Zmieniłem rok temu numer, nikt go nie ma, nie można się dodzwonić, zależy mi na jego odzyskaniu, wie ktoś co mogę zrobić? Gdzie się udać?
#niebieskiepaski #telefon #problem #abonament
#pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoeksperta
#niebieskiepaski #telefon #problem #abonament
#pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoeksperta





















#revolut #problem