Mirki chciałbym się poradzić ze względu na to, że wielu z was ma wiekszą wiedze na ten temat. Przymierzam się do nowego samochodu i finalnie w gre wchodzi cupra formentor z najbiedniejszym silnikiem 1.5 (bardziej zalezy mi na ekonomi, wiec uprzedzając propozycje mocniejszych wersji podziękuję( ͡°͜ʖ͡°)), albo mazda cx 30 z silnikiem 2.0. Z mojego researchu mazda jest lepiej wykonana ma lepszy silnik za to cupra
@bruhh: no to tu troche mnie zaskoczyles bo w wielu miejscach czytalem ze wlasnie jakosc wykonania w mazdzie jest na bardzo dobrym poziomie czesto mozna spotkac sie z tekstami, ze najlepsza w swojej klasie podchodzaca pod klase premium
@Cztero0404: @kimunyest95 @fotograf_warszawiak @Pangia Dzieki wszystkim za rady i wasze opinie, ale z racji tego, że zdania ekspertów są podzielone będę musiał sam się przekonać na własnej skórze jakie będę miał odczucia na żywo. Mimo wszystko, dzięki za wasze opinie i z checią je przeczytałem.
@ordynarny_cham: i bombelka w pakiecie zapomniales dodac @Pasterz30 dokladnie, ona dokladnie wprost to napisala ze juz sie wyszalala i szuka spokojnieszego beciaka co jest strasznie odpcyhajace
@aett: c--j wie czy to bait czy nie, natomiast beka z wykopkow co mysla ze podobne akcje nie dzieja sie w rl. Osobiscie mialem przyjemnosci wspolnie z prawdziwym chadem chodzic na wypady imprezowe kilka lat temu i to co zobaczylem i jakie byly akcje niektorych lasek w tym mezatek po paru godzianch znajomosci to by piwniczak nie uwierzyl tylko pisalby, ze to bait albo ai( ͡°͜ʖ͡
Powrót na tą diabelską platformę po roku 3 dni, 50 par, ponad 100 polubień, zero wiadomości, kazdy profil wygląda tak samo. Czy są tu w ogóle prawdziwe dupki xD? #tinder
Posłuchaj, mając taką sylwetką można mieć 100 par z laskami na Tinderze i będą też niektóre same pisać pierwsze. Tak więc przemyśl to sobie na spokojnie chuopie z tym zdrowym odżywianiem i trenowaniem
@tomwick55: nie bierz tego jako atak, ale to nie jest jakas spektakularna sylwetka i jesli to sa te zdjecia ktore sa na tinderze to strzelam, ze nie sa to pary wysokich lotów
Witam rekinów giełdowych, mam pytanie odnośnie funduszu w ing goldman sachs obligacji plus czy jest to dobra opcja na przetrzymanie gotówki na parę lat. W zasadzie nigdy nie inwestowałem i kierowałem się głownie tym, że jest małe ryzyko straty, ale z checia posłucham ekspertów ( ͡°͜ʖ͡°) #gielda #finanse
@ossprime: @Fazii Dzięki za rady. Trochę spaliłem w takim wypadku sprawę bo brałem to razem z lepszą lokatą i muszę trzymać kase przez przynajmniej 3 miesiące. Zrobiłem slaby reaserch na początku i właśnie po fakcie do mnie dotarło, że to nie był idealny ruch, a z tego co wy piszecie to wychodzi na to, ze nawet slaby
#zarobki co sądzicie o zawodze marynarza, a raczej zarobkach. Ja za miesiac pracy na statku handlowym mam przelew na konto przy tym bardzo slabym kursie dolara obecnie w wysokosci okolo 32 tys zl (po przeliczeniu). Platne oczywiscie tylko gdy przebywam na statku. Dodam ze obecnie mam stanowisko top4 (poziom management) a zeby sie tam wdrapac potrzebowalem 4letnich studiow, przeroznych kursow, egzaminow, kilku awansow po drodze, 10lat doswiadczenia i awansowania w
@forume_observer_86: zarobki dobre, ale moim zdaniem szkoda zycia jak 2/3 roku spedzasz na statku. Opcja moim dobra na jakis czas, zeby sobie kupic dom albo troche odlozyc, ale nie wyobrazam sobie dymac tak do emerytury.
@forume_observer_86: w dalszym ciagu wiekszosc zycia spedzisz na statku, a nie w domu. Jak się dobrze czujesz w tej robocie to swietnie, ale na pewno nie jest to praca dla kazdego i nie kazdy chcialby tak funkcjonowac.
@forume_observer_86: Jeśli plan CI się zepnie to co by nie mówić nie wiele osób może sobie pozwolić na emeryturę w takim wieku. Nie będzie to łatwe zadanie, ale życzę powodzenia Miras w realizacji planów tym bardziej, że dochodzisz do tego ciężka pracą
jezdzil ktos z was na all inclusive samemu? z checia wyskoczylbym bym w cieplejsze rejony bo zawsze ograniczalem sie do gor, ale mam obawy, ze solo moze byc troche slabo i pewnie wiekszosc bedzie w grupkach albo parach. #wakacje #pytaniedoeksperta #przegryw
@nieudacznikzyciowy: moze jak cwel to nie ale moze byc roznie xD pewnie bym sobie ogarnal jakies wycieczki albo inne atrakcje typu nurkowanie itp. i wlasnie bardziej wolalbym allin zeby sie skupic tez na odpoczynku i na tym glownie mi zalezy, ale nigdy nie bylem na takich wakacjach i pytanie czy jak bede tam solo to nie bede wygladal jak pajac ( ͡°͜ʖ͡°)
@Arthizo: i tu byś się zdziwił bo są zakazy ( ͡°͜ʖ͡°) finalnie zdecydowalem sie na all in ze wzgledu na to ze ze tak jak wspomnialem wolalem miec juz wiekszosc rzeczy ogarnietych, ale dopiero w 4-5 hotelu sie udalo w ogole cos zaklepac w kazdym wczesniejszym bylo na sam koniec info, ze nie przyjmuja samych facetow @sberatel oczywiscie ciekawi mnie to bo wczesniej
@przybysz_miedzygwiezdny: w Turcji i mimo, że były ozonaczone jako wypady dla singli to tyczy się to tylko kobiet, a facetów blokuja. Jak mi babka w biurze pokazała listę hoteli które to praktyją to serio tam chyba była wiekszość hoteli w tym regionie nawet przy hotelach dla doroslych ( ͡°͜ʖ͡°) Finansowo tez nie bedzie to ineteres zycia, ale c--j lepsze to niz siedzenie w chacie
@Wypokowicz93:To wpisz sobie w google jest sporo artykulow na ten temat. Z tego co z neta wyczytalem, to ze czesto samotni faceci albo przy wypadach samych facetow potrafia robic obore w hotelach + zaczepiac gosci hotelowych itp.
Zalozylem sobie konto po ponad pol rocznej przerwie na tinderze i najwieksza zmiana co tam jest to chyba w interfejscie. Bo ilość twarzy ktore się nie zmieniają od lat jest orgomna xD #tinder
#tinder Fota z ig jakiegos oskarka 7/10 i ban za dawanie w prawo Tyle warta ta platyna.. Po co jest ta platyna ja sie pytam? Za wszystko jest juz tam ban .. Po co jest ta platyna ?? Ta apka juz traci sens wgl..
@Tinderowiec24: sam sobie odpowiedziales, bo miales nie swoje zdjecia. Wez k---a przestan spamowac bo ten tag to juz jest calkowicie na dnie jak co chwile są napisane ciągle te same kacapoły
mial ktos moze stycznosc z ubraniami marki volcano? Przegladam sobie ich oferte i podoba mi sie kilka rzeczy, natomiast wiadomo jak to jest z niektorymi ubraniami nie chcialbym, aby to byly jednorazowki
@hubba-bubba: Są ok 3 pola volcano miałem. Nie są to jednorazówki, bo 4-5 prań i kolory, tkanina mogą być, lepsze niż jakieś H&M i Sinsay, okolice RESERVED jak dla mnie
Mirki zanazlem sobie taka lampke na ali, tyle ze mam licznik wahoo. Moje pytanie czy te uchywty mocujace są takie same czy trochę się róznią? lampka na ali #gravel #szosa #rower
@Pangia Co odpycha Ciebie od cupry?