Pytanie do tych co mieszkają w blokach, nie mają piwnicy, ale mają rower: gdzie/w jaki sposób go przechowujecie i na ile jest to wygodne? Kupiłbym sobie rower, ale boję się go trzymać przypiętego pod blokiem, na klatce nie wolo trzymać (taka jebnięta zarządczyni), a do mieszkania nie za bardzo widzi mi się go wnosić. #rower #rowery
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
taka jebnięta zarządczyni
@Strigiformesman: może po prostu pilnuje przestrzegania przepisów? Bardzo dobrze, że nie pozwala trzymać śmieci na klatce. Co do przechowania to albo pod blokiem przypiętego lub balkon, gdzie również zostanie przypięty do stałego elementu
@Strigiformesman: w wersalce
Witam. Ukruszyl mi się gwint wewnętrzny w korbie (możliwe, ze było krzywo dokręcone pedalo) i teraz jak dokręcam pedało to cały czas się kręci. Nie mogę wymienić, bo jest całe wbudowane w 1 całość i musiałbym całość wymienić, może polecicie jakiś najmocniejszy klej, którym mógłbym skleić ze sobą gwint od korby i pedała na stałe? Coś takiego co wytrzyma codzienne pedałowanie i ciagle wciskanie go i nie urwie się po tygodniu. #
@100-TVarzyGrzybiarzy popytaj na Skelige
@100-TVarzyGrzybiarzy ile masz wolnych skrawków do użycia?
Szukam sztywniaka Mtb na kołach 26” z widelcem większym jak 140mm, coś godnego polecenia? Widzę, że same bycze koła teraz robią 29 lub 27,5
#rower #mtb #pytaniedoeksperta #pytanie #rowery
#rower #mtb #pytaniedoeksperta #pytanie #rowery
@Bosayerba: bo 26 to archaizm i przeżytek. Kupując taki rower zdajesz sobie iż dostęp do części zamienych jest dość ograniczony?
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Nie znam się na rowerach, chce kupić szosę. co sądzicie o tym, mam doświadczenie we włóknie węgłowym dlatego chce iść w tą stronę, lubię przerost formy nad treścią ( ͡° ͜ʖ ͡°).
https://szybkierowery.pl/produkt/centurion-gigadrive-carbon-ultegra-rozmiary-od-46-do-62/
#rower #rowery
https://szybkierowery.pl/produkt/centurion-gigadrive-carbon-ultegra-rozmiary-od-46-do-62/
#rower #rowery
- 2
Rower odkupiony z wypożyczalni. Też się zastanawiam nad centurionem ale hyperdrive, to chyba ten sam osprzęt ale rama aluminiowa, trzeba się liczyć, że ta ultegra w serwisie będzie trochę droższa, jeśli będziesz chciał wymieniać kasetę korbę itp. Na takie same części .
- 1
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: można, dlatego napisałem, że jeżeli będziesz chciał wymienić na takie same części, ale fakt, za 105 kompatybilne jest wszystko, ogólnie wydaje mi się, że te centuriona, o ile są ładnie utrzymane to nic lepszego w tych pieniądzach się nie kupi
Hej, szukam roweru crossowego do 5 tysięcy złotych. Chciałem kupić Gravela Giant Revolt 2 ale ze względu na to, że po operacji nadgarstka nie mogę maksymalnie go zginać baranek odpada. Co w takiej cenie rower powinien mieć? Czym się kierować żeby móc robić dłuższe trasy bez większego zmęczenia? Teraz mam rower typowo MTB i 100km to dla mnie max.
#rower #szosa #rowery
#rower #szosa #rowery
- 0
Tak o:
źródło: comment_1599980909aGQ1nfogXuVGvDc1GtSUl9.jpg
Pobierz@Kamikadze_z_chin: tak ale nie obracasz w nadgarstku tylko w dalszych stawach
Rowerowe Mirki - chciałbym oddać mój rower na serwis - co polecacie w Krakowie?
#rowerowykrakow #rower #krakow #rowery
#rowerowykrakow #rower #krakow #rowery
@HerrKaleson: Cyklomaster.
