Wpis z mikrobloga

@Brzozq: tylko na basen miałabym czas i to tylko teraz. w trakcie przerwy świątecznej. zaraz egzaminy, sesja, oddania projektów. cały miesiąc ogromnego stresu, który jest stały i trwa prawie cały dzień. dlatego myślę nad czymś co mogłabym stosować na codzień i nie zajmowałoby czasu, którego nie mam. :c
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@promyczek_94 ja swego czasu używałam persen forte, bo zwykle suplementy czy herbatki na stres nie działały na mnie.

Gorzej jest jak próbujesz się stresować, serce Ci szybciej bije, a nic nie odczuwasz tylko takie odizolowanie od świata przez chwilę. Potem jak stres mi schodził, bo zaliczyłam jakaś pracę na dobra ocenke, to wszystkie emocje spadały i napadalo chwilowe otepienie.
@promyczek_94 Biorę leki na stałe, zaburzenia lękowe towarzyszące mojej chorobie są naprawdę ciężkie, z leków branych na stałe całkiem pomocna jest duloksetyna i flupentiksol, doraźnie ratuję się benzo, przeważnie alprazolam 0,5-1 mg lub w podbramkowej sytuacji ta sama dawka klonazepamu pod język. Na mniejsze niepokoje Validol do ssania lub Persen w tabletkach (ziołowe, bez recepty).