Zastanawiam się co się ze mną stało od dłuższego czasu totalnie brakuje mi energii i siły na cokolwiek wyjście na spacer jest dla mnie wysiłkiem nie do pokonania wcześniej lubiłem wyjść na spacer, albo przejechać się rowerem teraz nie mam na to siły. Gdy pomyślę o tym, że mam się gdziekolwiek ruszyć czuję się jak bym na plecach niósł wielki głaz. Potrafię leżeć godzinami i w głębi coś mnie strzela, nie chce
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@AnimowanyAnihilator: już kiedyś byłem, dał mi jakieś leki, potem nie było terminów i w sumie już mi się odechciało tam chodzić
- 1
@elf_pszeniczny: w sumie też byłem skończyły się leki nie miałem recepty i mi się odechciało
Gdybym mi ktoś powiedział, ze coś takiego jest możliwe, to bym nigdy nie uwierzył.
#blackpill #przegryw #samobojstwo
#blackpill #przegryw #samobojstwo

2
Tragiczny wypadek w USA. Dwulatek zastrzelił się z broni krewnego
Do tragicznego wypadku doszło w teksaskim mieście Waco. Zmarł tam dwuletni chłopiec, który postrzelił się z załadowanej broni pozostawionej w plecaku przez 21-letniego krewnego.
z- 2
- #
- #
Cześć mirkomiruny,
Widzę że temat samobója wciąż na topie więc przytoczę historię mojego kolegi z zagramanicy.
Chłopak 26y jebnął magika tuż przed swoim ślubem, pracował za granicą i skrupulatnie odkładał hajs na c-----e życie w Polsce.
Powód nieznany, dobry chłopak był "dzień dobry" mówił i biegał żeby mu przeszło jak był smutny.
Jego rodzina ma teraz problem bo musi zapłacić 30k złotych za transport zwłok w podwójnej trumnie.
Także zanim przyjdzie Wam
Widzę że temat samobója wciąż na topie więc przytoczę historię mojego kolegi z zagramanicy.
Chłopak 26y jebnął magika tuż przed swoim ślubem, pracował za granicą i skrupulatnie odkładał hajs na c-----e życie w Polsce.
Powód nieznany, dobry chłopak był "dzień dobry" mówił i biegał żeby mu przeszło jak był smutny.
Jego rodzina ma teraz problem bo musi zapłacić 30k złotych za transport zwłok w podwójnej trumnie.
Także zanim przyjdzie Wam
@zzyciemsiepojednaj: A jak mam oszczędności które starczą na pokrycie pogrzebu i rodzince zostanie jeszcze sporo tzw. "rekompensaty" to mogę jebnąć samobója czy nie? Bo według twojego wpisu to tylko o kasę chodzi, a to że gość był w takim stanie, że nie dał sobie rady to już jak rozumiem się nie liczy?
- 4
@zzyciemsiepojednaj: kremacja na miejscu i transport w urnie. Pewnie będzie 1/10 tej sumy.
- 5
#przegryw #depresja #s---------o
21 lat, łysy czubek, lysy placek z tyłu czaszki, deformacja skroni, dwa rozne profile mordy, krzywy nos, s---------y charakter, samotnik, żarcie-robota-laptop-spanie-żarcie itd, brak znajomych, prawiczek. i to by bylo na tyle. nie wiem ile pociagne, na samobojstwo chyba jestem zbyt duza p---a i wiem ze rodzina by przezywala, gdyby nie oni to raczej bym to zrobil. a tymczasem dobranoc bo jutro wstaje o 4 do
21 lat, łysy czubek, lysy placek z tyłu czaszki, deformacja skroni, dwa rozne profile mordy, krzywy nos, s---------y charakter, samotnik, żarcie-robota-laptop-spanie-żarcie itd, brak znajomych, prawiczek. i to by bylo na tyle. nie wiem ile pociagne, na samobojstwo chyba jestem zbyt duza p---a i wiem ze rodzina by przezywala, gdyby nie oni to raczej bym to zrobil. a tymczasem dobranoc bo jutro wstaje o 4 do
@Remus00: przynajmniej o wzroście nic nie napisałeś
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
Chłop pokarany skrajnym manletyzmem w postaci 160 cm, do tego zakola, myślę że niewielu jest tutaj przegrywów genetycznych mi równych, znam 3 póki co. Ale chociaż tyle z wygrywu chłop ma, że w ojro zarabia. Tak czy siak, pieniądze to nie wszystko. Chciałbym zdechnąć.