@HerrKaleson: Sport Attack na Armii Krajowej
- 1
Elo. Gdzie zgłaszać potencjalnych morderców z uprawnieniami na prowadzenie pojazdów? Grozi mi coś za upublicznienie ich tablic rejestracyjnych?
#rower #rowery #polskiedrogi
#rower #rowery #polskiedrogi
- 0
- 1
@withoutSmallGarden: Typowy sprzęt triathlonowy jest typowy. Te rowery tak mają ¯\_(ツ)_/¯
Nowo wybudowana jezdnia, ładny, świeży asfalt, no i ścieżka dla rowerów. Ale coś tu chyba, kurde, nie pykło. Co kilka, kilkanaście, czasem kilkadziesiąt metrów, ścieżka jest przerywana podjazdami do działek.
No ok, podjazdy muszą być. Ale tutaj dobry asfalt przerywany jest kostką. Mało tego, asfalt nie przechodzi w kostkę płynnie - za każdym pieprzonym razem są tam wystające krawężniki.
Nie wyobrażam sobie jazdy po tym czymś innym, niż rowerem górskim.
Tak się
No ok, podjazdy muszą być. Ale tutaj dobry asfalt przerywany jest kostką. Mało tego, asfalt nie przechodzi w kostkę płynnie - za każdym pieprzonym razem są tam wystające krawężniki.
Nie wyobrażam sobie jazdy po tym czymś innym, niż rowerem górskim.
Tak się
źródło: comment_1599759274Zb8xtDu18W8pGii4KB4VzG.jpg
Pobierz- 0
Komentarz usunięty przez autora
Witajcie mireczki
Kupiłem ostatnio najnajtańsze czujniki kadencji i prędkości na ant+.
Ogólnie wyszło 13 USD za komplet z dostawą.
Wyglądają i działają jak jakieś droższe wersje, więc nie ma sensu przepłacać.
Kupiłem ostatnio najnajtańsze czujniki kadencji i prędkości na ant+.
Ogólnie wyszło 13 USD za komplet z dostawą.
Wyglądają i działają jak jakieś droższe wersje, więc nie ma sensu przepłacać.
źródło: comment_1599740430xol9wA0Huz77G8gdyMAxxF.jpg
PobierzMirki, znacie może jakaś wypożyczalnie rowerów górskich by pojeździć w Szczyrku na Enduro trails i by były dostępne jakieś rowery? Chce jechsc na sobotę, już we wtorek w większości wypożyczalni wszystko zarezerwowane, może ktoś z Was coś poleci gdzie będą jakieś sztuki? Mogę podjechać autem by zapakowac rowery(jadę z Katowic)i gdzieś zjechać z trasy w drodze do Szczyrku
#rower #szczyrk #rowery
#rower #szczyrk #rowery
@Sebb521 mają wypożyczalnie na miejscu. Na storne szczyrkowski.pl jets numer. Zadzwoń i zarezerwuj mają Treki. Naprzeciwko jest jeszcze wypożyczalnia Marina, ale nie wiem jak wygląda rezerwacja.
Pod Kozia Góra, są obecnie chyba 4 wypożyczalnie, w centrum bielska są kolejne dwie - trzy (drożej). Ja brałem pod Kozia Marina (ostatnie sztuki) za ponad 4h jeżdżenia zapłaciłem 80 Ziko.
W Marinie też rezerwacja na telefon, wszystko Ci powiedzą. Na miejscu mają do wypożyczenia też kaski i ochraniacze. Do roweru były pedały do wyboru SPD i platformy.
W Marinie też rezerwacja na telefon, wszystko Ci powiedzą. Na miejscu mają do wypożyczenia też kaski i ochraniacze. Do roweru były pedały do wyboru SPD i platformy.
Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do sklepów #banggood
----------
Aby być na bieżąco z promocjami odwiedzaj LowcyChin.pl to właśnie tam promocje i kupony wrzucane są w pierwszej kolejności!
-----------------------
Kliknij TUTAJ aby przejść do wszystkich kuponów ekskluzywnych.
-----------------------
----------
Aby być na bieżąco z promocjami odwiedzaj LowcyChin.pl to właśnie tam promocje i kupony wrzucane są w pierwszej kolejności!
-----------------------
Kliknij TUTAJ aby przejść do wszystkich kuponów ekskluzywnych.
-----------------------
źródło: comment_1599680057B7mQLV9BNmk8z6w9dD7Jj7.jpg
Pobierz- 0
#lowcychin <==== Obserwuj
Jeżeli chcesz być wołany napisz w komentarzu ==> @lowcychin chce być wołany do...
Zapraszam także na kanał telegram ------->** https://t.me/LowcyChinpl
Jeżeli chcesz być wołany napisz w komentarzu ==> @lowcychin chce być wołany do...
Zapraszam także na kanał telegram ------->** https://t.me/LowcyChinpl
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@PolishDoomer:
31,62 zł 31%OFF | Bicycle Freehub Body Remover Bike Hubs Install Disassemble Removal Tools kit &T8
https://a.aliexpress.com/_BPck4y
31,62 zł 31%OFF | Bicycle Freehub Body Remover Bike Hubs Install Disassemble Removal Tools kit &T8
https://a.aliexpress.com/_BPck4y
Komentarz usunięty przez autora
Tylko naiwny by uwierzył no ale wrzucam.
https://www.dobreprogramy.pl/Falszywy-sklep-Treka-a-w-nim-smiesznie-tanie-rowery.-Oszusci-reklamuja-sie-na-Facebooku,News,110992.html
#rower #rowery #szosa #gravel #mtb #zlodzieje #oszukujo
Fałszywy sklep Treka, a w nim śmiesznie tanie rowery. Oszuści reklamują się na Facebooku
https://www.dobreprogramy.pl/Falszywy-sklep-Treka-a-w-nim-smiesznie-tanie-rowery.-Oszusci-reklamuja-sie-na-Facebooku,News,110992.html
#rower #rowery #szosa #gravel #mtb #zlodzieje #oszukujo
- 9
@pavel_ski: Powiedzieć ci co zrobił typ ode mnie z pracy.
Znalazł jakiś internetowy sklep z perfumami.
Promocje jebitne, perfumy które chodzą normalnie po 400-600 zł były po 100.
Więc typek zamówił kilkanaście sztuk za 2 tys, żeby sobie zostawić z dwa a reszta na handel.
Przyszedł do mnie o poradę, czy można coś z tym zrobić bo właśnie kurier mu wręczył przesyłkę a tam 20 sztuk jakiś perfum KISS FOR GIRL.
Powiedziałem iść
Znalazł jakiś internetowy sklep z perfumami.
Promocje jebitne, perfumy które chodzą normalnie po 400-600 zł były po 100.
Więc typek zamówił kilkanaście sztuk za 2 tys, żeby sobie zostawić z dwa a reszta na handel.
Przyszedł do mnie o poradę, czy można coś z tym zrobić bo właśnie kurier mu wręczył przesyłkę a tam 20 sztuk jakiś perfum KISS FOR GIRL.
Powiedziałem iść
- 4
- 9
Takie tam po robocie. Dużą część trasy miałem wrażenie, że Tribany mają jakieś wspomaganie w korbie, bo tak łatwo się kręciło xD
#rower #rowery #triban #wykoptribanclub
#rower #rowery #triban #wykoptribanclub
źródło: comment_15995875960Dz72dYWagBynQLQXZEsLA.jpg
PobierzTribany mają jakieś wspomaganie w korbie, bo tak łatwo się kręciło xD
@guru8: Wiatr z tyłu nawet jak delikatnie powieje to mi nagle biegów brakuje (ale mam tylko 8 :)

































#szosa #rower #rowery #chwalesie
źródło: comment_1600014411cw2gxXlibddSXw989ZYkrj.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
@itec ciesz sie jazdą, rób swoje i nie słuchaj napinaczy co niby srednie fajne robią ale jak idzie zaciąg to strzelają jak gumka od gaci.