Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum

01pixel
- 0

Odczuwam_Dysonans
via Wykop Mobilny (Android)- 1
@01pixel: sprawdzaj na https://downdetector.pl/ . Widać że coś jest na rzeczy.
Vegner
- 2
@01pixel: przełączenie się na IPv4 pomaga, kontaktowałem się z działem technicznym i faktycznie wiedzą o awarii po IPv6 (u mnie domyślnie IPv6 było na wszystkich urządzeniach, routerze i telefonach) - problem jaki miałem to połączenie z niektórymi serwerami CDN, przez co pół stron się nie wczytywało do końca
#anonimowemirkowyznania
Mam problem ze swoim brzuchem. Na codzień staram się napinać mięśnie podczas chodzenia, ale kiedy tego nie robię to mój brzuch wygląda jak ciążowy (zwłaszcza jak zjem rzeczy, które średnio toleruję). Załączam obrazek żebyście zobaczyli jak to wygląda (zdjęcie po lewej to brzuch przy napiętych mięśniach, po prawej mięśnie mocno rozluźnione). Co możecie doradzić w tej kwestii? Roztyłem się tak bardzo, że wywaliło mi bęben czy to kwestia słabych
Mam problem ze swoim brzuchem. Na codzień staram się napinać mięśnie podczas chodzenia, ale kiedy tego nie robię to mój brzuch wygląda jak ciążowy (zwłaszcza jak zjem rzeczy, które średnio toleruję). Załączam obrazek żebyście zobaczyli jak to wygląda (zdjęcie po lewej to brzuch przy napiętych mięśniach, po prawej mięśnie mocno rozluźnione). Co możecie doradzić w tej kwestii? Roztyłem się tak bardzo, że wywaliło mi bęben czy to kwestia słabych
@AnonimoweMirkoWyznania: tłuszcz zewnętrzny plus otłuszczone narządy wewnętrzne z powodu złej diety , zdjęcie się nie zalaczylo
@AnonimoweMirkoWyznania: nie widzę zdjęcia ale z opisu hiperlordoza
Od pewnego czasu na gmaila nie przychodzą mi powiadomienia odnośnie wiadomości, gdzie wcześniej one przychodziły. W zarządzaniu powiadomieniami wszystko niby ustawione jest jak należy
#gmail #pocztaelektroniczna #problem
#gmail #pocztaelektroniczna #problem
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Anonas: I w czym problem widzisz? Zobaczyłeś leżącego menela na schodach i co dalej było?
@Anonas: To co zrobiłeś to była obrona konieczna - do której masz pełne prawo, więc co najwyżej dostaniesz w zawieszeniu (w najgorszym przypadku), a tak skończy się na uniewinnieniu z racji tego, że ten osobnik był już notowany za drobne przestępstwa typu kradzież itp i że ma założoną niebieską kartę, więc zapewne znęcał się nad swoją rodziną i to też sąd weźmie pod uwagę, więc kara Ci nie grozi Ty
konto usunięte via Android
- 0
- 5
@RETROWIRUS A nie pomyślałeś, że mogę chować te rzeczy na przyszłość, żeby je sprzedać? I uważaj z tym idiotą.
@Skim25 ja trzymałem wszystko w swoim pokoju w Novac
- 0
15min temu wysłałem blikiem kase na allegro czy można teraz zrezygnować z zakupu? będzie zwrot 100%? jak to zrobić
#allegro #pytaniedoeksperta #problem #olx
#allegro #pytaniedoeksperta #problem #olx
#anonimowemirkowyznania
#s--s #intymne #problem
Hej, przychodzę z prośbą o pomoc, ponieważ myśli nie daje mi jedna rzecz, a też jestem dość wstydliwą osobą żeby rozmawiać o tym z kimś innym. Przejdę do rzeczy, mam 19 lat - moja partnerka jest o dwa lata młodsza. Jesteśmy ze sobą jakieś dobre pół roku. Nasz wspólny pierwszy raz był z jakieś dwa miesiące temu i szczerze wbrew moim pozorom nie
#s--s #intymne #problem
Hej, przychodzę z prośbą o pomoc, ponieważ myśli nie daje mi jedna rzecz, a też jestem dość wstydliwą osobą żeby rozmawiać o tym z kimś innym. Przejdę do rzeczy, mam 19 lat - moja partnerka jest o dwa lata młodsza. Jesteśmy ze sobą jakieś dobre pół roku. Nasz wspólny pierwszy raz był z jakieś dwa miesiące temu i szczerze wbrew moim pozorom nie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania:
Wyluzuj, nawet jak skończysz po 2 minutach to przecież można poczekać te 10-15 minut i spróbować drugi raz, nakładanie na siebie presji to najgłupsze co można zrobić.
A poza tym eksperymentujcie - inaczej się nie dowiecie, co lubicie. Często jest tak, że w jednej pozycji facet szybko docohdzi a inna pozycja odpowiada bardziej kobiecie.
Wyluzuj, nawet jak skończysz po 2 minutach to przecież można poczekać te 10-15 minut i spróbować drugi raz, nakładanie na siebie presji to najgłupsze co można zrobić.
A poza tym eksperymentujcie - inaczej się nie dowiecie, co lubicie. Często jest tak, że w jednej pozycji facet szybko docohdzi a inna pozycja odpowiada bardziej kobiecie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
@zielarz33: w-----ć i zainstalować GTA Vice City
konto usunięte via Android
- 1
@zielarz33 spróbuj instalować/włączać z prawym > jako administrator wcześniej ustawiając zgodność z XP ( ostatni service pack), ja tak starą gierkę ostatnio do działania zmusilem
konto usunięte via Android
- 0
Jeśli byś stracił reputację to byś zauważył, pojawia się wtedy okienko, że twój fejm się zmienił i trzeba okejkę wcisnąć. Jeśli nie pokazało się to znaczy, że legion cię kryje najwyraźniej
Czy popieracie akcję rewindykacji cerkwi prawosławnych w II Rzeczypospolitej? #pytanie #problem #ankieta #wiara #polska #katolicyzm #prawoslawie
Czy popieracie akcję rewindykacji cerkwi prawosławnych w II Rzeczypospolitej?
- Tak 23.8% (5)
- Nie 76.2% (16)
- 0
@Adam_Kolski: uruchamiać do bólu
- 0
@poziomek90: Chyba w RDR2 był ten sam problem, bo w opisie któreś aktualizacji jest, że go naprawili
konto usunięte via Android
- 6
@Skim25 dopiero po dotarciu do Benny ego możesz się z nim spotkać, kiedy po wyjściu z tops podbiegnie do ciebie vulpes
- 4
@Skim25: To Kajzara do chodzi się tylko w jeden sposób - kupujesz 100 nuków do fat boy i r-----------z tych s--------w w drobny mak
@xWiteQx: da sie odlajkowac czy jak to sie tam nazywa
- 0
@NieBojeSieMinusow: Faktycznie, juz mam, dzięki
#anonimowemirkowyznania
Co robicie gdy się mocno martwicie?
Macie na to jasne sposoby?
Problem mój polega na tym, że ciągle się zamartwiam. Za miesiąc mogę stracić pracę i przerzucili mnie do projektu o którym nie mam zielonego pojęcia. Chcę się uczyć ale w sumie problem jest taki że ciągle się martwię o to co będzie za miesiąc. Mało tego szef też to widzi i cóż, pytając się mnie o szczegóły nie owijam w
Co robicie gdy się mocno martwicie?
Macie na to jasne sposoby?
Problem mój polega na tym, że ciągle się zamartwiam. Za miesiąc mogę stracić pracę i przerzucili mnie do projektu o którym nie mam zielonego pojęcia. Chcę się uczyć ale w sumie problem jest taki że ciągle się martwię o to co będzie za miesiąc. Mało tego szef też to widzi i cóż, pytając się mnie o szczegóły nie owijam w
Za miesiąc mogę stracić pracę i przerzucili mnie do projektu o którym nie mam zielonego pojęcia. Chcę się uczyć ale w sumie problem jest taki że ciągle się martwię o to co będzie za miesiąc. Mało tego szef też to widzi i cóż, pytając się mnie o szczegóły nie owijam w bawełnę. Szkoda wielka. Strasznie przeżywam rozstanie z robotą
@AnonimoweMirkoWyznania:
dostales nowy projekt vs zwolnili Cie czy zamierzaja (o czym
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Filozofia xD twoim przyjacielem...
