Niestety bait nieudany. Nie znalazł się nikt, kto próbuje bronić nagannego zachowania rowerzysty (stan na 21:20) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W przeciwieństwie do wpisów o poprawnie jeżdżących rowerzystach, gdzie zawsze się ktoś spruje, bo musi stracić piętnaście sekund życia aby poczekać na dobry moment do bezpiecznego wyprzedzania. Lecą wtedy teksty o spryskiwaczach, wyganianie rowerów na pobocze (żeby ich wyprzedzać z prędkością 70kn/h i odstępem półmetrowym).
#samochody #rower #
Pobierz Tymajster - Niestety bait nieudany. Nie znalazł się nikt, kto próbuje bronić naganneg...
źródło: comment_1619033080FcSJNgXSePtp9tbbYFZHkQ.jpg
Jadę se ostatnio miastem, godziny szczytu, na przystanku autobusowym stał busik przewożący ludzi (ale nie komunikacja miejska, tylko jakaś prywatna firma co jeździ po wioseczkach).
Sygnalizował kierunkowskazem wyjazd z przystanku, ale że to nie był autobus MZK, to wiem że nie miałem obowiązku go puszczać. Typ mnie chyba nie widział, albo może i widział ale myślał że ma pierwszeństwo, bo wyjechał na ulicę prawie o mnie zahaczając, musiałem zrobić "unik" aby nie
#anonimowemirkowyznania
Spotkała mnie bardzo nieprzyjemna sytuacja na drodze, ale po kolei.
Chciałam skręcić w prawo, włączyłam kierunkowskaz, upewniłam się w prawym lusterku, że nie ma żadnych rowerzystów na horyzoncie (ponieważ przecinałam drogę rowerową) i zaczęłam wykonywać manewr. W tym samym czasie na przejście wszedł staruszek, którego wcześniej nie widziałam, zasłaniała go jakaś skrzynka elektryczna czy coś. Nie ma problemu, zatrzymałam się przed przejściem aby starszy pan mógł sobie bez stresu przejść -
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Spotkała mnie bardzo nieprzyjemna s...
źródło: comment_1619019850g9Wo47pLB3O6hRZJMRa5of.jpg
Moja różowa zdała ostatnio prawko. Prawko zostało wyrobione i leży w urzędzie, ale żeby je odebrać trzeba czekać 3 tygodnie XD Od pewnego czasu nie trzeba mieć dokumentu przy sobie podczas jazdy, ale zastanawiamy się, czy jeżeli prawko nie zostało odebrane to nie będzie jakiś problemów z systemami. Czy ktoś może miał/kojarzy taką sytuację?

#polskiedrogi #prawojazdy #prawo
@Dibhala: Jak masz taką możliwość to podejdź do urzędu, od ręki nadali mi nr bo na info było, ze wniosek oczekuje a przez telefon dowiedziałem się, ze jest niewyraźne zdjęcie + jakiś błąd
Teraz już nie przypomnę sobie jak to się zakładało, kojarzę jedynie, ze było zagmatwane
Dziś wyjątkowo raz od niepamiętnych czasów skręciłem w lewo na rondzie z prawego pasa. Dwupasmowe rondo. Sytuacja była taka, że zanim wjechałem na rondo, gdzie po mojej lewej był samochód, już wiedziałem, że on #!$%@? pojedzie prosto i zjedzie z lewego pasa. Nie widząc go w lusterku, kiedy już byłem na rondzie, zatrzymałem się prawie do zera, bo wiedzialem, że typ #!$%@? gówno. No i zanim się zatrzymałem gościu już przeleciał mi
@krzysiekdw rezerwacje były tylko do rejestracji pojazdów. Z czasem to różnie raz jak byłem z ptakiem załatwiać sprawy stałem 10 minut, za 2 prawie 1h. Jak będziesz chciał obie sprawy na raz załatwić to możesz postać bo to 2 różne kolejki
@sl500: Tak. Przed głównym wejściem, na ulicy, jest ustawiony namiot. Lecisz do niego, ustawiasz się w odpowiedniej kolejce (są odpowiednio oznaczone) i cierpliwie czekasz. Pani wywołuje przez głośnik określoną ilość osób i lecisz z tematem ;)
@wuojtek16 dwa lata temu tak robiłem, kupiłem apke z pytaniami za dychę i po trzech dniach zdałem teorie za pierwszym w wordzie. Później praktyka i nie miałem żadnych problemów, nie czułem że mi czegoś brakuje. Polecam ten sposób, bo chodzić na wykłady po pracy to marnowanie czasu i energii