Czy ktoś wie jak rozwiązać problem odklejającego się wydruku 3D? Dosłownie każdy z nich zaczyna mi odchodzić po kilkunastu/kilkudziesięciu minutach. Próbowałem temperatury "łóżka" od 45 do 65 stopni, dodrukowywania dodatkowej podstawy, żeby większa powierzchnia przywierania była i nic. Na zdjęciu "ender 3 extruder knob". Jak widać filament jest wręcz odpychany od podstawy. Tylko dzięki taśmie udało się go utrzymać, ale nie jest przez to równy.
#druk3d #ender3 #
#druk3d #ender3 #























#mail #problem #koronawirus #pytanie #polska #nocnazmiana #dobranoc