#samobojstwo
#przegryw
#samobojstwo
#przegryw
@przegryw_wykopu czemu ty taki agresywny jesteś?
Zgodnie z totalitarnym prawem obowiązującym w tym koszmarnym kraju muszę wziąć 3 dni urlopu do końca września.
Czyli w rezultacie zostanie mi odcięta jedyna możliwość kontaktu z ludźmi jaka w tym totalitarnym systemie mi została.
Dodatkowo będzie weekend, czyli w sumie 5 dni absolutnej izolacji bez kontaktu z kimkolwiek.
Kara która jest zakazana przez Powszechną Deklarację Praw Czlowieka.
Jednak polak w tych czasach nie jest człowiekiem i stale jest skazywany na cierpienie aż do momentu kiedy
Czyli w rezultacie zostanie mi odcięta jedyna możliwość kontaktu z ludźmi jaka w tym totalitarnym systemie mi została.
Dodatkowo będzie weekend, czyli w sumie 5 dni absolutnej izolacji bez kontaktu z kimkolwiek.
Kara która jest zakazana przez Powszechną Deklarację Praw Czlowieka.
Jednak polak w tych czasach nie jest człowiekiem i stale jest skazywany na cierpienie aż do momentu kiedy
- 1
Pozostaje próbować odnowić stare kontakty
@ExitMan: nie ma takiej możliwości. Dawni koledzy założyli rodziny, a z tych 2 przegrywów którzy nie mieli takiej możliwości jeden umarł a drugi ma taką depresje, że nie wychodzi wcale z domu.
szukać nowych przez lokalne
- 1
@Noniusz: kiedyś bardzo lubiłem turystykę, ale w górach Jura ugryzł mnie kleszcz i dostałem boreliozy i turystyka się skończyła
- 19
Osiągnąłem stan w którym jest mi totalnie obojętne co się stanie z moim życiem. Yay.
#samobojstwo #borderline
#samobojstwo #borderline
Mam pytanie czy istnieją obecnie jeszcze fora polskojęzyczne dla samobójców, pewnie w dzisiejszych czasach tylko w darknecie? Odpowiedź lepiej na priv. Dzięki
#samobojstwo #przegryw #depresja
#samobojstwo #przegryw #depresja
@danieldan: wykop.pl
Komentarz usunięty przez autora
7
Były współpracownik Morawieckiego zagroził premierowi samobójstwem! Podał datę

Były współpracownik Mateusza Morawieckiego z czasów gdy obaj pracowali w banku ING, Zbigniew Kękuś zapowiedział swoje s---------o. Groźba odebrania sobie
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#anonimowemirkowyznania
kilka miesięcy temu czytałem dyskusję na wykopie na temat samobójstw
pamiętam jak jeden mirek napisał, że gdyby nie chciało mu się już żyć to kupiłby bilet w jedną stronę na koniec świata, bo i tak niemiałby już nic do stracenia
wtedy się z tego śmiałem, bo gdyby nie chiało mu się już żyć to po prostu by się zabił a nie użądzał sobie wycieczki
a teraz sam czekam na lotnisku
kilka miesięcy temu czytałem dyskusję na wykopie na temat samobójstw
pamiętam jak jeden mirek napisał, że gdyby nie chciało mu się już żyć to kupiłby bilet w jedną stronę na koniec świata, bo i tak niemiałby już nic do stracenia
wtedy się z tego śmiałem, bo gdyby nie chiało mu się już żyć to po prostu by się zabił a nie użądzał sobie wycieczki
a teraz sam czekam na lotnisku
- 83
@AnonimoweMirkoWyznania: powodzenia Miras
P.S. co do biletu to tez bym tak zrobil. Juz nie ma sie nic do stracenia
P.S. co do biletu to tez bym tak zrobil. Juz nie ma sie nic do stracenia
@fckuall takie gadanie że się odbiło, tylko pytanie co te osoby robiły dla tego brata, bo zazwyczaj jest tak że wszyscy na około mają osoby z problemem w dupie a jak przychodzi magik to wtedy wielce kochający bliscy...
dlaczego ludzie w 2021 roku robia takie glupie rzeczy jak skakanie z mostow, wieszanie sie czy inne tego typu procedery kiedy tzw. suicide bag ( czysty azot albo hel i specjalna torba / maska ) gwarantuja szybka i bezbolesna utrate swiadomosci i smierc bez depresji oddechowej? badam i analizuje to zjawisko i naprawde zachodze w glowe dlaczego statystyka powodow zgonow wyglada w ten sposob. #samobojstwo #depresja
- 6
@karolinkaaa2001: by było skuteczne potrzeba butli o masie ok 30kg a taką raczej samemu trudno sobie przynieść. Z mniejszymi bym nie ryzykował bo może być nieskuteczne. Hel do balonów jest obecnie mieszany z tlenem.
