@AnonimoweMirkoWyznania:

Przeważnie rozmawiam tylko ze sobą, nawet ostatnio zauważyłem że często się zapominam i gadam do siebie na mieście gdy idę. Jak ktoś mnie zauważy to udaję że coś nucę bądź śpiewam.


Póki jesteś tego świadomy, że dyskutujesz ze sobą to nie jest schizofrenia, spokojnie. Ja też tak mam, parę osób z mojej rodziny tak ma, w pracy zauważyłem, że niektórzy też gadają do siebie jak są na czymś skupieni.
  • Odpowiedz
Witam. Posiadam Samsunga A10 ostatnio przywracałem ustawiebia fabryczne oraz bodajże wczoraj zainstalowałem jakąś aktualizację systemu. Po tej operacji nie działa mi program Volume Booster ani inny, który wzmacnia dźwięk (na słuchawkach). Dodam, że przed "formatem" działał. Ktoś coś?
#android #telefony #problem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co jakiś czas mój samochód potrafi nie odpalić, nie jest to spowodowane słabym akumulatorem... Zastanawiam się, co to może być, podczas odpalania, słychać tylko pstrykanie pod maską, zastanawiam się czy to nie problem z cewką, która może od czasu do czasu nie przepuszcza odpowiedniego napięcia aby odpalic. Ma ktoś pomysł co to może być?
Przykładowo nie odpali, i dopiero na drugi dzień albo po kilku godzinach odpala, jednak w momencie, gdy chcę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam otóż mam od roku klawiature razer blackwidow, po ostatnim czyszczeniu i włożeniu klawiszów na miejsce dziwnie się zachowuje niby raz klikne w klawisz a pojawiaja się 10 dodatkowych.. Nie wiem co robić
#razer #blackwidow #problem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siedemnasty: jeżeli jesteś w tabeli to tabulator przeskakuje do następnej komórki. Żeby zrobić tabulator wewnątrz tabeli musisz wcisnąć ctrl + tab.
  • Odpowiedz
Mam taki problem z telefonem sluzbowym, że jak dzwonię do kogoś na smartfona, to na tym smartfonie pokazuje sie obok mojego numeru nazwa; Gminnej Spółdzielni w Lubartowie (poprzedni właściciel tego numeru). Jest tak, ze jak do kogoś dzwonię (np. do siebie), to pokazuje sie nazwa tej spółdzielni. Jak to zmienic? Macie jakis pomysl? Mam na to jakis wplyw?

A czemu sie wyswietla nazwa do numeru wyjasnione chociazby tutaj

#kiciochpyta #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, jest taka sprawa. Mam Corsę C, przepaliła mi się żarówka stopu lewa. Wyczytałem że potrzebny rodzaj to xxx z W na końcu. Byłem w Auchanie ale tam mają tylko te wersję xxx bez W. Wziąłem więc takie, Bosch. Przy wymienianiu zobaczyłem że stara żarówka ma dwa takie szare pola, nowe miały jedno. No nic, zmieniam, sprawdzam i jest git, mają ciut inną barwę ale ok. Auto w garażu więc po wszystkim
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie siedzę w automatach zupełnie, natomiast pewnie sterownik skrzyni na sygnał z czujnika stopu i może świecący stałe stóp odczytuje jakbyś miał cały czas wciśnięty hamulec dlatego dzieją się dziwne rzeczy. Ogólnie to wymień żarówkę, jak dalej będzie problem ze skrzynia, to dopiero można myśleć dalej, ale może będzie ok.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Yakooo mam to samo, to nie jest żaden problem sprzętowy tylko systemowy wg mnie
Mam 240hz na jednym monitorze a na drugim 60 i jak gram w cs i coś zacznę robić na drugim monitorze to wymusza 60hz
Możliwe że pomogło mi ustawienie żeby gra się nie uruchamiała w oknie tylko na full screen ale nie pamiętam czy to rozwiązałem a nie mogę teraz sprawdzic
Na pewno nie sprzęt
  • Odpowiedz
Ja pier... mirki pomocy.
Nadałem 2 miesiące temu przesyłkę na allekurier.pl kurierem UPS
Przyszło mi wezwanie do dopłaty 569 zł!!!
Zwazyłem ją i jej masa wynosiła 29,76 kg, więc zaokrągliłem i podałem 30 kg
Według allekurier po "weryfikacji" wagi paczka wazyła 48 kg. Rozumiem że moja waga mogła się pomylić, celowo bym tego nie zrobił. Jednak 569 zł dopłaty za pomyłkę gdzie podałem 18 kg mniej? P------o ich? Dostałem 3 dniowe wezwanie
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki mam stronę internetową chce ją wrzucić na serwer i mieć własną domenę koniecznie (.com) i swój adres email. bez żadnych końcówek typu .gmail. czy tam o2.pl
Ile będzie mnie kosztowała rejestracja i utrzymanie strony?
Gdzie najlepiej wrzucić stronkę? Na jaki serwer? Ktoś ogarnia temat? Piszcie tutaj w kom lub na privie
#stronainternetowa #informatyka #programowanie #programista15k #html #problem #kichiochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adom007: zalezy jaka duza... Ogolnie teraz za 99zl rocznie mozna miec np na idhoostingu serwer + koszt domeny za pierwszy rok ok 40zl, pozniej ok 60zl (za rok)... Mam tam kilka domen i serwerow (choc nie tylko tam), i o ile byly problemy swojego czasu ze stabilnoscia dzialania (w zasadzie sie skonczyly), to byly tam 2 zalety: dostepna baza danych postgresa i szybka reakcja na zgloszenia. Wlasciciel wsojego czasu udostepnil
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mireczki można jakoś ustawić w #android że jak zablokuje ekran telefonu to około minuty wyłącza mi się wifi? No jak nie korzystam z telefonu to net mi się wyłącza.

2. Jeśli jestem poza domem to korzystam z danych, lecz jak wracam do domu to zapominam zmienić na wifi da radę to jakoś ustawić że automatycznie mi zmieni?
#telefony #problem #kichciopyta #jaktoogarnac
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adom007: wifi ustawienia zaawansowane,wifi włączone w trybie uspienia. Do 2 pytania jak mam włączone dane i wifi to zawsze w pierwszej kolejności łapie wi-fi. Jak wifi sie kończy to przelacza sam na dane
  • Odpowiedz
Cześć, mam problem z laptopem della, podczas włączania laptopa wszystko wychodzi w normie ale jak dochodzi do momentu ekranu startowego to łapie zawieche i reset, tak za każdym razem wczoraj wszystko chodziło normalnie. Miał ktoś kiedyś podobny problem ?

#problem #dell #laptopy #komputery #awaria
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Wygląda na bad sectory na dysku niestety... mogę Ci tylko zasugerować wymianę na dysk SSD by uniknąć takiej sytuacji
  • Odpowiedz
@sobiku: kolejny dysk do kolekcji xDD.... Nie wierzę po prostu, laptopik świetnie służył lecz chyba czas na wymianę. Jakiego byś polecił do pracy ? Nie chcę zbyt drogiego a jeśli chodzi o gry to nie muszą fruwać bo od tego mam PS4 ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, przychodzę z problemem. Otóż słuchawki na bluetooth tak, jakby przechodzą w stan uśpienia gdy nic nie mówi podczas oglądania filmu, muzyka chodzi dobrze. Firma słuchawek jbl tune 500 bt. Co śmieszne, mam tej samej firmy jbl tune 250 bt i te chodzą bez zarzutu, jak to rozwiązać?
#bluetooth #sluchawki #film #problem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki - od wczoraj mam dziwny problem z netem na moim PC (i tylko na nim). Po jakimś czasie od odpalenia kompa przestaje się wczytywać większość stron www (działa np. google i messenger - ale w rozmowach nie wczytuje zdjęć).

Co dziwne - strona, która nie działa w przeglądarce (w żadnej przeglądarce), bez problemu się pinguje.

Co jeszcze dziwniejsze - przestaje działać strona odpalona na lokalnym serwerze na tym samym kompie :|

Próbowałem
Majsterkowo - Mirki - od wczoraj mam dziwny problem z netem na moim PC (i tylko na ni...

źródło: comment_UKrREXVQIrPvECICP99MsX7p080n3Qfj.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach