Czy instruktor ma prawo wymagac zebym kupil u niego dodatkowe godziny nim dopusci mnie do egzaminu wewnetrznego ? Tzn. ja rozumiem ze jeszcze nie jezdze perfekcyjnie i chetnie sie doedukuje ale wole to zrobic w innej szkole i w innym miescie. #prawojazdy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 0

Kondziu5
- 3
@Ququ7: Nigdy nie słyszałem by takie fikołki się odbywały, to właśnie jest wręcz zalecane by na próbę pojsc do kogoś innego, inne podejście, może mniej stresu bo pierwotny już na w-----e bo ciągle robisz te same błędy itp.

EagleOfFreedom
via Wykop Mobilny (Android)- 3
@Ququ7: mi właściciel OSK z którym miałem wewnętrzny, mówił że może nie wydać dokumentów po tym egzaminie, gdy zobaczy, że ktoś naprawdę źle jeździ. Namawia wtedy do zmiany OSK lub dokupienia godzin. Ale do samego egzaminu powinnaś być dopuszczona.
konto usunięte via iOS
- 6
Mirki ja już po jazdach. Instruktor wydawał się spoko. A ja się go bałem. Po jazdach byłem w sklepie kupiłem sobie p--o na wieczór. 1 Heinekena. Mijałam dawnego kolegę i się zachowywał tak jakby mnie nie znał ehhh. (╯︵╰,) #przegryw #prawojazdy #s----------e
@Mietek_02: Mozesz choć raz przestać płakać?
Komentarz usunięty przez autora
- 25

Miałem polskie prawo jazdy, po czym wymieniłem je na brytyjskie. Teraz chcę wymienić znowu na polskie. Strona gov.pl oczywiście wprowadza w błąd podając że uk jest w UE. Pytanie czy będę musiał zdawać jakiś egzamin teoretyczny jak piszą na gov czy po prostu składam dokumenty i dostaje nowy plastik? #prawojazdy #uk
konto usunięte via iOS
- 11
Mirki jutro mam 2 godziny z nowym instruktorem o 18stej dopiero stresuje się. (╯︵╰,) #prawojazdy #przegryw #fobiaspoleczna #nerwica
źródło: comment_1634069359aOWe4FhPwoHh21qKQImSYv.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 5
@Mietek_02 Pamiętaj że to on jest dla ciebie nie ty dla niego, po to mu płacisz żeby cię nauczył, jeśli trafisz na jakiegoś gbura to nie wachaj się zmieniać, ja pierwszym razem trafiłem na jakiegoś milicjanta co to się wydzierał i pokazywał swoją pozycje, zmienili mi na fajnego gościa z którym dało się pogadać, pośmiać.
@Mietek_02: Jak stresujesz się jazdami to współczuję ci na egzaminie a dokładniej na poczekalni przed egzaminem praktycznym gdzie wyczytują was po nazwiskach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Android
- 2
Ostatnia tragedia gdzie czteroletni chłopiec zginął potrącony autem a raczej został zamordowany przez debila za kółkiem przypomniała mi pewien problem wymiaru sprawiedliwości o którym bardzo mało się dyskutuje, przynajmniej ja nigdy nie słyszałem żadnej debaty na ten temat. Dokładnie chodzi mi o to że sprawcy grozi od 2 do 12 lat. Wiele osób powie że mało, ja również bo za morderstwo to powinno być minimum 15 lat a dla mnie jak ktoś
@alvaroZcamaro:
Tu popełniasz błąd. Nie ma czegoś takiego jak ten sam czyn. Okoliczności popełnienia przestępstwa mogą być diametralnie różne, mimo takiej samej kwalifikacji. Wymiar kary powinien być przez to kwestią mocno indywidualną.
Czyli jeden gość za ten sam czyn
Tu popełniasz błąd. Nie ma czegoś takiego jak ten sam czyn. Okoliczności popełnienia przestępstwa mogą być diametralnie różne, mimo takiej samej kwalifikacji. Wymiar kary powinien być przez to kwestią mocno indywidualną.
- 2
@alvaroZcamaro: no tak, ale sytuacji ja sam mogę Ci wymienić milion. tych kombinacji jest tak dużo, że prawo stałoby się tak bardzo skomplikowane, że w życiu byś nie doszedł.
przykładowe czynniki wpływające na karę:
1. brak przeglądu samochodu
2.
przykładowe czynniki wpływające na karę:
1. brak przeglądu samochodu
2.
- 0
Czołem druhowie!
