@pokso: ja wolę to tłustsze. Ubolewam, że w Polsce można kupić tylko 3,2% gdzie w Niemczech np. 3,6%. Niby różnica niewielka, ale zawsze coś.
  • Odpowiedz
Witajcie zamówiłem sobie za 100zł z kfc 50 hot wings. Czy jest to ilosc warta ceny? Ile takie danie posiada kcal. Pozdrawiam was i miłego dnia. :)

#kfc #kalore #cena
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pokso: 🍗 50 Hot Wings z KFC za 100 zł – czy to się opłaca?

Cena za sztukę: 100 zł ÷ 50 = 2 zł za skrzydełko

To typowa lub nawet dobra cena w porównaniu do regularnych cen w KFC (w zestawach wychodzi zazwyczaj ok. 2–2,50
  • Odpowiedz
@pokso: 🔥 Ile kalorii mają 50 Hot Wings z KFC?

Średnio 1 hot wing = ok. 80–100 kcal
(zależy od wielkości, panierki i smażenia)

👉 50 hot wings = około
  • Odpowiedz
Ja pierdziele. Musiałem postraszyć babkę wezwaniem policji, aby mi sprzedali towar po cenie z półki. Finalnie kierowniczka oddała różnicę w gotówce (choć czuć było że łaskę robi).
Ja rozumiem, że błędy się zdarzają. Ale podejście do tego, w stylu "na kasie wchodzi cena x, a cena na półce mnie nie obchodzi" i to jeszcze takim tonem jakby się pretensje miało do klienta, że zwrócił uwagę. Głupie przeprasza, już poprawiam lub oddam w
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogólnie zawsze się mówi o abstrakcyjnych cenach w naszych kawiarniach czy restauracjach albo foodtruckach na festiwalach.

A ja uważam że jednym z przykładem absurdów cenowych jest jedzenie na wagę. Niby myślisz spoko bo wybór jest, bierzesz ile chcesz ale nałożysz dwa ziemniaki, jakaś surówkę, najmniejszy fragment jakieś losowej pieczeni i cyk 60 zł. I to jeszcze bez picia.

Rozumiałbym może jeszcze jakby to było jakieś jedzenie egzotyczne, coś co w Polsce wyjątkowe
sylwke3100 - Ogólnie zawsze się mówi o abstrakcyjnych cenach w naszych kawiarniach cz...

źródło: temp_file2059955703913185967

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@slawek887: Dolicz Sos i niezbyt dobrze skalibrowaną wagę to ci może tak wyskoczyć. Poza tym obecnie w wielu miejscach ceny dobijają już do prawie 7 zł / 100 g więc wtedy nawet kg nie trzeba.
  • Odpowiedz
@slawek887 Porcja obiadowa to minimum 0.5-0
6kg, jakiś kotlet ok. 150-200 g, ok 200g Ziemniaki i tyle samo surówka, I masz 40 zł, za zimne żarcie, które leży niewiadomo w sumie ile. Już pomijając lokale typu Wietnamczyk, to tutaj masz jedzienie droższe, ale za to starsze i gorsze
  • Odpowiedz