Komentarz usunięty przez autora
Czy to się kiedyś skończy? Już zaczynało być powolutku lepiej czułem się nieźle bym powiedział, a tu jeb wszystko na marne. Powrót złego samopoczucia i myśli samobójczych, mimo że to już półtora roku od rozstania. Zaczynam wątpić czy kiedykolwiek wróci mi radość z życia. Dzisiaj na terapii rozpłakałem się z bezsilności (╯︵╰,) Zaczyna brakować mi sił, czuję się zmęczony
#depresja #rozstanie #zwiazki
#depresja #rozstanie #zwiazki
- 3
@bobikufel: Gorzej, depresję miałem już od dawna, choć nie zauważałem tego. Po serii różnych przykrych wydarzeń jak burzliwy rozwód rodziców w czasie moich matur, przez to średni wynik, niedostanie się na studia do miasta gdzie znajomi, wybór złych studiów czy epizod biedy przez utratę pracy zaczęło mi się układać. Nowe studia, nowa paczka znajomych, pierwsza dziewczyna, myślałem że było idealnie, dzięki terapii wiem że nie było, ale wtedy czułem się
konto usunięte via Android
- 3
A jak ci powiem ze mam zone, rodzicow bez rozwodu, matura mi poszla elegancko mam stala prace, zarabiam srednio a mimo to znajduje powody do podobnych odczuc?
Moze nie mam mysli samobojczych i dziwnych mysli z rana ale chyba z faktu ze robie po 200h w pracy miesiecznie a reszte czasu zatracam sie w gierkach komputerowych.
Szukam rozwiazania dla ludzi takich jak my, czyli osob dobrych ktore przez zycie sa ruchani na kqzdym
Moze nie mam mysli samobojczych i dziwnych mysli z rana ale chyba z faktu ze robie po 200h w pracy miesiecznie a reszte czasu zatracam sie w gierkach komputerowych.
Szukam rozwiazania dla ludzi takich jak my, czyli osob dobrych ktore przez zycie sa ruchani na kqzdym
- 221
Dzisiaj się dowiedziałam, że chłopak z moich studiow tylko z młodszego rocznika powiesił się po wynikach sesji poprawkowej i nie zdaniu roku. Oczywiście już poleciała lawina wpisów na fb, od prowadzących, przez samorząd aż po juleczki, które pewnie wcześniej się podsmiechiwaly z odludka albo w najlepszym przypadku traktowały go jak powietrze. Nikt pewnie nie przejmował się odludkiem i tym dziwakiem z 3, 5 czy 8 grupy :( takie tam #zalesie
- 431
@manjobanjo: wątpię, by samo nie zdanie było powodem. Chłopak pewnie miał masę problemów psychicznych i depresję, a oblany rok tylko to dopełnił i przelał szalę goryczy.
- 203
@manjobanjo: pierw był wyśmiewanym dziwakiem, a teraz przez te same osoby "ojej jaki biedny, miał depresję". Pewnie znajdą się tacy co pójdą na pogrzeb by nie brać udziału w zajęciach.. wiem to obrzydliwe, ale często zdarzają się takie przypadki gdy jakiś uczeń umrze.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 617
@patrykrozgwiiazda: jeden z dwunastu który codziennie strzela samobója. Smutne ale pewnie poza rodziną nikogo to nie obchodzi (╯︵╰,)
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie
- 15
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 14

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
Akt przeprowadzenia magika przez Polaka w Niemczech, to byłoby coś.
#samobojstwo
#samobojstwo
@przegryw_wykopu: Nie,potraktowali by to jako samo usuwające sie śmieci
- 1
@sad_budluck: to nawet i lepiej.
- 5
CO byście zrobili jakbyście jakimś cudem mieli taką świnkę i ona by wam powiedziała, o swoich planach?
#przegryw #szaramyszkadlaanonka #samobojstwo
#przegryw #szaramyszkadlaanonka #samobojstwo
źródło: comment_1632087144K4QNszLJhFjXV7QEqezdO5.jpg
Pobierz






















Oddałbym wszystkie skarby świata aby było w 100% naukowo potwierdzone, że nie ma nic po śmierci, koniec, nicość, wieczny sen zwał jak zwał. (。◕‿‿◕。)
#przegryw #samobojstwo #
Komentarz usunięty przez moderatora