Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie mogę się doczekać by jutro zobaczyć mojego nowego przyjaciela, świetna jest, drobna i bardzo pewna siebie choć lubię jak się stresuje bo jest zabawna a ja chciałbym ją uspokoić ale nie w pracy... taka fajna kruszyna ¯_(ツ)_/¯( ʖ̯) oboje wiemy i chcemy i to jest najgorsze
#rozowepaski
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NetworkCartoon Najlepsze, że z nas nikt tej wojny nie chciał tak naprawdę. Nawet przecież my jako faceci chcieliśmy pokojowo podejść. Tylko byliśmy wtedy traktowani jak frajerzy.

No i cóż kobiety same wybrały wojnę, której docelowo jako płeć słabsza i zależna od męskiej części populacji nie mają prawa wygrać.
  • Odpowiedz
Ta, wojna na wyniszczenie jak na ukr. Tylko między płciami i to ci się podoba ?


@Zwierz33: nie podoba ale co robić? Przynajmniej przyniesie rozstrzygnięcie, teraz gdy już doszło do etapu wojny. Może potem na ruinach uda się odbudować jakąś normalność. Bo ten marksistowski feminizm to wiedzie OBIE płcie do zniszczenia, jak każdy marksizm.
  • Odpowiedz
wszystko jest przemyślane i zorganizowane przez rodziców aby dzieciak wyrósł na porządnego człowieka i umiał w życie


@mirko_anonim: tylko z tego nie wyrastają ludzie umiejący w życie, tylko oczekujący, że wszystko będą mieli podstawione pod nos (uogólniam, żeby nie było, jak zawsze: są wyjątki). Nadmiar zajęć z kolei prowadzi do tego, że dzieciak nie ma czasu dla siebie i swojego zdrowia psychicznego.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: U mnie niestety nie było hajsu na żadne, nawet najgłupsze zajęcia dodatkowe. Korepetycje? Przecież są książki i szkoła :P Każde wakacje na wsi u dziaków.

Nie mam o to pretensji do rodziców, bo starali się jak mogli, żebyśmy mieli co jeść, w czym chodzić i żebyśmy byli porządnymi ludźmi, natomiast no delikatne zazdro zawsze było.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sumie nie dziwię się młodym mężczyznom, ze coraz czesciej wybieraja samotność.

No, bo co masz do wyboru? Albo egoistyczną zetkę ze spranym łbem od oglądania rolek na insta, która nie ma żadnych wartości moralnych i przemyśleń, i dla której liczą się tylko podróże, insta, wygląd, shein, pazy, włosy i ewentualnie nie wpasowuje się w to tylko jakiś stukilogramowy tucznik, ktory narzeka, że faceci są płytcy, a jakby magicznie wyładniała to zaczęłaby
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Myszerpyszer: Jeśli ktoś szuka poważnej relacji, i przy tym nie ma ochoty na bycie elastycznym, to tym lepiej że o takich rzeczach informuje od razu. Jak sobie wyobrażasz np. związek osoby prawdziwie wierzącej z ateistą? Niby można, ale obie strony będą zmuszone na ciągłe i niezadowalające kompromisy.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Czytam i czytam Twoje odpowiedzi. Dotarłeś na ląd po którym już jakiś czas kroczę i w przeciwieństwie do reszty nie będę strzelał co może być nie tak. Jedni wyjdą po wielu latach związku i tu trafią, innym nie jest pisane trafić na kogokolwiek, są jeszcze tacy co nie będą dojadać skórek po czyjejś kanapce i nawet gdy ktoś się trafi to przeszłość nie pozwoli na cokolwiek. Może serio nie
  • Odpowiedz
Jak radzicie sobie w związku, gdy Wasza dziewczyna nagle zaczyna traktować Waszą rodzinę jak jakiś folklor z innej epoki?

Od kiedy moja dziewczyna wyjechała do Warszawy, mam wrażenie, że powoli przestaje lubić nie tylko moją rodzinę, ale w ogóle wszystko, co pachnie prowincją. Jak przyjeżdżamy do rodziców na wieś, to wygląda jakby odbywała obowiązkową praktykę społeczną.
- Jedzenie? Mama gotuje tak, że stół się ugina: mięso, bigos, kotlety, pierogi, a ona pyta: „A coś
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach