Czy da się zrobić w Wiedźminie 3 taki trik, żeby wymagania sprzętowe były mniejsze? Kiedyś kolega mówił, że można coś z grafiką podmienić ale już nie pamiętam co to był za trik. Proszę o jak najszybszą odpowiedź i dziękuję. #gra #gry #problem #pytanie #wiedzmin #wiedzmin3
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Skim25: ale masz na myśli jakąś jedną opcję do przestawienia, czy właśnie tego typu mod jak low spec? (który robi w zasadzie to samo - miesza w ustawieniach konfiguracji w plikach, poniżej tego co się da zejść w graficznym menu w samej grze).
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Siema. W obliczu nadchodzącego kryzysu stanąłem przed ogromnym dylematem. Znajomy mi zaproponował zmianę w pracy. Pracuję teraz w firmie produkcyjnej z zagranicznym kapitałem. A miałbym zmienić tą pracę na posadę w budżetówce. Identyczne pieniądze, jedynie inne godziny pracy i trochę większa strata na dojazd. Już nie wchodzę w kwestie obowiązków bądź atmosfery. Problem dotyczy czy obecny czas i to co się dzieje na rynku jest odpowiednim momentem na taką
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Część wiecie może czy da sie zobaczyć na koncie wszystkie swoje komentarze od początku istnienia konta ? Próbowałem swoje zobaczyć wszystkie ale do pewnego momentu potem pojawia się błąd 404 może to jest wina przeglądarki ?

#wykop #problem #ciekawostki #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mile5: GTA dostało w pewnym momencie patcha który na to pozwalał (i dzięki temu działał z nią Dualshock 4 który przez PS3 jest traktowany jak zwyczajny third-party kontroler). MP3 niestety nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie obejdziesz tego, chyba że przez zainstalowanie CFW na konsoli.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Studiowałem elektronikę, kierunek który znienawidziłem po pierwszym roku, ale na którym trwałem z powodu presji rodziny i dziewczyny. Ledwo ciągnąłem, caly czas na 3 przy ściągach i gotowcach, aż do momentu pisania pracy inżynierskiej. Nie wytrzymałem psychicznie, bo byłem w mega słabym stanie i zrezygnowałem, mając już pracę w innej dziedzinie. To było 4 lata temu. Teraz z elektroniką nie mam nic wspólnego, a przy każdej próbie zmiany pracy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A jaka jest to branża, w której teraz się obracasz ? Osobiście przycisnalbym tego inżyniera, w sensie jakąś tam wiedzę już z tego masz, a czas z rodziną jest nie zastąpiony.
  • Odpowiedz
Mireczki mam problem
Chciałem sobie pograć w gierki kulturalnie na kwarantannie, ale mój internet doprowadza mnie do szału. Włączyłem pingowanie Google w cmd. Gdy tylko włączę jakakolwiek gierkę, wzrasta Ping, gubi pakiety, świruje. Bez włączonej gry wydaje się wszystko w porządku poza wzrastającym pingiem na dwie sekundy co jakiś czas. Zmiana routera nic nie dała, reset tak samo nic. Pomóżcie, plis. Co ciekawe, problem pojawia się w cs:go, Lol, coh2, przy włączeniu
zawek - Mireczki mam problem
Chciałem sobie pograć w gierki kulturalnie na kwarantan...

źródło: comment_1584373323NvOG4Kea5INugkNHhLYt53.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z odpalaniem instalatora origin. Wyskakuje blad ze zdjecia. Sciagnalem juz Visual C++ Redistributable zainstalowalem, zresetowalem kompa i nic. Caly czas to samo. Mieliscie moze podobnie? Pomoocy chcem pograc w Simsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#origin #gry #problem #komputer #windows #fut #thesims4 #steam #pytanie #gra #informatyka
krsu - Mam problem z odpalaniem instalatora origin. Wyskakuje blad ze zdjecia. Sciagn...

źródło: comment_1584292905nAif9vwS9mhfeEQQs75WkB.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy w przedziale 641-678 roku Arabowie okupowali większość Azji Mniejszej? Bo na filmikach na YouTubie, takie jak "world every year", pokazywane jest, że Arabowie okupowali większość Azji Mniejszej, a zostali wyparci z niej jak przegrali oblężenie Konstantynopola w latach 674-678. Jeżeli rzeczywiście okupowali Anatolię, to są jakieś źródła które to potwierdzają? W "Dziejach Bizancjum" Ostrogorskiego nie ma wzmianki o okupacji Anatolii. #historia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #bizancjum
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Skim25: Arabowie nigdy w sposób trwały nie zdobyli kontroli nad terenami na zachód od gór Taurus. Ta seria filmów na YT uwzględnia po prostu czasową kontrolę związaną z przemarszem wojsk, robią tak przy każdej produkcji.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Poszukaj pracy i się wyprowadź, to jedyny sposób. Nic nie rób, ponad to, co musisz (mieszkasz tam, to masz obowiązki), o nic nie proś, płać za swoje utrzymanie i szykuj się do wyprowadzki.

Jednak... Jeśli się nie uczysz, nie pracujesz, nie robisz nic w tym kierunku, nie dokładasz się do rachunków i jednocześnie trzeba cię zmuszać, żebyś ruszył dupę i zrobił cokolwiek (nie proszenie, nie robisz nikomu łaski, że cokolwiek
  • Odpowiedz
OP: @Kwasnytoja: ta hehe mam 13 lat bo mam problemy hehe ()

@taktoto: Najlepsze jest to że właśnie nie ma u nas czegoś takiego jak obowiązki nie ma porządku swoich miejsc itp. Więc tego wszystkiego zazwyczaj dotyczy moje narzekanie wkurza mnie to że Ci ludzie nie chcą żyć na poziomie

@SarahC: Nie no żądna władzy jest ta sucz, taka typowa że to
  • Odpowiedz
Mirki, mam problem z zalogowaniem się do Netflixa. Wczoraj założyłem sobie konto, wybrałem plan i zapłaciłem. Od razu miałem dostęp do konta i automatycznie byłem zalogowany na swoim profilu. Potem wylogowałem się z konta. Teraz przy próbie logowania cały czas wyskakuje błąd: https://help.netflix.com/pl/node/41612. Co ciekawe taki sam błąd pojawia się na wszystkich urządzeniach (komputer/laptop/telefon) podłączonych do sieci. Po zalogowaniu się na inną sieć (internet LTE z hotspotu w telefonie) problem znika.

Zakładam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach