Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chciałbym się nie ulać przez zimę i chyba zafunduje sobię trenażer.
Mam przełaja Fuji Cross 2.1 LE i kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać. Chciałbym przeznaczyć na to max. 600zl (biedny student here ( ͡° ʖ̯ ͡°)), ale mieszkam w bloku z rodziną i jednocześnie chciałbym, żeby nie wywalili mnie z domu po godzinie z powodu hałasu.
Dodatkowo sprawa opon, trzeba kupować te śmieszne niebieskie-gumowe? Nie mam pojęcia czy będę w stanie je wymienić bo słyszałem ze wiele osób ma problem z zdjęciem/założeniem ponownie moich aktualnych, challenge chicane 33.
Poleca ktoś jakieś modele konkretne? A może całkowicie sobie odpuścić?
Siłownia odpada, bo moje lokalne bieda straszna, a i tak pewnie niedługo z powodu covida znowu sie zamkną.
Jak jest jakaś lista trenażerow na belce któregos z tagow to sorry, ale na mobilnym nie widać :/.
#rower #kolarstwo #szosa #gravel #trenazer #zima #sport #rowery #chudnijzwykopem
  • 9
włącz ERG i jedz na lekkim przełożeniu


@DejwiD: tak jeżdżę i niemal w ogóle nie zmieniam przełożeń. Słychać szum i wibracje podobne do pracującej pralki. Gdyby nie podkładka to pewnie sąsiedzi z dołu już by mnie pogonili z widłami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DejwiD: mieszkam w bloku, nie mam gdzie tego schować nawet.
Starzy by mnie chyba zabili jakby zobaczyli co kurier przywozi.
Na 100% będzie za mały, mam 196 i sam roweru musiałem szukać 3 miesiące bo nigdzie 60cm nie było w normalnej cenie
@DejwiD: Ja miałem jakiegoś prostego Elite, Tacxa Flow w bloku i nigdy nikt się nie czepiał. Co prawda jest ryzyko ze dziadki w mieszkaniach obok go nie słyszały a mata ogarniała drgania na tyle ze nie niosło...