- 1
@Majk3i: Miałem to wczoraj 10 godzin i próbowałem wszystkie metody. I najlepsze że wszyscy z tej samej firmy co mają internet nie mogli zalogować się do coda. Z tego co się dowiedziałem to dostawcy internetu właśnie stosują tą metodę jak sieć jest przepełniona w godzinach szczytu. Nie zgłębiałem się zbytnio ale to musi być to.
- 1
@Robocovo: ok dzięki !
#anonimowemirkowyznania
Hejka. Jako że idzie lato i zaraz znowu trzeba będzie chodzić w krótkim rękawie, przychodzę do was z prośbą o pomoc. Mam duży problem z nadmierną potliwością całego ciała. Nie mam nadwagi 80kg/180cm, wcześniej nawet ważyłem mniej i byłem suchoklatesem, a problem i tak występował. Najgorzej jest pod pachami oraz z dłońmi, a sam efekt potęguje się jak zaczynam o tym myśleć, że ledwo wyszedłem z domu i już
Hejka. Jako że idzie lato i zaraz znowu trzeba będzie chodzić w krótkim rękawie, przychodzę do was z prośbą o pomoc. Mam duży problem z nadmierną potliwością całego ciała. Nie mam nadwagi 80kg/180cm, wcześniej nawet ważyłem mniej i byłem suchoklatesem, a problem i tak występował. Najgorzej jest pod pachami oraz z dłońmi, a sam efekt potęguje się jak zaczynam o tym myśleć, że ledwo wyszedłem z domu i już
- 2
Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących
Ostatnio kupiłem etiaxil na allegro,co prawda teraz trochę chłodniej ale wydaje mi się że działa,inne nie dzialaly
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Cześć, pomoże ktoś z ustawieniem serwera pod pythona? Wygrałem darmowy hosting, niby bogaty plan, dysk NVMe, wszystko co ma być jest na liście. Ale okazało się, że z shella mogę odpalić tylko Pythona 2.7, a pip niedostępny i nie mogę niczego pobrać. Pomoc techniczna odpowiedziała, że obecnie nie pomagają z pythonem, ale mogę z cPanel odpalić aplikację w python 3.7.
I teraz pojawia się problem. Mam skrypty, które normalnie hulały na innym,
I teraz pojawia się problem. Mam skrypty, które normalnie hulały na innym,
źródło: comment_15892926714ynyIlRHPympbGC0myUFid.jpg
Pobierz@srogie_ciasteczko: Wyjaśniliśmy Ci dosadnie, że nie prowadzimy w tej kwestii wsparcia, nie jest to nasza usługa główna i nie prowadzimy w tej kwestii wsparcia i o tym Cię powiadomiliśmy w naszej konwersacji, na chwilę obecną jest to usługa eksperymentalna, jeśli chodzi o support to nie wyobrażasz sobie chyba że po kupnie Microsoft 365 Bill Gates będzie mentorował Cię przy tworzeniu tabel lub przy innych zaawansowanych formułach tylko dlatego, że posiadasz
- 5
@hostinguj: brawo januszex hostinguj.pl! :D Zrobię później wpis o waszej "usłudze", a raczej serwerze postawionym w piwnicy jakiegoś wykopka, który nie potrafi ogarnąć konfiguracji własnego serwera, a próbuje firmę otwierać. Najpierw trzeba dorosnąć i nauczyć się szacunku do ludzi, z którymi ma się pracować.
Moje skrypty śmigają cały czas na darmowym heliohost.org z cronem. U was nie można otrzymać nawet usługi na poziomie darmowego hostingu.
Moje skrypty śmigają cały czas na darmowym heliohost.org z cronem. U was nie można otrzymać nawet usługi na poziomie darmowego hostingu.




















