Wszystko
Najnowsze
Archiwum
2
Euro spada Złotówka umacnia się - powody

28 pażdz. 25r
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
3
Papier Toaletowy, inaczej Część 2

Odkryj zaskakującą prawdę o papierze toaletowym Who Gives a Crap w porównaniu do Floralys z Lidla. Dzięki szczegółowej analizie rozmiaru, wagi i kosztów, dowiesz się, że Lidl oferuje lepszą wartość, oszczędzając £29.03. Przekonaj się, dlaczego rozmiar ma znaczenie w przypadku papieru toaletowego!
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
3
Papier toaletowy, inaczej

Uczciwe porównanie Who Gives a Crap z Lidlem cena, liczba arkuszy na rolkę, miękkość, wytrzymałość i wartość. Sprawdź, jak 48 rolek (400 arkuszy) wypada wobec 16rolek z Lidla, elastyczność subskrypcji i czy 15% zniżki to opłacalny wybór.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
145
Przestaję się myć.
Dzisiaj dostałem fakturę za wodę i ścieki. Woda: 20 zł za m3 (podwyżka z 12 zł za m3). Ścieki: 30 zł za m3 (podwyżka z 20 zł za m3). Porównując do innych miejscowości w Polsce woda jest 100% droższa od najdroższej wody w Polsce. Ścieki również 100% droższe od najdroższych w Polsce, i 200% droższe od
z- 82
- #
- #
- #
- 0
Cena za sztukę: 100 zł ÷ 50 = 2 zł za skrzydełko
To typowa lub nawet dobra cena w porównaniu do regularnych cen w KFC (w zestawach wychodzi zazwyczaj ok. 2–2,50
Średnio 1 hot wing = ok. 80–100 kcal
(zależy od wielkości, panierki i smażenia)
👉 50 hot wings = około
6
Cena Bitcoina sięga rekordu wszech czasów. Oto co się stało

Cena Bitcoina w ostatnich godzinach przekroczyła 111 tys. dolarów, co oznacza nowy historyczny rekord w wycenie tej kryptowaluty. Co się wydarzyło? To mieszanka wielu czynników. Branży krypto znów sprzyja apetyt na ryzyko.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
0
HOTEL luksusowy

A tymczasem w Hotelu
z- 1
- #
- #
- #
- #
- 4
Ja rozumiem, że błędy się zdarzają. Ale podejście do tego, w stylu "na kasie wchodzi cena x, a cena na półce mnie nie obchodzi" i to jeszcze takim tonem jakby się pretensje miało do klienta, że zwrócił uwagę. Głupie przeprasza, już poprawiam lub oddam w
Dodatkowo też mnie zawsze irytuje jak ktoś ma coś zrobić bo to jego praca i się obraża na cały świat jak o tym powiesz
1
Czy zakup Cupry Formentor poza Polską jest ekonomicznie opłacalny I Rynek

Mamy wolny rynek. Podobno. Tym samym nic nie powinno stać na przeszkodzie, aby kupić upatrzony samochód w innym kraju, a nie w Polsce. Szczególnie jakby miało to nam przynieść korzyści finansowe. Na przykładzie Cupry Formentor sprawdzimy czy taka operacja ma sens.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
3
Podsumowanie produkcji prądu w okresie letnim 2024.

W okresie letnim jest bardzo duży nadmiar energii.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
8
Cena złota wzrosła o 14% w dwa miesiące. Gdzie metal ucieka z Europy?
Cena złota wzrosła o 12% na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy. Zasadniczym powodem może być bardzo ważny trend, który mógł umknąć obserwatorom rynku: złoto szerokim strumieniem zmierzało do USA.
z- 2
- #
- #
- #
1
Czy SKUTERY ŚNIEŻNE są trudne?

W tym filmie skupimy się na wypadzie na skutery śnieżne obok Krynicy Zdrój w miejscowości Tylicz. Pokaże i opowiem o swoich wrażeniach, o tym co jest łatwe, a co bardziej wymagające w prowadzeniu skutera śnieżnego. Dowiecie się ile to kosztuje, jak się ubrać, oraz czy jest to warte swojej ceny.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
- 0
3
WIZYTA u CHOREGO

A tymczasem u lekarza
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
źródło: temp_file5074855459128445732
Pobierz4
"Cały świat zgłasza popyt", cena ostro w górę

Średnia cena kostki sięgnęła już 9 złotych, a w niektórych sklepach trzeba zapłacić za nią nawet 10 złotych. Sytuację próbują wykorzystywać politycy, choć za sięgającym 30 procent w skali roku wzrostem stoją powody rynkowe.
z- 5
- #
- #
- #
- #
A ja uważam że jednym z przykładem absurdów cenowych jest jedzenie na wagę. Niby myślisz spoko bo wybór jest, bierzesz ile chcesz ale nałożysz dwa ziemniaki, jakaś surówkę, najmniejszy fragment jakieś losowej pieczeni i cyk 60 zł. I to jeszcze bez picia.
Rozumiałbym może jeszcze jakby to było jakieś jedzenie egzotyczne, coś co w Polsce wyjątkowe
źródło: temp_file2059955703913185967
Pobierz- 3
6kg, jakiś kotlet ok. 150-200 g, ok 200g Ziemniaki i tyle samo surówka, I masz 40 zł, za zimne żarcie, które leży niewiadomo w sumie ile. Już pomijając lokale typu Wietnamczyk, to tutaj masz jedzienie droższe, ale za to starsze i gorsze
1
Minimalna cena za gram alkoholu? Rząd pracuje nad nowymi przepisami

Rząd pracuje nad zmianami dotyczącymi sprzedaży alkoholu. Nowe przepisy mogą wprowadzić minimalną cenę i ograniczyć prom
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- 0










#cena #eksperyment #nauka #jedzenie