Mam pytanko do osób, które posiadają uprawnienia na prowadzenie pojazdów przywilejowanych. Czy Wy także musieliście wykonywać rentgen klatki piersiowej? Dzisiaj byłem u lekarza medycyny pracy z nadzieją, że będę mógł się już udać do wydziału komunikacji, a okazało się, że do zrobienia jest jeszcze EKG, badania krwi itp., a także rentgen klatki piersiowej. Trochę się zdziwiłem, bo naczelnik o czymś takim nie wspominał. Kolejna rzecz, czy będę musiał za to
Mam pytanko do osób, które posiadają uprawnienia na prowadzenie pojazdów przywilejowanych. Czy Wy także musieliście wykonywać rentgen klatki piersiowej? Dzisiaj byłem u lekarza medycyny pracy z nadzieją, że będę mógł się już udać do wydziału komunikacji, a okazało się, że do zrobienia jest jeszcze EKG, badania krwi itp., a także rentgen klatki piersiowej. Trochę się zdziwiłem, bo naczelnik o czymś takim nie wspominał. Kolejna rzecz, czy będę musiał za to
Mial ktos taki przypadek, ze zaplacil mandat, dostal sporo punkcikow i jest ich brak widocznosci w apce mObywatel?
Minely dwa tyg prawie i ani widu ani slychu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#prawojazdy
Minely dwa tyg prawie i ani widu ani slychu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#prawojazdy
#anonimowemirkowyznania
Nigdy się samochodami nie jarałem ale po tym jak zrobiłem sobie prawko naprawdę polubiłem jazdę samochodem. Gdy trzeba kogoś gdzieś zawieźć lub przywieźć zawsze jestem chętny niezależnie czy trzeba jechać 30 czy 300km dlatego pomyślałem że to moja szansa na pracę którą będę lubił. Myślę również że pomoże mi w tym to że jestem #introwertycy, niezbyt lubię pić alko oraz to że lubię uczyć się języków
Nigdy się samochodami nie jarałem ale po tym jak zrobiłem sobie prawko naprawdę polubiłem jazdę samochodem. Gdy trzeba kogoś gdzieś zawieźć lub przywieźć zawsze jestem chętny niezależnie czy trzeba jechać 30 czy 300km dlatego pomyślałem że to moja szansa na pracę którą będę lubił. Myślę również że pomoże mi w tym to że jestem #introwertycy, niezbyt lubię pić alko oraz to że lubię uczyć się języków
- 0
Opbezkodu: @Bartezowsky: jak 21 koncze za troszkę więcej niż rok to mogę przed tymi urodzianmi zacząć ten kurs 21+? Gdzie szukać tych kursów finansowanych przez UE?
Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
@AnonimoweMirkoWyznania nie powiem Ci na 100% bo nie wiem. ALE wydaje mi sie, ze musisz miec ukonczone 21 lat. Najlepiej zadzwonic do osrodka, w ktorym chcialbys go zrobic.
Slowo klucz do szukania kursow z unii to EFS (Europejski Fundusz Spoleczny). Liste powinienes znalezc na stronie swojego wojewodztwa bo to oni to rozdzielaja srodki.
Jezeli jestes z pomorskiego napisz na pw. Podesle Ci 3 osrodki, z programow ktorych sam korzystam lub korzystalem.
Slowo klucz do szukania kursow z unii to EFS (Europejski Fundusz Spoleczny). Liste powinienes znalezc na stronie swojego wojewodztwa bo to oni to rozdzielaja srodki.
Jezeli jestes z pomorskiego napisz na pw. Podesle Ci 3 osrodki, z programow ktorych sam korzystam lub korzystalem.
Jutro rano egzamin praktyczny, a ja na samą myśl o nim podczas dzisiejszej ostatniej godziny jazd dodatkowych zacząłem mieć problemy nawet z głupim ruszaniem pod górę. Na szczęście nie były to błędy, które by mnie uwaliły, ale jutro stres na pewno będzie większy i obawiam się, że nawet z placu nie wyjadę. Trzymajcie kciuki, bo czarno to widzę.
#prawojazdy
#prawojazdy
@Nomad34: Dasz radę miras, ten egzamin to nieporozumienie swoją drogą.
@Nomad34 Ja akurat zdarzyłam się zaczaić, że pasów nie mam zapiętych jak ruszyłam, jak mnie egzaminator zatrzymał i kazał powtórzyć odrazu wiedziałam co jest nie tak, łuk elegancko ale padłam wtedy na wzniesieniu ;D tez czekałam bity miesiąc na egzaminy, także cierpliwości , ja na szczęście mam już to za sobą i nie zazdroszczę, życzę powodzenia przy następnym podejściu i oby ostatnim ;)
- 34
U mnie takie kwiatki w centrum handlowym Lindetal-Center, dobre, żeby wiedzieć gdzie nie parkować by nie mieć porysowanego auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bycie kobietą to inwalidztwo, dlatego musza mieć swoje miejsca parkingowe ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
#niemcy #logikarozowychpaskow #parking #europa #prawojazdy #bekazlewactwa
Bycie kobietą to inwalidztwo, dlatego musza mieć swoje miejsca parkingowe ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
#niemcy #logikarozowychpaskow #parking #europa #prawojazdy #bekazlewactwa
źródło: comment_1634037518QMHInwCzcymsVGnYavnmbG.jpg
Pobierz2
Kierowca nie ustąpił pierwszeństwa, potrącił rowerzystę. 74-latek uderzył...

W Lubinie (woj. dolnośląskie) kierowca samochodu potrącił rowerzystę, który wjechał na przejście z przejazdem rowerowym i chciał dostać się na drugą stronę ulicy. 74-latek doznał poważnych obrażeń głowy. Trafił do szpitala. Policja publikuje nagranie ku przestrodze.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Rok temu nie zdałem egzaminu praktycznego na #prawojazdy, muszę w końcu to dokończyć i iść dzisiaj się zapisać na dodatkowe jazdy żeby w końcu zdać po latach ten egzamin. Ehhhh bardzo się boje czemu muszę być #przegryw z #fobiaspoleczna
- 1
@10129: Pojscia do instruktora i rozmowy z nim poniewaz boje sie ludzi
@Xreak: powiem tak, że zdanie prawka to kwestia dobrego instruktora, który potrafi wytłumaczyć. I też radzenie sobie ze stresem. Ja np zdałem prawko za pierwszym, mimo że po 15h jazd nie umiałem parkować xD Ale potem się mocno przyłożyłem i się udało. Pogadaj, może poszukaj innej szkoły jazdy i jakoś to pójdzie.
#wypadki #wypadkinadrogach #prawojazdy #prawo #przemyslenia
Osoby uciekające z miejsca wypadku, powinni ponosić dodatkowe konsekwencje jakby jechali pijani.
Osoby uciekające z miejsca wypadku, powinni ponosić dodatkowe konsekwencje jakby jechali pijani.
@Bananowaty ponoszą. Są traktowani tak jak sprawca wypadku znajdujący się w stanie nietrzeźwości. Wynika to z art. 178 par. 1 k.k.
- 3
@IgorK: o nie wiedziałem. Dzięki
Moge jechac prosto z budowy odebrac #prawojazdy czy obowiazkowo musze ubrac garniak i kupic bombonierke dla pani w urzedzie?
#kiciochpyta #saviorvivre #heheszki #pytanie
#kiciochpyta #saviorvivre #heheszki #pytanie
Jeszcze flaszka dla egzaminatora
@Mdx91 o podwawelskiej nie zapomnij xD
- 3
Kuźwa nie ma to jak w wolnym czasie oglądać jakieś urywki programów dot. prawa jazdy
#przegryw #afryka #prawojazdy
#przegryw #afryka #prawojazdy
źródło: comment_1633978544ctrLcDkZbCZUmi8QQf1iPV.jpg
Pobierz- 0
@Piwniczanin: Żona naszego reprezentanta Polski
źródło: comment_1633986082lwHLxbtxC1M7B2ViMzvdnS.jpg
Pobierz@Piwniczanin: @Tippler: Jakim cudem xDDD
Jaka jest maksymalna szerokość auta, które może legalnie poruszać się po drogach publicznych w Polsce ?
Pytam bo nie mogę znaleźć…
#pytanie #polskiedrogi #polska #prawojazdy
Pytam bo nie mogę znaleźć…
#pytanie #polskiedrogi #polska #prawojazdy
Mireczki szukam szkoły jazdy, w której prowadzą jazdy doszkalające w tygodniu po godzinie 17 i w weekendy, ktoś coś poleca?
#olsztyn #prawojazdy
#olsztyn #prawojazdy
Miałem ostatnio nietypową sytuację na drodzę i zastanawiam się czy gdyby doszło do wypadku byłaby to w jakims stopniu moja wina. Otóż wyprzedzałem traktor. Wyprzedziłem go i zacząłem się rozpędzać do 90 km/h. Patrzę w lusterko, a SUV za mną oprócz traktora wyprzedza i mnie, mysle sobie pewnie mnie zaraz wyprzedzi, problem w tym że ja swoją małolitrażówką spokojnie rozpędziłem się do 90 km/h, a on również i nie mógł mnie wyprzedzić.
@Hakunamatata57: nie ma tu raczej konkretnej odpowiedzi, wszystko zależy od tego, jak to dokładnie co do sekundy wyglądało. Jak dla mnie, to teoretycznie (w myśl przepisów) właściwym rozwiązaniem byłoby zaprzestanie przyspieszania, gdy byłeś już na swoim pasie i widziałeś, że ten ktoś z tyłu nie wjeżdża za Ciebie. Inna sprawa, że jak ten ktoś nie miał czym wyprzedzać w ten sposób, to nie powinien się za to brać i raczej
- 7
@Hakunamatata57: Pojazd wyprzedzany nie może przyspieszać



























