Najgorsze co może spotkać człowieka to świadome zrezygnowanie z jakieś relacji (czy to romantycznej czy przyjacielskiej/rodzinnej), bo wie się, że ona nas wyniszcza. I mimo, że robimy to dla swojego dobra to i tak czujemy się jak kupka gówna. Rezygnujemy z kogoś, bo ktoś nas źle traktował, nie szanował, wykorzystywał, ale jesteśmy do tego stopnia zmanipulowani, że tęsknimy za tą relacją. I jedna część nas jest logiczna i robi to dla własnego
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najgorsze co może spotkać człowieka to świadome zrezygnowanie z jakieś relacji, bo wie się, że ona nas wyniszcza.

Ogromna bzdura. To co napisałeś to "najgorsze co mogę poczuć to zadbanie o siebie"

Bez sensu.

To nie jest "rezygnowanie". Rezygnacja sugeruje utratę.
  • Odpowiedz
@thorgoth: Jak pokazujesz coraz większą pogardę kobiet do mężczyzn, hipokryzję grania kartą równouprawnienia gdzie wygodnie, a tam gdzie nie - wymagania tradycyjnych ról męskich; dehumanizację niskich - cherry picking

Jak pokazujesz jakieś debilne dzieciaki które założyły idiotyczne kamizelki to to akurat jest dowód na to że każdy incel to terrorysta, szerzy się mizoginia, i trzeba podnieść larum na cały kraj i wywołać panikę moralną
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fjubens: Oczywiście, że policja wie. Co więcej nawet bardzo często ich znajdują i widzą kto co komu sprzedaje jeśli taka julka pójdzie coś kupić, bo właśnie między innymi za to spora część z nich dalej chodzi po wolności xD
  • Odpowiedz
#rozowepaski pytanie pomocnicze

zdarza się Wam nienawidzić własnego partnera na którego macie ochotę w czasie owulacji

  • tak 7.7% (1)
  • nie 15.4% (2)
  • czasami 15.4% (2)
  • pół na poł 30.8% (4)
  • zawsze 30.8% (4)

Oddanych głosów: 13

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to czym się różni okres od owulacji

  • wiem 17.6% (6)
  • nie wiem 20.6% (7)
  • w pierwszym kupuje tampany, drugi zapas gumek 58.8% (20)
  • nigdy nie wiem kiedy je mam 2.9% (1)
  • inne 0% (0)

Oddanych głosów: 34

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@koniolizator: właśnie ale paradoksalnie z analiz podświadomości jakby to powiedziec "cieszy się na okres" przecież (podświadomie) NIE jest w ciąży, można życ dalej itd

owulacja odwrotnie podświadomość jest zabójcza..

tak czy inaczej nienawidzą tego że to lubią
  • Odpowiedz
✨️ Zwolnienie z pracy i miłość do koleżanki
Zwolnilem sie z pracy, w ktorej pracowalem z dziewczyna, w ktorej bylem zakochany xD Czuje sie jak po zerwaniu. Czemu ja musze byc taki s---------y. Najlepsze ze zyje nadzieje ze jakis kontakt miedzy nami zostanie, co jest kompletnie nierealne. Zabawne bo to kolejna moja pracowa milosc, gdzie mielismy super kontakt, ale wiadome ze nic miedzy nami nie bedzie. Skad sie biora u mnie takie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wiejski_Penetrator: 6l to pewnie nie dasz rady wciskać w siebie, po prostu dzbanek z wodą cały czas pod ręką. Duloksetyna może spowalniać pracę jelit, skoro modyfikuje działanie układu nerwowego. Najprościej dostosować dietę, ograniczyć tłuszcze, białe pieczywo, dodać jogurt czy kefir. No i jak się nie będzie poprawiać, to pogadaj z lekarzem, to co opisujesz brzmi poważnie.
  • Odpowiedz
@Kj5s6f2dk7s54o: Przy citabaxie wypijalem okolo 6l dziennie bo ciagle czulem takiego kapcia w buzi. Co do duloksetyny to spijam 3l z jednej strony czuje jakies wewnetrzne / zewnętrzne wyschniecie a ta woda jakby nie nawilzala na poziomie komorkowym. Tluszczy baaardzo malo jadam glownie salatki z duza ilosci warzyw, do tego kurak z przyprawami. Zero cukru bo nawet mi sie nie chce. Pije mleko oraz maslanke / jogurty do smothie. Zobaczymy
  • Odpowiedz
#rozowepaski tak się czuje.. :-(
niemo - #rozowepaski tak się czuje.. :-(

źródło: image

Pobierz

pytanie

  • tak 50.0% (6)
  • nie 0% (0)
  • czasami 16.7% (2)
  • pms 16.7% (2)
  • nie powiem 16.7% (2)

Oddanych głosów: 12

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: głównie facet, ale miałem dwie sytuacje, gdzie:

1. dziewczyna zaprosiła sama do domu i po prostu chciala sie rżnąć
2. na drugim spotkaniu inna tinderuwka wynajela hotel i wprost zakomunikowała, że chce byc zeszmacona
  • Odpowiedz