Jedną z bardziej frapujących #ciekawostki jest fakt, że weterynarze są w grupie podwyższonego ryzyka jeżeli chodzi o samobójstwa. Na pierwszy rzut oka wydaje się to egzotyczne.

Rzeczywistość jest jednak inna. Weterynarzami najczęściej zostają ludzie empatyczni, z pewną miłością i umiłowaniem zwierząt. I muszą patrzeć na ich cierpienie przy swojej bezsilności: kiedy właściciela nie stać lub odmawia leczenia, kiedy zachowuje się wobec zwierzęcia skrajnie samolubnie. Kiedy ludzie doprowadzają do cierpienia i
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iniacz: Popełniają ponieważ nie każdy prosi się na świat gdzie na dziendobry dostaje sie w ryj zobowiązaniami i trudnościami jakie zapewnia życie,gdybym przed urodzeniem mia wybór ze czeka mnie coś takiego jak ból,zmęczenie,potrzeby czy uzależnienia to wolałbym juz zostac w niebycie,nie każdy ma psychike by życ ale społeczeństwo pro lifowe nigdy tego nie zrozumie i zawsze bedzie stosowac przymus do życia
  • Odpowiedz
Poddałem się.
Kolejna dziewczyna mnie zostawiła ot tak sobie kilka miesięcy temu.
Próby poznania kogoś nowego skończyły się typowo - byłem kilka razy potraktowany jak śmieć bez najmniejszego powodu. W stylu: umówiłem się na spotkanie, a godzinę przed nim dostaję sms że ona jednak nie może, kiedy dzwonię i pytam o co chodzi, to mówi mi, że nie mogę jej dać tego czego ona szuka.
Kiedy pytam skąd ona to wie, czego jej nie mogę
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Taki krotki opis dlaczego jestem przegrywem, bynajmniej nie przez wygląd:
Jestem Polakiem, więc wszyscy w Europie mną gardzą już na starcie, bo jest to najbardziej znienawidzony i pogardzany naród.
Dodatkowo byłem 7 lat za granicą, gdzie bylem traktowany jak najgorsze g---o ze względu na to co powyżej.
Kiedy już wróciłem z kasą to nikt mnie nie chciał znać, bo z takim śmieciem który 7 lat dziewczyny nie miał to nawet rodzice nie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie rozumiem kompletnie tych idei #blackpill i #redpill, kiedy przecież najważniejszy jest nie wygląd, nie wzrost, nie pieniądza a tylko i wyłącznie narodowość.
Kazdy #rozowypasek mając do wyboru bogatego, wysokiego i przystojengo polaka, albo niskiego bezrobotnego Hindusa wybierze tego drugiego.
Więc po co to to wszystko jeśli sprawa jest prosta - jesteś Polakiem zostaje tylko i wyłącznie #samobojstwo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, mam wielką prośbę. Mam myśli samobójcze. Potrzebuję telefonu zaufania. Podawałem w przeciągu paru tygodni kilka, ale nie mogę znaleźć. Chyba 3, w tym jeden na komórkę. Potrzebuję tego. Bo 116123 nigdy nie działa, a na 8919288 pracuje jakiś idiota, którego bym do zegarynki nie zatrudnił. A na tym komórkowym (który znałem tylko dlatego, że mi go podyktowali na innym) byl spoko gość i niby psycholog. Proszę was, ratujcie mi życie!
#
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach