• 10
@chosenon3 co Ty p--------z:D zapytaj prosów jakie robia srednie-podpowiem, maja na nią w------e- a smigaja vmaxy na zaciagach po 70km/h.
@itec ciesz sie jazdą, rób swoje i nie słuchaj napinaczy co niby srednie fajne robią ale jak idzie zaciąg to strzelają jak gumka od gaci.
  • Odpowiedz
Pytanie do tych co mieszkają w blokach, nie mają piwnicy, ale mają rower: gdzie/w jaki sposób go przechowujecie i na ile jest to wygodne? Kupiłbym sobie rower, ale boję się go trzymać przypiętego pod blokiem, na klatce nie wolo trzymać (taka jebnięta zarządczyni), a do mieszkania nie za bardzo widzi mi się go wnosić. #rower #rowery
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taka jebnięta zarządczyni


@Strigiformesman: może po prostu pilnuje przestrzegania przepisów? Bardzo dobrze, że nie pozwala trzymać śmieci na klatce. Co do przechowania to albo pod blokiem przypiętego lub balkon, gdzie również zostanie przypięty do stałego elementu
  • Odpowiedz
Witam. Ukruszyl mi się gwint wewnętrzny w korbie (możliwe, ze było krzywo dokręcone pedalo) i teraz jak dokręcam pedało to cały czas się kręci. Nie mogę wymienić, bo jest całe wbudowane w 1 całość i musiałbym całość wymienić, może polecicie jakiś najmocniejszy klej, którym mógłbym skleić ze sobą gwint od korby i pedała na stałe? Coś takiego co wytrzyma codzienne pedałowanie i ciagle wciskanie go i nie urwie się po tygodniu. #
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rower odkupiony z wypożyczalni. Też się zastanawiam nad centurionem ale hyperdrive, to chyba ten sam osprzęt ale rama aluminiowa, trzeba się liczyć, że ta ultegra w serwisie będzie trochę droższa, jeśli będziesz chciał wymieniać kasetę korbę itp. Na takie same części .
  • Odpowiedz
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: można, dlatego napisałem, że jeżeli będziesz chciał wymienić na takie same części, ale fakt, za 105 kompatybilne jest wszystko, ogólnie wydaje mi się, że te centuriona, o ile są ładnie utrzymane to nic lepszego w tych pieniądzach się nie kupi
  • Odpowiedz
Hej, szukam roweru crossowego do 5 tysięcy złotych. Chciałem kupić Gravela Giant Revolt 2 ale ze względu na to, że po operacji nadgarstka nie mogę maksymalnie go zginać baranek odpada. Co w takiej cenie rower powinien mieć? Czym się kierować żeby móc robić dłuższe trasy bez większego zmęczenia? Teraz mam rower typowo MTB i 100km to dla mnie max.
#rower #szosa #rowery
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elo. Gdzie zgłaszać potencjalnych morderców z uprawnieniami na prowadzenie pojazdów? Grozi mi coś za upublicznienie ich tablic rejestracyjnych?
#rower #rowery #polskiedrogi
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rowery

Mirki polećcie jakieś siodełko do roweru crossowego. Tylko nie za miliony monet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 153
Nowo wybudowana jezdnia, ładny, świeży asfalt, no i ścieżka dla rowerów. Ale coś tu chyba, kurde, nie pykło. Co kilka, kilkanaście, czasem kilkadziesiąt metrów, ścieżka jest przerywana podjazdami do działek.
No ok, podjazdy muszą być. Ale tutaj dobry asfalt przerywany jest kostką. Mało tego, asfalt nie przechodzi w kostkę płynnie - za każdym pieprzonym razem są tam wystające krawężniki.
Nie wyobrażam sobie jazdy po tym czymś innym, niż rowerem górskim.

Tak się
Altar - Nowo wybudowana jezdnia, ładny, świeży asfalt, no i ścieżka dla rowerów. Ale ...

źródło: comment_1599759274Zb8xtDu18W8pGii4KB4VzG.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 134
@sargento: A co to ma do rzeczy? Jest spartolona i tyle. A mieli szansę zrobić dobrze, bo powstawała niedawno. Ale to już ktoś musiałby pomyśleć.
  • Odpowiedz
Co jeszcze można zrobić przy rowerze jak go sprzedaje: napompowałem opony, wyczyściłem go trochę, nasmarowałem elementy jak łańcuch itd. wyregurowalem trochę hamulce, zabezpieczyłem końcówki od linek.
#rower #rowery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, znacie może jakaś wypożyczalnie rowerów górskich by pojeździć w Szczyrku na Enduro trails i by były dostępne jakieś rowery? Chce jechsc na sobotę, już we wtorek w większości wypożyczalni wszystko zarezerwowane, może ktoś z Was coś poleci gdzie będą jakieś sztuki? Mogę podjechać autem by zapakowac rowery(jadę z Katowic)i gdzieś zjechać z trasy w drodze do Szczyrku
#rower #szczyrk #rowery
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Sebb521 mają wypożyczalnie na miejscu. Na storne szczyrkowski.pl jets numer. Zadzwoń i zarezerwuj mają Treki. Naprzeciwko jest jeszcze wypożyczalnia Marina, ale nie wiem jak wygląda rezerwacja.
  • Odpowiedz
Pod Kozia Góra, są obecnie chyba 4 wypożyczalnie, w centrum bielska są kolejne dwie - trzy (drożej). Ja brałem pod Kozia Marina (ostatnie sztuki) za ponad 4h jeżdżenia zapłaciłem 80 Ziko.
W Marinie też rezerwacja na telefon, wszystko Ci powiedzą. Na miejscu mają do wypożyczenia też kaski i ochraniacze. Do roweru były pedały do wyboru SPD i platformy.
  • Odpowiedz
Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do sklepów #banggood
----------
Aby być na bieżąco z promocjami odwiedzaj LowcyChin.pl to właśnie tam promocje i kupony wrzucane są w pierwszej kolejności!
-----------------------
Kliknij TUTAJ aby przejść do wszystkich kuponów ekskluzywnych.
-----------------------
LowcyChin - Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do ...

źródło: comment_1599680057B7mQLV9BNmk8z6w9dD7Jj7.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pavel_ski: Powiedzieć ci co zrobił typ ode mnie z pracy.
Znalazł jakiś internetowy sklep z perfumami.
Promocje jebitne, perfumy które chodzą normalnie po 400-600 zł były po 100.
Więc typek zamówił kilkanaście sztuk za 2 tys, żeby sobie zostawić z dwa a reszta na handel.
Przyszedł do mnie o poradę, czy można coś z tym zrobić bo właśnie kurier mu wręczył przesyłkę a tam 20 sztuk jakiś perfum KISS FOR GIRL.
Powiedziałem iść
  • Odpowiedz
Heloł Mirki i Mirabelki spod tagu #rowery nie wiem czy padało takie pytanie ale może nie....
#ankieta #praca #pytanie

Ile km dojeżdżacie rowerem z domu do pracy?

  • 0-5 42.3% (11)
  • 6-10 34.6% (9)
  • 11-15 15.4% (4)
  • 16-20 3.8% (1)
  • więcej 3.8% (1)

Oddanych głosów: 26

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach