via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Witam, mam mały problem, może ktoś z was miał to samo i będzie w stanie mi pomóc. Otóż od jakiegoś czasu pojawiają mi się w mieszkaniu malutkie czarne robaczki. Jest ich pełno, są tylko na podłodze, malutkie, czarne i delikatnie podłużne. Nie mam pojęcia co to, skąd się wzięło i jak się tego pozbyć, wiem tylko że szybko zdychają, bo ja wyjechałam ostatnio z domu to ich wcale nie było a jak
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#internet #problem #kiciochopyta
Mam problem z internetem, router TP-Link w8961nd, wróciłem do domu i nie mogę się połączyć z internetem przez kabel lub wifi, ikonka podłączonego kabla do komputera mruga, 192.168.1.1 nie dziala, przeglądarka pokazuje brak internetu, narzędzie diagnostyczne że nie mam podłączonego kabla, restart i reset routera nic nie daje, testowane na różnych kablach, pozostaje mi coś innego jak kupno nowego?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#komputery #problem #kiciochpyta mirki z dnia na dzirń zgubiłem dzwięk w kompie, nie działają głośniki ani słuchawki, Działają tylko te wbudowane głosniki w monitorze. Sterowniki aktualne, przy próbie testu głośników wyskakuje "nie można odtworzyć dziwięku". Pomózcie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Spotkałem się dziś z przykrą sytuacją na parkingu pod domem. Dopiero się wprowadziłem (tydzień temu), a tu takie przywitanie. Zero informacji, tylko to co na zdjęciu. Chciałbym kupić kamerkę, która zmieści się w doniczce w celu ukrycia jej (akcja wydarzyła się w Niemczech, a tu nielegalne jest ustawianie kamery na ulicę). Może ktoś z Was ma już sprawdzony model, lub pomysł na rozwiązanie tej sytuacji.

#kiciochopyta #problem #
Dafron - Spotkałem się dziś z przykrą sytuacją na parkingu pod domem. Dopiero się wpr...

źródło: comment_1588522076GUEvaDX8SbgK5tGB5KjYTj.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tu trzeba użyć ifa, bo są dwa różne koszyki, więc bez ifa się nie da.


@deryt Da się. Można indeksować tablicę dwóch koszyków za pomocą reszty z dzielenia i będziemy mieli pięknego jednolinijkowca. ;)

@Skim25 Patrząc na Twoje pytania i motanie się od jednego rozwiązania do drugiego tylko dlatego, że ktoś je zaproponował, zastanawiam się czy w ogóle próbujesz zrozumieć to, co robisz? Rozpoczynanie nauki programowania zawsze jest wyzwaniem, bo
  • Odpowiedz
@deryt Da się. Można indeksować tablicę dwóch koszyków za pomocą reszty z dzielenia i będziemy mieli pięknego jednolinijkowca. ;)


@selenita66:
Chciałbym pisać kod tak aby wpadać na to. Ify są dość procesożerne.

var
  • Odpowiedz
@Skim25: jeżeli a jest mniejsze niż 10, suma jest mniejsza niż 20 i suma jest większa niż -20. A nie or. Jeden z tych warunków będzie spełniony zawsze, robisz infinite loop.
  • Odpowiedz
Po zainstalowaniu wersji windowsa 64bit przez media creation tool na dysku zewnętrznym zmieniła mi się jego pojemność, wcześniej miałam ponad 400G a teraz jest 30, o co kaman? usunęłam już wszystko i teoretycznie wchodząc na dysk nie ma żadnych plików, jak mam przywrócić wcześniejszą pojemność?

#komputer #informatyka #programy #wideo #grafika #windows10 #windows #pytanie #problem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalina__: Jak masz procesor 64 bitowy to nie ma sensu używać 32-bitowego systemu. Zainstaluj w takim razie Windowsa 64bit. Jeśli nie możesz tego zrobić to obawiam się, że będziesz musiała poszukać 32-bitowych wersji tych programów.
  • Odpowiedz
jackieboy 23 godz. temu via iOS 0

Hej. Czy mogę was prosić o pomoc - telefon do 1000zl dla mamy. Bez chinskiego xiaomi itp czy kupie jakiegos legitnego Iphone w tej cenie? Dziękuje



odpowiedz

  • Odpowiedz
Mam mały #problem z #linux #ubuntu mianowicie jak ustawiam tapetę, na wszystkich ustawieniach skaluje mi ją i na pełnym ekranie mam 1/4 obrazu, lewy górny róg, są jakieś inne programy do zarządzania tapetami, albo jakiś inny pomysł jak to ugryźć?

#kiciochpyta #informatyka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qnebra: obydwie 1920x1080 ale nawet jak spróbuję ustawić na tapete ikone 200x200 to i tak mi skaluje i 1/4 ikony mam na calym pulpicie... Chyba, ze dzieli mi na wszystkie obszary robocze, których nie używam, a może są domyslnie wlaczone, teraz na to wpadlem, zaraz zobaczę
  • Odpowiedz
@qnebra: jednak nie to, obszary zredukowane do 1 i dalej, po restarcie tapeta sie ustawia jak powinna, ale wystarczy otworzyc i zminimalizować jakieś okno, to skaluje i powiększa 1/4 jak wcześniej ;/
  • Odpowiedz