Nie rozumiem kompletnie tych idei #blackpill i #redpill, kiedy przecież najważniejszy jest nie wygląd, nie wzrost, nie pieniądza a tylko i wyłącznie narodowość.
Kazdy #rozowypasek mając do wyboru bogatego, wysokiego i przystojengo polaka, albo niskiego bezrobotnego Hindusa wybierze tego drugiego.
Więc po co to to wszystko jeśli sprawa jest prosta - jesteś Polakiem zostaje tylko i wyłącznie #samobojstwo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, mam wielką prośbę. Mam myśli samobójcze. Potrzebuję telefonu zaufania. Podawałem w przeciągu paru tygodni kilka, ale nie mogę znaleźć. Chyba 3, w tym jeden na komórkę. Potrzebuję tego. Bo 116123 nigdy nie działa, a na 8919288 pracuje jakiś idiota, którego bym do zegarynki nie zatrudnił. A na tym komórkowym (który znałem tylko dlatego, że mi go podyktowali na innym) byl spoko gość i niby psycholog. Proszę was, ratujcie mi życie!
#
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Mirki z #katowice #slask potrzebuje pomocy, bo nie wiem co zrobić. Potrzebuję #psychoterapeuta albo #seksuolog, sam nie wiem którego.

Mój ojciec był alkoholikiem, gospodarstwo domowe biedne (ale bez jakiejś wielkiej patoli czy ubóstwa, po prostu chodziłem w brzydkich ubraniach i np. miałem kompa 1-2 lata później niż inni).

Moja matka mnie mocno wyręczała we wszystkim, z drugiej strony miałem problemy z nieśmiałością i kontaktami ludzkimi, pewnie częściowo przez to, że wiecznie byłem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: To ją zostaw, jak masz zamiar tylko szukać dziury w całym. Ktoś inny będzie z nią szczęśliwy, skoro ty nie potrafisz. Kim ty jesteś żeby oceniać jej przeszłość. Bierzesz z dobrodziejstwem inwentarza, albo wcale.
Btw jak kupujesz auto, to też się nad nim tak srasz, czy się cieszysz że masz zajebistą furę ?
  • Odpowiedz
Dziś znaleziono ciała dwóch dziewczynek, które postanowiły się zabić niż rozpocząć nowy rok szkolny.

Ciekawe jak duży stres musiał w nich siedzieć gdy odliczały kolejne dni sierpnia. Miesiąc temu nie mogły normalnie iść do marketu bo stoiska z zeszytami krzyczały że niedługo skończy się smak życia. Potem w radio i telewizji nieustannie propaganda radości bo powrót z okrutnej pracy zdalnej do czystej nirwany socjalizacji z kolegami.

Widać miały inne doświadczenia.

Pamiętam
knur3000 - Dziś znaleziono ciała dwóch dziewczynek, które postanowiły się zabić niż r...

źródło: comment_1630431830aAWdCZ82wakzb65rgvKRIS.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@knur3000: mam 30 lat i dalej miewam koszmary związane ze szkołą - idę na wagary, uciekam z lekcji, proszę dziadka żeby mi pozwolił zostać w domu itd.
jakbym miał znów wrócić do tego więzienia to też bym się wyhuśtał, pamiętam jakie depresyjne były te ostatnie tygodnie wakacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Minęło prawie 48 godzin postu.
Dziś znów bardzo ciągnęło mnie do kawy, raczej z przyzwyczajenia do całego tego rytuału niż z uzależnienia od samej kawy.
Do jedzenie ciągnęło bardzo mało, choć drugi dzień jest zwykle najtrudniejszy.
Miałem już pojawiające się czasem wzrosty energii.
#przegryw #samobojstwo #glodowka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#samobojstwo Po tych wszystkich latach, po tych wszystkich rzeczach jakie zrobiłem, oraz o których myślałem, doszedłem do dosyć prostego wniosku. Żaden dzień, żadna chwila nie jest dobra na śmierć, być może dlatego tyle osób ginie w spontaniczny sposób. Jeśli ja miałbym odnieść się do swoich zachowań, doświadczeń i minionych wydarzeń, to właśnie te nieplanowane, nieprzemyślane, okazały się być najbardziej zgubne w skutkach. #lilost
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za mną około 36 godzin głodówki, przede mną kolejny dzień.
Spałem tylko 4,5 godziny, obudziłem się o 3 i rozmyślałem jakim koszmarem jest współczesny świat.
Los nie ma dla mnie nawet tyle litości, żebym mógł choć na te 7 godzin zasnąć i zapomnieć o samotności i odrzuceniu przez społeczeństwo.
#przegryw #glodowka #samobojstwo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Tak ludzie mi gadali, że w życiu trzeba mieć jakiś cel a ja nigdy żadnego nie miałem. Teraz jak tak sobie siedzę w robocie i zacząłem myśleć - zacząć oszczędzać, ale nie po to aby kupić samochód albo jakiś gadżet, bo mi to niepotrzebne. Oszczędzać, aby móc wyjechać za granicę i poddać się eutanazji aby umrzeć w cywilizowanych warunkach a nie pod kołami pociągu. Tylko do tego trzeba ogarnąć jakąś przyzwoitą robotę,
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebna by była kwota około 70 tysięcy złotych zapewne.


@przegryw_wykopu: Żeby umrzeć jak człowiek trzeba mieć co najmniej 15k euro. W cywilizowanych krajach nie robią jej od tak - trzeba przejść kilka rozmów ze specjalistami oraz załatwić wszystkie formalności. Zawsze można zapytać Binga o pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak tak obserwuje wypadki podczas wakacji, to dosyć często pojawia się informacja, że auto z niewyjaśnionych przyczyn
ExitMan - > Potrzebna by była kwota około 70 tysięcy złotych zapewne.

@przegryw_wy...

źródło: comment_16303481953WTKxg2hqh2JbTlxRbM5ri.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
Minęły 24 godziny postu.
Jest znacznie trudniej niż myślałem.
Nie brakuje mi jedzenia, ale bardzo ciągnęło mnie do kawy.
Nie żebym był uzależniony, w domu wcale nie mam kawy, ale bardziej z nudów podczas przerw.
Co do głównego celu - zmniejszenia myślenia o samobójstwie - całkowita porażka.
#glodowka #samobojstwo #przegryw
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Powiem wam mireczki, że ciężko się uczy do sesji z myślami samobójczymi. Próbuję się skupić na tym co czytam a tu nagle przypominam sobie, że jestem śmieciem i jedyne co bym chciał to zdechnąć. I tak co klika minut. W czerwcu nawet nie podszedłem do egzaminów z tego samego powodu.

#vent #samobojstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiem wam mireczki, że ciężko się uczy do sesji z myślami samobójczymi. Próbuję się skupić na tym co czytam a tu nagle przypominam sobie, że jestem śmieciem i jedyne co bym chciał to zdechnąć. I tak co klika minut.


@AnonimoweMirkoWyznania: mam dokładnie tak samo
  • Odpowiedz
Ehhh czlowiek wlasnie wrocil z wielkiego miasta. Poznan. Dokladnie termy i swiat saun. Widzial duzo dziewczyn +8/10 nagich, naprawde nagich. Do teraz mam je przed oczami... ehhh a ja czlowiek z malej wsi nie dosc ze gacie pod spodem to jeszcze recznik na to... ile znaczy dzisiaj mentalnosc/otwartosc i wychowanie czlowieka... jestem lumpem ze wsi i wstyd mi za siebie. Jest roznica w mentalnosci ludzi miast i malych wsi. Nawet z tym
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Qsdr: pewnie bait ale niech będzie że odpisze, jak ja gardzę osobami co w poliestrowych gaciach do sauny wchodzą
  • Odpowiedz
Ze względu na mocne tendencje samobójcze rozpoczynam #glodowka, na razie nic wielkiego, tylko 3 dni, czyli do południa w czwartek.
Mam już doświadczenie z głodówkami pięciodniowymi.
Zasady:
1. Nie jem nic poza wodą (może być gazowana), solą i jedną tabletką musującą witaminy C dziennie. Żadnej kawy czy herbaty.
2. Gdybym się poważniej rozchorował to przerywam.
3. Codziennie rano i wieczorem piszę jak mi
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach