Od piatku przetwarzają mi przelew. Na live chacie cisza, napisałem że chce rozmowe z konsultantem nadal czekam, co robić? Na fb mi tylko wyświetlają i odsyłają na maila i live chat
#revolut #problem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, mam problem z internetem, a raczej z kartą sieciową. Internet rozłącza mi się i działa wolniej tylko na jednym komputerze. Karta sieciowa przełożona do innego sprzętu działa elegancko i bez zarzutów. Próbowałem mnóstwo opcji zmieniać, ale nic nie pomaga.
Ogólnie wygląda to tak, że po włączeniu komputera łącze się z internetem, po 3 minutach go wyrzuca i od razu nie mogę sie z powrotem połączyć, musze z 5 minut poczekać i
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od dłuższego czasu z boku ekranu mojego laptopa (w sumie dokładniej w prawym dolnym rogu) co jakiś czas, dość krótki, wyskakuje mi po kilka reklam, które trzeba usuwać bo inaczej znikną same po nie wiadomo jakim czasie. Jest to niezwykle irytujące ostatnimi czasy, bo reklam jest więcej i wyskakują częściej. Wie ktoś jak się tego pozbyć?
#problem #reklamy #laptop
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xWiteQx: jak wyskoczą to sprawdź jaki proces się pojawia. Ewentualnie w Revo Uninstaller Pro masz tryb łowcy. Wybierasz go i najeżdżasz celownikiem na uruchomioną aplikację, on już po tym dojdzie co ma odinstalować. Trial jest chyba na 30 dni.
  • Odpowiedz
CharyzmatycznaProgramistka: kurde mam to samo z wykopem. Zanim zaczałem udzielac sie na mirko duzo czasu poswiecalem na czytanie gazet, powaznych portali typu financial times regularnie poswiecalem czas na rozwoj zawodowy. Wolne chwile to kiedys filmy lub granie. Teraz lapie sie na tym, ze czy to w pracy czy to juz po pracy moja glowna aktywnosc to j----e mirko. Gazet prawie nie czytam bo po co skoro co lepsze kaski sa na
  • Odpowiedz
Znów pytanie do e palaczy.
Wymieniałem dzisiaj gezałkę w ijust 3 (pierwszy raz w zyciu wymieniałem w sumie). Najpierw ją zakeopiłem kilkoma kroplami liqodu, potem odczekałem z jakieś 20 min może trochę więcej. Następnie zalałem i znów odczdkałem dłuższą chwilę, później zacząłem palić. Niby poczekałem aż liqid zostanie wchłonięty trochę, ogólnie nie czuć w ogóle żadnej spalenizny itd, ale... nie za bardzo czuję też smak. Może gdzieś tam na końcu języka trochę
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xWiteQx: czasami bywa tak że dopiero po jakimś czasie grzałka zacznie oddawać odpowiednio smak, zwłaszcza w ijustach, pamiętam że tak było w moim starym ijuscie 2, dopiero po 2-3 zalaniu zaczynało wszystko dobrze smakować
  • Odpowiedz
  • 0
Ale jestem zesrany. Wszedłem dzisiaj do pomieszczenia, w którym działał ozonator. Nikt mi nic nie powiedział że takie urządzenie jest tam włączone, w pomieszczeniu byłem może pół minuty. Zawsze widziałem że ozon nie jest dobry dla zdrowia, ale jak teraz czytam możliwe skutki to dosłownie chce mi się srać z nerwów. Nie mam kaszlu, bólu głowy itp., raczej nie odczuwam narazie nic, ale jednak boję się że coś mogło mi się stać.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ajag: ponawiam, nic ci nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) żeby coś ci było musiałbyś długotrwale to wdychać albo się sztachnąć kilka razy porządnie przy bardzo wysokim stężeniu. od kilku przypadkowych wdechów nie umrzesz ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ks2m dzięki za uspokojenie, mam nadzieję że żadnego nawet najmniejszego skutku to u mnie nie wywołało
  • Odpowiedz
Cześć. Jeśli ktoś zna się w miarę na telefonach, to bardzo bym prosił o pomoc w rozwiązaniu tego problemu...
Jakieś kilka - kilkanaście dni temu, nie pamiętam dokładnie, miałem sytuację, w której mój telefon (Samsung Galaxy A40), którego mam mniej-więcej rok, przestał się ładować, gdy podłączyłem go do ładowarki. Było dosłownie 0 reakcji z jego strony.
Nie wiedziałem o co chodzi, więc włączyłem jakiś filmik na YouTube jak wyczyścić gniazdo, bo pomyślałem, że
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć
Może ktoś z was ma większe doświadczenie z tym gównem to będzie wiedział czemu tak się dzieje bo ja wyczerpałem możliwości.
Problem jest z Funboxem 2.0 od Orange, gdy podłącze cokolwiek do portu ethernet to przez kilka sekund jest normalnie, rozłącza (jakby odpiąć przewód) i znów jest połączenie. Zmieniałem urządzenia podłączone do funboxa (laptop/komputer), przewód, porty, przypisywałem na sztywno IP, etc. - nic nie działa. Funbox dzisiaj został zmieniony na inny,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pobrałem grę Colin Mcrae 2005 i kiedy chcę ją włączyć to pojawia mi się informacja że gra współpracuje tylko z systemami chyba 95 98 ME 2000 i nie odpala się, mimo że 2 miesiące temu działała normalnie. Jak ją wlaczyc żeby działała normalnie? #gry #komputery #problem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, pytanie do was. Mieliście sytuację, że waszemu najlepszemu kumplowi urodziło się dziecko? Niestety w czasach koronawirusa i ogólnego bezpieczeństwa wpadnięcie z butlą łychy i opicie szczęśliwego rozwiązania odpada. Czy coś powinienem kupić szczęśliwemu tatkowi/młodemu/jego dziewczynie?

#kiciochpyta #problem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nightfly: tak jak z każdym prezentem to zależy od ciebie - jak masz kasę i chęci coś sprezentować to jak najbardziej możesz to zrobić - z perspektywy młodego rodzica powiem, że w obecnej sytuacji jakiś niewielki bon do fajnego sklepu z ubrankami dziecięcymi będzie bardzo na miejscu - tego nigdy nie jest za dużo, a i przyda się bardzo
  • Odpowiedz
Spotkał ktoś się z takim przypadkiem w Excelu?
Numeracja dziwnie się odwróciła, zrestartowanie kompa nie pomogło, dzieje się tak przy każdym nowym pliku excela... W necie nie widzę rozwiązania, sam trochę szperałem i nic nie pomaga, już nie wiem co to może być.

#excel #problem #pomoc #office
Profeszjonal_Fotographer - Spotkał ktoś się z takim przypadkiem w Excelu? 
Numeracja...

źródło: comment_1588615354FaGqJfY1Gs1YyiTB8t7f9i.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Możw ktoś będzie wiedział jak to naprawić
Mam dość stary telewizor w domu, nie jest on płaski, taki ze strasznych juz modeli.
Mimo, że działa dobrze, to od kilku dni mam problem. Mianowicie na telewizorze tym, po jego uruchomieniu, w dolnej czesci ekranu urządzenia pojawia się obraz normalny, z telewizją, reklamami itd (bez dźwięku). Obraz ten jest w dość małym oknie, a reszta ekranu jest zapełniona niebieskim tłem. Wie ktoś może jak
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema. Mirki, mam problem, który nie daje mi spokoju i nie udało mi się go jeszcze rozwiązać.

Posiadam klawiaturę z Logitecha k375s taką jak na zdjęciu. Jak możecie zobaczyć, przycisk "FN" jest dość spory. Na tyle duży, że przypadkiem zdarza mi się wcisnąć jego zamiast ALT.
Niby nic wielkiego. NO KU*WA NIE DO KOŃCA.
W momencie jak chcę napisać piękną polską literę "Ł" i wcisnę FN zamiast ALT to komputer się resetuje XDDD
W sumie
KendziorSC - Siema. Mirki, mam problem, który nie daje mi spokoju i nie udało mi się ...

źródło: comment_1588585198Xi6R3XUOWyIFPR7nN9Mje2.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach