"cheat day" to ordynarna wymówka żeby się nażreć, kogo ty niby chcesz oszukać, organizm musi zrobić coś z tym co zeżresz. Wiem kogo - ludzi w internecie pisząc że "mało jem a waga mi nie schodzi:(((("
Tydzień temu jak dobrze pamiętam pisałem że 78 kg, dziś już 76,5.
#dieta #sport #zdrowie #niebieskiepaski #rozowepaski
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ehh chuop ma dość tego całego dorosłego rynku matrymonialnego. W wieku 15 czy 20 lat to dla loszek liczyło się czy ma się wspólny vibe, czy się kogoś lubi, czy się fajnie z nim spędza czas, czy ktoś jest hot i się mu podoba. A teraz... teraz to odpowiedni wygląd to takie absolutne minimum, do tego musisz mieć własne mieszkanie i dom, dobry samochód i kasiasty zawód.

Laski nie zadowolą się wspólnym
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teraz to odpowiedni wygląd to takie absolutne minimum, do tego musisz mieć własne mieszkanie i dom, dobry samochód i kasiasty zawód.


@jonasz68: Sam wygląd wystarczy, przestań powielać szkodliwe mity.
  • Odpowiedz
dużo to nieco subiektywne określenie, dużo czyli jaki procent? na pewno część robi na siłę bo myśli, że tak zaimponuj albo tak 'trzeba'.

zależy wśród jakich ludzi się obracasz, też od tego co uznajesz za 'zbyt męskie'. jedna osoba faktycznie będzie za takowe uważać zachowania karykaturalne / kogoś kto się za dużo Tate naoglądał, ktoś inny klasyczne wzroce męskości już za takowe uzna co jest głupie bo te wzorce są nimi bo
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy są tutaj osoby, które korzystały z depilacji laserowej?

Myślę o pozbyciu się wąsika. Nie jest mocno widoczny, ale chyba fajniej byłoby się go pozbyć.

Mam jednak obawy - czy laser nie może powodować potem jakichś problemów skóry w tym miejscu, np. zwiększona podatność na przebarwienia?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
bystry-radykał-45: Ja jak mam więcej czasu to kupuję sobie wosk którego nie trzeba nagrzewać i wieczorem wyrywam wąsik woskiem, później szpan bo usta się wydają większe, a jak nie mam czasu albo się spieszę, to pęseta w rękę i wyrywam w 5 min. Ja mam dużą tolerancję bólu na rwanie wąsika.

  • Odpowiedz
@120_Dni_Sodomy: jedyna różnica między 15 a 16 to nowszy procesor i dodatkowy przycisk do aparatu. Jeżeli planujesz zakup telefonu na 5+ lat to lepiej wziąć nowszy bo dłużej będzie miał wsparcie. 15 nie dostanie aktualizacji AI, ale z drugiej strony to 16 też na razie nie (a w Uni Europejskiej w ogóle nie wiadomo czy i kiedy się pojawią). Poza tym to jakbym miał wybierać to pewnie wziąłbym 15, bo
  • Odpowiedz
Dzień dobry. Dziś wjeżdżam z klasykiem ale w wersji na bogato. Białe złoto i do tego diamenty. Centralny diament laboratoryjny 0.7ct w szlifie Princessa a do towarzystwa naturalne diamenty wysokiej jakości.
Uwierzcie lub nie ale błyszczy z daleka. Wręcz oślepia nieprzyjaciółki przyszłej narzeczonej😉
Miłego dnia i pysznej kawusi!

P. S. Nie wiem jak aktualnie sytuacja pogodowa na dole mapy ale na północym wschodzie piękne słońce. Uszy do góry ludzie z południa. Trzymajcie się tam.

#
MishMashStudio666 - Dzień dobry. Dziś wjeżdżam z klasykiem ale w wersji na bogato. Bi...

źródło: temp_file7154016783314363587

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie. Gdzie są teraz kobiety i wszystkie płodne Julki zwane jako aktywiszczcze tudzież ekologiszcze?

Bo worki noszą i rozkładają tylko chopy xD

Równouprawnienie? Tak ale tylko w spółkach oraz wysokich, słono płatnych stanowiskach.

Ja
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Weź se pierw odpal.
Wyobraź sobie że wiesz siedzisz gdzieś w Kazachstanie czy Mongolii, step jest trawa z plackami ziemi rozległy teren, domek drewniany taki jak na wsiach ale nie jakaś szopa tylko normalnie sam go zbudowałeś nieźle wykończony ale bez żadnych jakichś wielkich luksusów w końcu jesteś w Kazachstanie. Siedzisz sobie przed tym domkiem jest gdzieś 18 stopni obok ciebie radyjko właśnie stoi takie z lat 80-90 i tam to właśnie
aa-aa - Weź se pierw odpal.
Wyobraź sobie że wiesz siedzisz gdzieś w Kazachstanie czy...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogie Mirki i Mirabelki,
W wziązku z zaistniałą styacją pogodową i moim totalnym przemoczeniu w dzisiejszym dniu proszę o polecajki dobrego:
- parasola składanego (wtedy kiedy ja chce, a nie składanego silnym wiatrem), który jest wytrzymały, nieawaryjny i można go schować w plecaku,
-kurtki/płaszcza przeciwdeszczowego, dwie opcje, na co dzień do dżinsów / od święta np do teatru, które "oddychają" i nie przemakają przy staniu na deszczu godzinę. Moja kurtka z Decathlona wytrzymała dzisiaj jakieś
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RumClapton: kurtki/parki istnieją, ale to ciuchy outdoorowe, to nie będzie eleganckie. Noszę North Face'a, nie przemaka, ale szukaj po prostu jak najlepszych parametrów wodoodporności przy jakiejś oddychalności, czyli membrany, a nie folii. Gore Tex z takich membran, nad którymi nie musisz się za bardzo zastanawiać co i jak.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od razu pisze że to nie jest bait i nie wiem co muszę zrobić żeby to udowodnić, musicie uwierzyć na słowo.

TL:DR
Różowa zrobiła mi awanturę, że przeczytałem jej obleśnie wiadomości z kolegą i obwinia mnie.

Trafiłem
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach