@Onaaa20: Tak długo jak są beciaki, których jest ogrom tak długo nic się nie zmieni. Dlatego najlepiej gdyby Polacy masowo uciekali z tego syfu, a tu niech same pOlki z kongoidami sobie pracują na wszystkie świadczenia itd ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@whos_your_daddy_snakegirl: tak samo jak Lewandowska myśli, że byłaby tu gdzie jest gdyby nie jej mąż, który jest od lat najbardziej rozpoznawanym sportowcem w kraju. Przecież to jest jedyny powód, dla którego jej "kariera", czyli jakieś tam treningi się do tego stopnia wybiły, że w ogóle mogła myśleć o porównywaniu się z Chodakowską.
  • Odpowiedz
Ciekawe czy ten oszust istnieje czy postać stworzona na potrzeby artykułu


@Bogeson: Oczywiście, że stworzone na potrzeby tego artykułu. Bądźmy poważni, żyjemy w Polsce i do tego kobiety. Czy ty widziałeś żeby baba kupila kiedyś jakiemuś chłopu samochód w tym kraju? xD
  • Odpowiedz
na wandzie takim kobiecym wykopie jest ostra pompa z niej xD


@1-1-1-1: Nawet jeśli to prawda, absolutnie nic dziwnego xD Typiara się dosłownie zesrała oto, że ktoś powiedział o kobietach, że są ładne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może niech się jeszcze zesra do modelek wszystkich albo do kobiet które z reguły ogólnie w różnych branżach potrafią zarabiać głównie na tym, że są kobietami/swojej urodzie.
  • Odpowiedz
  • 1
@S_T_A_L_K_E_R_: A cukier taki szkodliwy? ja czesto praiwe codziennie zjem jakies ciastka czy czekolade. Spasiony nie jestem jak cos, ale cos takiego mam ze jak jest w domu to ciężko mi sie powstrzymac. Aczkolwiek jesli to szkodzi na efekty, to sprobuje przestac
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz tyle ile spalisz węgle masz złożone i proste. Mówiąc pisząc cukier mamy na myśli cukry proste które mają dać energię chyba że jesteś na keto to energia leci z tłuszczy. Cukry proste to szybki strzał enegii np. kolarze wpierdzielaja paluszki żelki inne gówna i są w stanie na tym jechać po 10 12h xd
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: czyli ukrywacie się z ćpaniem przed waszymi "partnerkami" i myślicie, że to świetnie ukrywacie przed otoczeniem? Klasyczne cpunskie taktyki, been there done that, z doświadczenia wiem że to kończy się nędznie, a z boku wygląda żałośnie, ale dla każdego kołp jego, have fun
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: tak bardzo masz to w dupie, że musiałeś się pochwalić tym na wykopie i czekasz na plusiki. Bu hu wielki nihilista mizantrop raz na parę tygodni, chowając się przed swoją babą, po cichaczu zarzuci z kolegą po kółku i zabieli nosa XD mam nadzieję że baitujesz po prostu, w takim wypadku 3/10
  • Odpowiedz
#rozowepaski tag: ciekawostki
niemo - #rozowepaski tag: ciekawostki

źródło: image

Pobierz

którejś udało się tryskać (w razie takiej ochoty) ale w okresie pms?

  • tak 20.0% (1)
  • nie 20.0% (1)
  • tylko raz 0% (0)
  • wiecej do 5 20.0% (1)
  • jeszcze wiecej 40.0% (2)

Oddanych głosów: 5

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fjubens: Najgorszze jest to,że kobiety myślą co innego,l piszą co innego i robią co innego.To takie zwierzątka które więcej rzeczy robią nieświadomie niż świadomie.
  • Odpowiedz
Najgorsze co może spotkać człowieka to świadome zrezygnowanie z jakieś relacji (czy to romantycznej czy przyjacielskiej/rodzinnej), bo wie się, że ona nas wyniszcza. I mimo, że robimy to dla swojego dobra to i tak czujemy się jak kupka gówna. Rezygnujemy z kogoś, bo ktoś nas źle traktował, nie szanował, wykorzystywał, ale jesteśmy do tego stopnia zmanipulowani, że tęsknimy za tą relacją. I jedna część nas jest logiczna i robi to dla własnego
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najgorsze co może spotkać człowieka to świadome zrezygnowanie z jakieś relacji, bo wie się, że ona nas wyniszcza.

Ogromna bzdura. To co napisałeś to "najgorsze co mogę poczuć to zadbanie o siebie"

Bez sensu.

To nie jest "rezygnowanie". Rezygnacja sugeruje utratę.
  • Odpowiedz
@thorgoth: Jak pokazujesz coraz większą pogardę kobiet do mężczyzn, hipokryzję grania kartą równouprawnienia gdzie wygodnie, a tam gdzie nie - wymagania tradycyjnych ról męskich; dehumanizację niskich - cherry picking

Jak pokazujesz jakieś debilne dzieciaki które założyły idiotyczne kamizelki to to akurat jest dowód na to że każdy incel to terrorysta, szerzy się mizoginia, i trzeba podnieść larum na cały kraj i wywołać panikę moralną
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fjubens: Oczywiście, że policja wie. Co więcej nawet bardzo często ich znajdują i widzą kto co komu sprzedaje jeśli taka julka pójdzie coś kupić, bo właśnie między innymi za to spora część z nich dalej chodzi po wolności xD
  • Odpowiedz
#rozowepaski pytanie pomocnicze

zdarza się Wam nienawidzić własnego partnera na którego macie ochotę w czasie owulacji

  • tak 7.7% (1)
  • nie 15.4% (2)
  • czasami 15.4% (2)
  • pół na poł 30.8% (4)
  • zawsze 30.8% (4)

Oddanych głosów: 13

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach