Dlaczego musimy zwalczać kobiety na świętych tagach? Odpowiedź jest prosta, bo gdziekolwiek wchodzą kobiety, zaczyna się spermiarstwo; a potem kobiety dostają specjalne traktowanie i na koniec cała społeczność traci swoją integralność, kulturę i zatraca swoją historię. Przeżywałem to wiele razy na kilku różnych forach. Te kobiety szukające atencji, nie są tutaj po to, aby się z wami ożenić. Ona tutaj szuka jedynie emocji i walidacji, której nie dostaje tak często od chada.
@PaczeIokinka: czlowieku probuje sie ogarnac jakos i chyba szczesliwa zaczynam byc whec to moze dlatego a wiemy ze nikt tu nielubi jak ktos jest szczesliwy co nie