperitos: inaczej. Jeśli masz polisę na życie taką standardową, w OWU zwykle jest zapis, że za strzelenie samobója rodzina nic nie dostanie. Jeśli upozorujesz wypadek i się nie wyda, to rodzina/inni uposażeni dostanie kasę z polisy
  • Odpowiedz
Dobrze, właśnie wróciłem bezpiecznie do domu. Proszę się o mnie nie martwić w nawiązaniu do moich poprzednich wpisów.
Jest to jedynie moja własna zasługa tego, że jeszcze nie leżę pod ziemią i nie wącham kwiatków. Ostatnie wydarzenia bardzo odbiły się na mojej psychice co spowodowało u mnie lekkie załamanie nerwowe. Jednak po raz pierwszy postanowiłem wyciągnąć wnioski z mojego otoczenia jak i z samego siebie. Postanowiłem zmienić kierunek swojego życia jak i pisanych tu postów. Zacznę korzystać z moich doświadczeń i dzięki temu mam nadzieję zmienię postrzeganie innych.

od dzisiaj przestaje ufać ludziom i będę starać się o samorealizację,

przestaje powierzać swoje życie Polskim organizacją jak i placówką, przez to zacznę pociągać ich do odpowiedzialności za wszelkie nie wykonywanie swoich obowiązków (poprzez pisania i pozywania do sądu)


Zaczynam
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P-------ć Polskie placówki zdrowia psychicznego jak i fizycznego za nie wykonywanie swoich obowiązków


Popieram. Sam to przerabialem i od strony psychicznej i fizycznej.

gdzie lekarze rowniez nie wykonuja swoich obowiazkow tylko liczy sie dla nich kasa bo ja jestem na nfz i jestem gorszy


Masz
  • Odpowiedz
Dajcie mi proszę zimową otchłań,
Przy zapalonych lampach nocnych,
I szpitalną poszewkę.
Bym mógł położyć się "wygodnie"?
I pamiętać o tobie,
By móc łzę uronić,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To ja...... nigdy. Nigdy się na to nie odważę. Będę do końca cierpieniem dla innych. Jeszcze wielu ludziom s-------e życie.
Będę rozczarowaniem, fałszywym przyjacielem i dnem ludzkim. A gdy zdechnę palić się będę w kotle razem z diabłem. Taka moja przyszlość

#przegryw #samobojstwo #pieklo
juliusz-slowacki - To ja...... nigdy. Nigdy się na to nie odważę. Będę do końca cierp...

źródło: comment_1629048884S7avzRtB86Z2VTb75R7tVy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czuje wielkie wyrzuty sumienia z powodu uczestniczenia w toksycznym środowisku. Czuje się jak zdrajca i czuje jak moje otoczenie odsuwa się ode mnie. Pomimo ciężkiego życia z moją zaburzoną psychiką kilka miesięcy temu to i tak mogę powiedzieć iż tęsknie za tamtym sobą (,)

#przegryw #samobojstwo

Gdybym tylko tak, tak umarł we śnie,
otulony w kołdre
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach