Czemu Remigiusz Maciaszek (tj. Rock) nie streamuje już na Twitchu? #pytanie #problem #kiciochopyta #twitch
wpisy
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 0

bikx
- 1
@Skim25: ponoć fb płaci co miesiąc grubszą kasę za sam fakt, że streamują na ich platformie

pyrrusowy_zwyciezca
- 0
@Skim25: Facebook zaproponował mu taką kasę, że nie mógł odmówić. Dokładnie nikt nie powiedział, ale były poszlaki, niedomówienia, że to krążyło wkoło 20-30 tysi miesięcznie. Potem był płacz, od widzów, że na Fejsie to starci popularność, zasięgi spadną itp. Wyszło, że ma teraz podobnie na lajwie, a z późniejszych odtworzeń w ogóle bez porównania, bo kilkadziesiąt tysi na jednym strumyku. Co mu się przełoży dodatkowo na lepsze kontrakty reklamowe. Same
Mirki, mam taki problem od dłuższego czasu z messengerem, a konkretniej z ikonkami emocji przy konwersacji (tj łapka w górę przy standardowych ustawieniach), ale wracając jakiś czas temu pisząc z pewną osobą, to ta osoba zmieniła te ikonkę emocji, ale później zostałem przez te osobę zablokowany i teraz nie wiem czy to błąd całej aplikacji czy o co chodzi(?) Zaczyna mi teraz SAMOCZYNNIE się zmieniać w NIEKTÓRYCH konwersacjach ikonka emocji NA TĘ
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki, mam problem z JavaScript - zamiast wyniku 125 to daje mi wynik 87. Może pomóc? Chodzi o skrypt z działaniem a^2+b^2. #pytanie #problem #kiciochpyta #programowanie #informatyka #javascript
źródło: comment_15861808937bzXJF3EvhIH0FXiPfoGw6.jpg
Pobierz- 3
@Skim25: W JS nie ma operatora potęgowania. ^ to operacja bitowa xor. Jak chcesz potęgować a^2 to musisz Math.pow(a, 2).
Dla osoby, która rozwiąże mój problem przewidziałem nagrodę 50pln.
Mam problem - kursor myszy znika przy nagrywaniu ekranu kiedy próbuję pisać odręcznie z opcją windows ink.
Problem znika gdy odznaczę opcję windows ink ale bez opcji windows ink tablet graficzny mógłbym równie dobrze zastąpić myszką.
Problem
Mam problem - kursor myszy znika przy nagrywaniu ekranu kiedy próbuję pisać odręcznie z opcją windows ink.
Problem znika gdy odznaczę opcję windows ink ale bez opcji windows ink tablet graficzny mógłbym równie dobrze zastąpić myszką.
Problem
- 0
@pwolski93: a to? może w innych programach też to się da zrobić,
The Wacom driver still supports mouse mode (and you can assign a pen button for 'mode toggle' to toggle between pen and mouse mode, if you want. - The newer versions of Photoshop CC are using another method (Microsofts Windows Ink) to get tablet data. This may not work well in mouse mode sind Windows Ink is expecting
The Wacom driver still supports mouse mode (and you can assign a pen button for 'mode toggle' to toggle between pen and mouse mode, if you want. - The newer versions of Photoshop CC are using another method (Microsofts Windows Ink) to get tablet data. This may not work well in mouse mode sind Windows Ink is expecting
- 0
@10129: tylko ja mam tablety marki huion i xp-pen i pisze zazwyczaj ręcznie w programie one note - da się to zrobić dla programu one note i dla tabletu xp-pen? Od 3 dni próbuje rozwiązać ten problem - nie pomógł do tej pory ani support bandicama/ ani support tabletu xp-pen ani support microsoft'u
Wyładowałem na maxa switcha, nie posiadam przy sobie oryginalnego zasilacza. Jest szansa, że po jakimś czasie naładuje się z kabla i adaptera od telefonu? Ładowarka obsługuje fast charge. Przez cały czas tak ładowałem konsolę, od chwili jak switch jest wyładowany do krytycznie niskiego poziomu, to nie chce już ładować. Problem leży w braku oryginalnego zasilacza, czy to może być jakiś problem softwarowy?
#nintendoswitch #problem troche #elektronika
#nintendoswitch #problem troche #elektronika
@chciwytyp: odłącz JoyCony. Kiedyś do zera rozładowałem Switch. przez godzinę szukałem powodu dlaczego nie chce się włączyć pod ładowaniem. Dopiero po odpięciu kontrolerów i odczekaniu kilkunastu minut zaskoczył.b
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ChrystusPoganin: Zacznij grać na trąbce
- 2
@Lissa: bez kabla na connect.garmin.com zmień co potrzebujesz i zsynchronizuj z aplikacją Garmin Connect w telefonie
źródło: comment_1585960341PGkB4OLumSgCGKjiMCoeSQ.jpg
Pobierz- 0
Problem był z aktualizacja iosa. Po aktualizacji i wyłączeniu telefonu udalo się .
Kupiłem sobie Oneplus 7 Pro, ale nie mogę przejść etapu konfiguracji. W etapie voice assistant nie ma opcji "dalej". Jest tylko "więcej" i nie ma reakcji gdy w to klikam. Uruchamianie ponownie i zmiana języka na angielski (US i UK) nie pomogło...
Czy przyczyną może być brak simki? Raczej nie.
#pytanie #pytaniedoeksperta #problem #oneplus #telefony
Czy przyczyną może być brak simki? Raczej nie.
#pytanie #pytaniedoeksperta #problem #oneplus #telefony
Mirki, mireczki kochane. Ktoś mi wytłumaczy dlaczego słuchawki bezprzewodowe sparowane z lapkiem nie wydają dźwięków? Z innymi urządzeniami działają poprawnie... #elektronika #sluchawkibezprzewodowe #sluchawki #problem #netflix #jbl #acer #pomocy #ratunku
- 3
@MiQ27: ej dobra. Jestem debilem
Miałem lapka wyciszonego. Pasek głośności był na 100, ale nie zwróciłem uwagi na krzyżyk przy ikonie głośnika. Przepraszam za zamieszanie. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Miałem lapka wyciszonego. Pasek głośności był na 100, ale nie zwróciłem uwagi na krzyżyk przy ikonie głośnika. Przepraszam za zamieszanie. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- 1
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@AVATARKUBA122: Jakis czas temu mialem tablet Huaweia i wszystkie zdjecia w wypoka byly pokopiowane w kilku folderach. to chyba wina chinskiego oprogramowania( ͡° ͜ʖ ͡°). Obecnie na samsungu nie mam zadnych takich akcji
- 0
Mireczki potrzebuje swojego serwera na max 5h najlepiej lokalizajcia Polska? gdzie można taki zrobić?(swój serwer)
#teamspeak #ts3 #problem #pytaniedoeksperta #gry
#teamspeak #ts3 #problem #pytaniedoeksperta #gry
Witam mireczki mam #pytanie otóż kupiłem ostatnio panel szklany kuchenny przez internet z dowozem do domu przez #inpost problem w tym z panel rozwalony przyjechał i potrzaskany. Reklamacji nie przyjmuje ani #kurier ani #januszebiznesu u których zamawiałem produkt. Każdy umywa ręce a ja jestem 900zl w plecy. InPost mówi że paczka była źle zabezpieczona a Janusze mówią że lepiej się nie dało i żeby
@andrzejsztacheta: Ty zgłaszasz reklamacje, i masz prawo zwrotu do 14 dni. Sprawę uszkodzonego towaru załatwia sprzedający z firmą dostarczającą.
- 1
Witam, mam problem ponieważ po wyrenderowaniu filmu z programu Shotcut w miejscy w którym powinien byc czarny ekran jest biały i nie wiem czym jest to spowodowane.
#montaz #problem #komputery #programy #adobepremiere
#montaz #problem #komputery #programy #adobepremiere
źródło: comment_1585672927UnlmV7roaNK0p3J9VjtSoO.jpg
Pobierz#anonimowemirkowyznania
Pytanie do Mirabelek
tldr; mój facet je psie chrupki i karmę
Jestem z facetem od 4 lat i mam z nim pewien problem
Pytanie do Mirabelek
tldr; mój facet je psie chrupki i karmę
Jestem z facetem od 4 lat i mam z nim pewien problem
@AnonimoweMirkoWyznania: XDDD
@AnonimoweMirkoWyznania: ja podjadłem pasze dla prosiąt jak bylem maly XD smaczna byla
Czemu nie widzę własnych wpisów na tagach, tylko na swoim profilu? Da się to jakoś tanio naprawić?
#wykop #problem #kiciochpyta
#wykop #problem #kiciochpyta
@johnywayne: Przeglądasz nie wszystkie a po najlepszych?
@Alteraktywnie: Zawsze jest podany kod błędu i qr kod.
- 0
@Gawith_Apricot: za każdym razem był inny. Prawdopodobnie ram. Zmieniłem kompa ;)
- 0
Mam problem z myszką Logitech G102 prodigy. Nie potrafię najechać na dany element na ekranie, a jak już to z korektą. Mam ją już z jakieś 2 miesiące, ale uświadomiłem sobie ten problem, odkąd zacząłem grać w coda warzone. Mam tyle meczy przegranych i problem z celowaniem. Nie "czuję" tej myszki, taka jakby była toporna. Patrzyłem na blacie, podkładce, na różnych dpi i jest to samo. Miał ktoś coś podobnego?
#komputery
#komputery





























