Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam straszny problem, bo w czasie gdy sie denerwuje, stresuje albo nad czyms intensywnie mysle to lapie sie za glowe, najczesciej za wlosy i tak jakby mocno je ciagne, tarmosze, szarpie albo drapie mocno po glowie czasami do krwi. Mam krotkie wlosy na jakis 5-7cm, ostatnio poglebily mi sie zakola i mysle ze to tez moze byc od drapania i szarpania sobie wlosow w tym miejscu.
Ogolnie to strasznie duzo wlosow mi wypada przez to, uzywam odzywek do wlosow i takich drogich szamponow z apteki przeciwko wypadnaiu wlosow zeby je wzmocnic ale nic nie pomaga.
Wiem ze moj problem jest natury psychicznej, mam taki zly nawyk albo odruch czy nie wiem jak to nazwac.
Jak z tym walczyc?
Czesto robie to nieswiadomie, a ostatnio duzo przed komputerem pracuje z uwagi na home office. W biurze przy ludziach jakos potrafilem sie pilnowac.
#psychika #wlosy #zdrowie #medycyna #psychiatria #odruch #nerwy #stres #zakola #porostwlosow #problem #kichiochpyta #psychologia #psycholog #nerwy #nawyki #nawyk #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 2