via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Rowerowe swiry jaka jest uczciwa cena za nieużywanego RockShox Lyrik Select RC 29 150? Wyciągnięty ze Speca Levo zaraz po zakupie.
#mtb #rower #rowery
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, oglądam stronę #decthlon w poszukiwaniu długich spodni rowerowych i.. tabela rozmiarówki obejmuje tylko obwód w pasie. Jest tu jakiś duży mirek w rozmiarze 2xl-3xl i byłby na tyle miły i zmierzył długość wewnętrzną nogawki w takich lub podobnych spodniach? Mocno się rozciągają?
Z tym rozciąganiem to pytam, bo mam nogawki do krótkich i się rozciągają za mało. Ewentualnie dorzućcie swój wzrost do pomiaru
#rowery

https://www.decathlon.pl/spodnie-st-500-id_8550231.html#s3XL.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj szarpnąłem się w końcu na pierwsze 100 km moim góralem. Piękna trasa przez Dolinę Grzybowską, Las Zwierzyniec, Puszczę Dulowską, a następnie koszmarne podjazdy w stronę Ojcowskiego Parku Narodowego. Nie powiem - nie spodziewałem się aż tak długich i stromych podjazdów. Ale kto by sprawdzał trasę przed przejazdem ¯_(ツ)_/¯. W Ojcowie trochę odetchnąłem i ruszyłem do domu. Szkoda tylko, że przed końcem trasy rozładował mi się telefon (°°
sbsb - Dzisiaj szarpnąłem się w końcu na pierwsze 100 km moim góralem. Piękna trasa p...

źródło: comment_1600544217D98FIdpEzFym8M0rlELndt.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sbsb: brawo. Suma podjazdów robi wrażenie.

@AdrianV91: z Krk do Niepołomic i z powrotem masz setkę albo alternatywnie w stronę Oświęcimia. Ostatnio planowałem ale wybrałem w koło komina :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Elo mirki, jest sprawa. Wczoraj jadąc na rowerze coś przeskoczyło i przestał jeździć. Rower stary, gazella, ale jest sentyment. Kręcąc pedałami nic się nie dzieje, łańcuch wygląda na to że nie spadł, bo podczas kręcenia cały czas jest w ruchu. Co mogło się z----c?:(
#rower #rowery #kiciochpyta
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@n_____S mam spodenki od Rion i właśnie na 4h jazdy wystarczają. Więcej już komfort spada. Siodełko mam bardzo wygodne więc nie będę zmieniać. Niby spexcel ma jakieś spodenki z wkładką na 7h ale ciężko mi w to uwierzyć przy cenie 130zl
  • Odpowiedz
@TurboTapir:
fajny eksponat, nieźle utrzymany, choć składak który nie jest składakiem to rower nieco bez sensu :)
Aczkolwiek doskonale oddaje to ducha czasów w których powstał :)
  • Odpowiedz
Na wszelkich miejskich trasach rowerowych w pewnym momencie zawsze pojawi się cichy bohater, który zawstydza wszystkich innych rowerzystów. Jest to randomowy kuc w bomberach jadący na starym, skrzypiącym rowerze górskim, który dostał zapewne przed laty na komunię (nim zawierzył swoją duszę szatanowi) i na pełnej wyjebce wyprzedza wszystkich, nawet kolarzy.

#heheszki #takaprawda #rowery
goferek - Na wszelkich miejskich trasach rowerowych w pewnym momencie zawsze pojawi s...

źródło: comment_1600430189l91R7IvWEfowL8vM07gLK7.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i drugie pytanie jaki rozmiar dętki i producent?

28, a jak już montujesz czołgową oponę to producent dowolny, byle jakkolwiek znany na rynku. 99% przebijania dętek to wina opony* lub nieprawidłowej eksploatacji (ciśnienie, skakanie po szkle, zabawy z nożem, inne takie ( ͡° ͜ʖ ͡°)).


@Wienc:
  • Odpowiedz
@patrykolos: jeżeli masz / chcesz wentyl Presta to jak najbardziej. Jeśli masz w obręczy dziurę na większy wentyl (samochodowy) to dętki Conti zwykle mają taką sprytną nakrętkę z redukcją żeby Presta też pasowała
  • Odpowiedz
Siema, chcialem czesciej jezdzic rowerem ( Crossowy) i zaczac uzywac go do jazdy do pracy (po Warszawie), brakuje mi tylko kasku. Celowalem tak w wydatek do 300 zl, jaki proponujecie? #rower #kask #rowery
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kolezka1: Konstrukcja kasku jest prosta jak budowa cepa. Nie ma tam technologii rakietowej. W MIPS specjalnie nie wierzę, ale jeśli za dodatkową stówkę miałby zmniejszyć obrażenia, to biorę model w niego wyposażony.
Całą resztę płacisz za design, jakość wyściółki i drobne patenty typu odpinane paski, by je można łatwo prać razem z gąbkami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Koreczki z #rowery #kolarstwo
Pierwszy raz wymieniam dętkę w rowerze, kupiłem taką jak miałem napisane na oponie: 26-1,9. Problem jest taki, że wentyl jest za długi, to znaczy przez obręcz przechodzi tylko złota część, a cała reszta wystaje ponad nią, tak jak na #picrel. Kupiłem złą dętkę czy po prostu coś źle robię?
#kiciochpyta
Bezkrytyczny - Koreczki z #rowery #kolarstwo
Pierwszy raz wymieniam dętkę w rowerze, ...

źródło: comment_1600095226BtQfGOKT12Li0yHo8fofHt.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako, że zawsze chciałem coś w życiu osiągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°), od jakiegoś czasu przygotowywałem się do zrobienia swojej pierwszej setki. Dzisiaj mi się to udało, mimo że nie było to nawet planowane ;) Poprzedni rekord to 95 kilometrów na crossie i byłem po tym wycieńczony, dzisiaj nawet bym miał siły jeszcze coś przejechać, ale po co? xD Z pierwszej trasy ucięło jakieś 10 kilometrów, bo zapomniałem
guru8 - Jako, że zawsze chciałem coś w życiu osiągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°), od jakiegoś czasu ...

źródło: comment_1600018483HIqxjPRHZUwNssxKaz7y1e.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@chosenon3 co Ty p--------z:D zapytaj prosów jakie robia srednie-podpowiem, maja na nią w------e- a smigaja vmaxy na zaciagach po 70km/h.
@itec ciesz sie jazdą, rób swoje i nie słuchaj napinaczy co niby srednie fajne robią ale jak idzie zaciąg to strzelają jak gumka od gaci.
  • Odpowiedz
Pytanie do tych co mieszkają w blokach, nie mają piwnicy, ale mają rower: gdzie/w jaki sposób go przechowujecie i na ile jest to wygodne? Kupiłbym sobie rower, ale boję się go trzymać przypiętego pod blokiem, na klatce nie wolo trzymać (taka jebnięta zarządczyni), a do mieszkania nie za bardzo widzi mi się go wnosić. #rower #rowery
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taka jebnięta zarządczyni


@Strigiformesman: może po prostu pilnuje przestrzegania przepisów? Bardzo dobrze, że nie pozwala trzymać śmieci na klatce. Co do przechowania to albo pod blokiem przypiętego lub balkon, gdzie również zostanie przypięty do stałego elementu
  • Odpowiedz