Rozpędzony 18-latek na elektrycznej hulajnodze wbił się w samochód.

W sobotę, 13 czerwca, około godziny 19 na skrzyżowaniu ulic Listonoszy i Magneta w warszawskim Rembertowie doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i hulajnogi elektrycznej. Ranny został 18-letni użytkownik jednośladu.
z- 151
- #
- #
- #
- #
- #
- #















![Brutalny napad na pracowników Żabki po odmowie sprzedaży energetyka [WIDEO] - Ol](https://wykop.pl/cdn/c3397993/c8e56144645b8ee31dfdabfbebbc4b9fc2a52def07eb18c8c65b0aa7e4fefb0f,w220h142.jpg)

Jest to po prostu hulajnoga elektryczna niespełniająca norm, ale nie staje się automatycznie motocyklem