@NetworkCartoon: ja idąc za dziewczyną dostosowuję kroki do odgłosu jej kroków, przyspieszam, skradam się z każdym krokiem coraz bliżej i wyprzedam z zaskoczenia.
one dostają takiego WTF i zaczynają iść jeszcze szybciej
  • Odpowiedz
Widzisz tak se ostatnio myślałem. Jak szukasz porządnej dziewczyny to musisz sprawdzać jej rodzinę, musisz poznać jej rodziców a nie iść tylko za tsipą. Jej stary musi być co najmniej neutralny a najlepiej w porządku gościem matka powinna ją skłaniać do długoterminowych związków, żadnych patologii żadnego pijaństwa czy innych podobnych rzeczy, ma być poukładana moralnie dziewczyna. To musisz wybadać bo normalny dom bardzo prawdopodobnie będzie przyczyniał się do tego że ona będzie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bardzo bym prosił o szczere odpowiedzi Pań. Dziękuję :*

#przegryw #zwiazki #tinder #blackpill #redpill #rozowepaski #ankieta #serce #pytanie #facet #kobieta #rownouprawnienie #nieruchomosci #s--s
pearl_jamik - bardzo bym prosił o szczere odpowiedzi Pań. Dziękuję :*

#przegryw #zwi...

źródło: 34d708ab-f02f-466f-affa-9964b1744cf5_f1400x900

Pobierz

Czy szukasz partnera na co najmniej swoim poziomie lub wyższym?

  • tak 74.8% (104)
  • nie 25.2% (35)

Oddanych głosów: 139

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pearl_jamik: "na swoim poziomie " to jest pojęcie względne bo laska może być 4/10 ale mając zawyżoną samoocenę mysli że jest 8/10 więc szuka faceta na swoim poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chico_lachowski: Tak szczerze. Może te auta bardzo fajne wyglądają, ale tak in rel to takimi samochodami zawłaszcza jak na polskie realia jeździ się tragicznie. Dla tego nawet wielu amerykanów je zmienia na inne.
  • Odpowiedz
Przykład typowego kobiecego kłamstwa (i to podwójnego).

Wiadomo przecież, że:

- dla kobiet najważniejsze są wzrost i morda
- kobiety uwielbiają jak facet ma nasrane we łbie (patusy, ćpuny, bezrobotni alkoholicy). No chyba, że przez "nasrane we łbie" mają na myśli introwertyzm czy nieśmiałość, wtedy się zgadza
NetworkCartoon - Przykład typowego kobiecego kłamstwa (i to podwójnego).

Wiadomo prz...

źródło: temp_file207361194250837687

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Uwielbiam wykopowe teorie nt. relacji damsko-męskich, czyli:
Jesteś chadem -> nic nie musisz robić
Nie jesteś chadem -> nie rób nic, nie warto

To nie ma nic pomiędzy xDD? Kurde, to ja w dziwnym świecie żyłem, bo zawsze trzeba było trochę się postarać, próbować, pobajerować i każdy tak robi. Gdyby nie takie próby to ja bym nigdy nic nie zdziałał a moi znajomi nie mieliby teraz żon. Nie od razu Rzym
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim:
Normiackie urojenia.
Mam nadzieję, że jesteś młody, wtedy masz prawo jeszcze nie rozumieć jak świat działa.
Jak jesteś po 25 roku życia, to się wstydź pisać takie głupoty. Powinieneś już mieć jakieś doświadczenie życiowe i wiedzieć o świecie więcej.
Ludzie to zwierzęta i tak się zachowują, tylko dorabiają do tego ideologię.
  • Odpowiedz
To nie ma nic pomiędzy xDD?

@mirko_anonim: nie wiem jak to wygląda teraz ale za tych dawnych czasów gdy ja bujałem się z płcią przeciwną to raczej nie było nic pomiędzy. Przynajmniej z mojej perspektywy.

Zawsze już w pierwszych sekundach znajomości wiedziałem czy dana pani jest na tak czy na nie. Potem można było to co najwyżej zepsuć. Te wszystkie ceremoniały godowe homo sapiens typu podrywanie, randki, kolacje i kina
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Powiedzcie mi, dlaczego ludzie to sobie robią? Znajoma mi parka (35F, 32K) stwierdziła, że chcą spróbować czegoś nowego i otworzyli swój związek na innych XD Czyli mogą uprawiać s--s z obcymi ludźmi. Przy wódce się wygadał, że to oczywiście on najbardziej nalegał i wyobrażał sobie, że będzie codziennie posuwać inną laskę. No ale jednak role się odwróciły (kto by się spodziewał, że kobiecie będzie o wiele łatwiej XD)
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Do wszystkich chłopów zaczynających dziś dzień szkolny:
1. Do wszystkich mówisz cześć, jestem anon co tam, i podajesz czystą niespłacona rękę z sympatycznym uściskiem. Zapoznajesz się ze wszystkimi, przegrywami, grubymi laskami i oskażerią. Nie popisujesz się, nie klaunujesz. Lepiej wcześniej.
2. Jeżeli nie masz wrażenia z reakcji ludzi na Ciebie, że jesteś atrakcyjny, to najprawdopodobniej nie jesteś. Wiesz gdzie stoisz zanim hierarchia się stworzy.
3. Twój kumpel z ławki najpewniej będzie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Całkiem zabawne jak chłopy nie ogarniają rynku matrymonialnego a przecież działa jak rynek pracy, gdzie musisz pokazać siebie w lepszym świetle niż jesteś na prawdę. Tyle lat a chłopy nadal przekonane, że wystarczy być szczerym i pokazać swoje prawdziwe ja i to słynne "być sobą". Szkoda tylko, że to tak nie działa i jedyne komu się spodobasz to cioci, po czym cie wycałuje i powie, że super chłopak
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Całkiem zabawne jak chłopy nie ogarniają rynk...

źródło: agBQd1W_700b

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobiety świetnie to ogarniają, dlatego każda na #tinder to fotomodelka, bujne życie, podróże, drineczki, artystyki, miłośniczki sztuki, dobrej kuchni, pełno zainteresowań - no ciężko za nią nadążyć


@mirko_anonim: no nie wiem czy tak świetnie, skoro ciężko nadążyć. Mnie to właśnie odpycha, wolałbym raczej jakas skromna dziewczyne, ktora nie odstawia tego typu pokazówki
  • Odpowiedz
Czy wierzysz w przeznaczenie?

Jest takie wiejskie powiedzenie "co komu przeznaczone, na drodze rozkraczone" - znaczy tyle, że jeśli coś jest dla ciebie to po prostu na to wpadniesz, przyjdzie samo i lekko, a to co nie dla ciebie, będzie trudne do osiągnięcia i nawet jak to masz, to tego nie utrzymasz

Ile miałeś dziwnych przypadków, które układały się w jedną całość? Ile razy coś o czym myślałeś pojawiało się w twoim

Czy wierzysz w przeznaczenie, lub przyciąganie tego o czym myślisz?

  • Tak 29.4% (10)
  • Nie 58.8% (20)
  • Sprawdzam 11.8% (4)

Oddanych głosów: 34

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wez_idz_sobie: nie trzeba wierzyć, to się nazywa Reticular Activating System, jak myślisz o jakimś konkretnym np samochodzie to ustawiasz mózg do poszukiwania tego modelu, ten system wywodzi się od czasów gdy ludzie byli myśliwymi/zbieraczami i pomagał w przetrwaniu.
  • Odpowiedz