Jak myślicie, co się stało z tym człowiekiem? Czy żyje i napisał post z krzykiem o pomoc czy faktycznie popełnił s---------o? Za pomocą anonimowych wyznań na wykopie pewien pan napisał post o tym, ze popełni s---------o. Skomentowałam podajac numery kryzysowe i chęć pomocy. Napisał drugi post oznaczając osoby, które odpowiedziały na jego pierwszy wpis, w tym mnie. Napisał, ze to jego ostatni post i ze postanowione, wszystko dograne i się żegna. Rozmowy
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zawsze warto odwodzić ludzi od samobójstwa, bo na następny dzień mogą wygrac miliony i poznać miłość swojego życia


@hehtor: xDDDDDDDDDDDDDDD

Można to odwrócić w drugą stronę, zawsze warto ludzi pchać w stronę samobójstwa, bo jutro może im się zjarać chata i zostaną bezdomnymi menelami. Nie masz jak pomóc to nie przedłużaj czyjejś agonii
  • Odpowiedz
Nigdy nikt mnie nie rozumie.
Wszyscy są inaczej inni.
Autyzm to szklana pułapka, nawet gdy chcesz kogoś wpuścić to nikt nie chce.
Świat czasem wybiera jednostki, które tak mają, jakby obcy.
Śmieszne że zawsze zapominamy że jesteśmy sami. Największe kłamstwo dzieciństwa to myśl że wszyscy cię uratują.
Nikt nie uratuje cię przed samym sobą i przed problemami. Ugh (
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Byłem dzisiaj pierwszy raz w pośredniaku żeby zarejestrować się jako bezrobotny. Będąc nieświadomym świeżaczkiem po technikum myślałem, że mnie po prostu wpiszą do swojego świętego notesika i elo, co miałoby mi zagwarantować ubezpieczenie zdrowotne w przypadku znalezienia pracy. Skończyłem gadać z jedną babą, poszedłem do drugiej, a ta zaczęła mi od startu wciskać fuchy za 1k 8h dziennie. Oczywiście jej podziękowałem, po czym mnie poinformowała, że będą wypisywać i wydzwaniać już od przyszłego tygodnia w sprawie spotkań z doradcą czy c--j wie kim na które muszę się stawiać, bo jak nie to do gułagu. Zapewnie też nie będę mógł odmówić pracy w januszexie. Wątpię, że niezdiagnozowana depresja, anhedonia, apatia, lęki i obrzydzenie i niechęć do życia jako robak i c--j wie co jeszcze są jakimikolwiek argumentami w sprawie odmowy. Jak ci wszyscy ludzie to k---a robią. To niby dopiero początek a ja już dawno nie mam sił. C--j mi w dupe i guess.

#pracbaza #przegryw #depresja #urzadpracy #bezrobocie #samobojstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Byłem dzisiaj pierwszy raz w pośred...

źródło: comment_1631309039r9Uo4n43ceYG3WzXs3aaBd.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dostałem dziś podwyżkę.
Nie była to sytuacja, że wszyscy w dziale dostali podwyżkę, więc ciężko byłoby tak to konstruować, żebym ja był wyjątkiem.
Nie była to sytuacja, że wyszła jakaś wysługa lat, zmiana kontraktu, przeprowadzka czy inna modyfikacja parametrów z której by ta podwyżka wynikała.
Dostałem podwyżkę, za wyniki.
Też nie była to sytuacja, że jakiś skrypt wyliczył, że taką podwyżkę powinienem dostać - wyniki były jakościowe a nie ilościowe a starał się o tę podwyżkę osobiście mój szef Meksykanin, nawet mi o tym wcześniej nie mówiąc.

Nie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lubiep: Jak to s---------o nic nie zmienia? Zmienia i to dużo więc czemu przeinaczacie fakty? Trzeba próbować i starać się na ile można aby zmienić swoją sytuację, ale nie p--------e, że s---------o nic nie zmieni bo to kompletne bzdury.
  • Odpowiedz
  • 1
@LucasSpider a co według ciebie się zmienia? Zabić się można w dowolnym etapie życia zawsze, a wykorzystać szansę życia tylko raz. A popełniając s---------o tylko zostawisz ludziom robotę pogrzeb, sprawy urzędowe, przykrość bliskich. I co przewaliłeś się przez młodość, co najmniej 12 lat edukacji by w wieku 20-40 lat ot tak się zabić. Gdzie tu sens? Jeżeli jedynym wyjściem jest dla ciebie s---------o to zmień myślenie a najbardziej do myślenia daje
  • Odpowiedz
Hej, jako, że dzisiaj przypada światowy dzień zapobiegania samobójstwom i przy okazji dzisiaj jest dzień wypłaty stwierdziłem sobie, że to jest odpowiedni moment na przelanie niewielkiej kwoty na jakąś organizację pomagającą ludziom w momentach kryzysu psychicznego. Znacie jakieś takie organizacje, które warto wesprzeć? #pytanie #przegryw #samobojstwo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PaniFral: niech sobie Ci wszyscy moralni się rozejrzą wokół siebie i pomyślą czy ktoś ostatnio nie zachowuję się inaczej, nie zalewa ciągle w trupa, nie daje jakiś sygnałów.
Znam osoby które na mediach społecznościowych zamieszczają ten cały cyrk, mówiąc jakie to ważne bla bla bla.
A jak jakiś ziomek od dłuższego czasu się zalewa, wyraźnie izoluje to mówią > a p------o mu się coś

To pijak, stacza się na
  • Odpowiedz
Rok temu poznałem na tinderze dziewczynę, 10 miesięcy pisania, kilka próśb o spotkanie (odrzucone), trudno. Pisząc z nią czułem się jakbym rozmawiał z bratnią duszą. Pewnego dnia napisała, że chce się spotkać. Było tak, jakbyśmy się spotkali setny, a nie pierwszy raz. Drugie, trzecie, dziesiąte spotkanie i cyk, jesteśmy ze sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zakochałem się, zrezygnowałem z #emigracja do Niemiec, pierwszy raz przedstawiłem dziewczynę
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 153
@fallusxd: a co za problem widzisz? Jak masz partnera, to automatycznie zakaz i ban na kontakty z ludźmi przeciwnej płci?

mam wrażenie, że miała jakiegoś doła i potraktowała @aadrion123: jako związek-plasterek na poprzedni problem, kto wie czy nie inny związek.
  • Odpowiedz
Jedną z bardziej frapujących #ciekawostki jest fakt, że weterynarze są w grupie podwyższonego ryzyka jeżeli chodzi o samobójstwa. Na pierwszy rzut oka wydaje się to egzotyczne.

Rzeczywistość jest jednak inna. Weterynarzami najczęściej zostają ludzie empatyczni, z pewną miłością i umiłowaniem zwierząt. I muszą patrzeć na ich cierpienie przy swojej bezsilności: kiedy właściciela nie stać lub odmawia leczenia, kiedy zachowuje się wobec zwierzęcia skrajnie samolubnie. Kiedy ludzie doprowadzają do cierpienia i
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach