#prawojazdy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Polecicie miejsce w #krakow gdzie robią elegancko badanie podstawowe do prawka (orzecznik)? Bo mnie tutaj januszex na osiedlu (ze szkółki) ściemnia że nie potwierdziłem i lekarza nie przywiózł, a w sieci jest śmietnik.
#prawojazdy
#prawojazdy
Polecacie jakąś szkołe jazdy w Łodzi? #prawojazdy #lodz
@blazio: na pewno nie agra, c-----a organizacja a polowa instruktorów to dziadki ktore spia na jazdach xD
chyba ze trafi ci sie instruktor co pracuje w sm to akurat spoko jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chyba ze trafi ci sie instruktor co pracuje w sm to akurat spoko jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@blazio: Zadzwoń i zapytaj. Ja jeździłem na Retkinii (kat. A), ale wiem, że placów mają więcej, w tym część nieaktywnych (np. ten na parkingu M1).
czy to jest skrzyżowanie? pytam, bo tu jest ponoć pułapka egzaminacyjna kawałek dalej związana z tym, że jesteśmy na drodze jednokierunkowej (znak był wcześniej), później jest znak ostrzegawczy "ruch w dwóch kierunkach", ale tak się zastanawiam:
jeżeli to jest skrzyżowanie, a za skrzyżowaniem gdy nie ma powtórzonego znaku o drodze jednokierunkowej, to ta staje się dwukierunkowa, czy teoretycznie już w tym miejscu możnaby uznać dopuszczone dwa kierunki ruchu? (pomijam w tym momencie
jeżeli to jest skrzyżowanie, a za skrzyżowaniem gdy nie ma powtórzonego znaku o drodze jednokierunkowej, to ta staje się dwukierunkowa, czy teoretycznie już w tym miejscu możnaby uznać dopuszczone dwa kierunki ruchu? (pomijam w tym momencie
źródło: comment_1635428472zkC8oDVuLyySBCpITcO7yT.jpg
Pobierz@memento_mori no są dwie drogi czyli skrzyżowanie
konto usunięte via Android
- 4
@memento_mori zależy czy znak informujący o drodze jednokierunkowej był strefowy, jeśli nie to za skrzyżowaniem jeżeli nie ma powtórzonego znaku jest droga dwukierunkowa
No zajebiste miejsce sobie znalazłeś na parking
Ulica bardzo ruchliwa btw.
#uk #debile #prawojazdy #parkowanie
Ulica bardzo ruchliwa btw.
#uk #debile #prawojazdy #parkowanie
źródło: comment_1635417347W9wZhoBkIvkID96kextxPR.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 8
@szzzzzz: weź zobacz, może jakaś pizza w środku jest
Jeśli zapłaciłem za prawko 3 lata temu i mam lekarza, pkk. To czy muszę dopłacić do ceny jaka obowiązuje za prawko w 2021?
#prawojazdy
#prawojazdy
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@pokywpokyw1 cringe
#prawojazdy #motoryzacja #opony
Hej Mirasy, polecicie jakieś znośne opony all-season w rozsądnej cenie?
Hej Mirasy, polecicie jakieś znośne opony all-season w rozsądnej cenie?
- 1
@MalowanyPtak: byłem pozytywnie zaskoczony Nexen N'Blue 4 season w rozmiarze 195/65R15. Mam wrażenie, że zimą sprawdzały się lepiej niż moje zimowe Fuldy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Odsyłam do mojej prezentacji modelu Nexen NBlue 4Season
https://wulkanista.pl/nexen-n-blue-4-season/
https://wulkanista.pl/nexen-n-blue-4-season/
- 25
#anonimowemirkowyznania
Siemanko Mirki, na skrzyżowaniu lekko się zagapiłem i nie wyhamowałem do końca (chłop w którego uderzyłem na zielonym świetle z prawego pasa do jazdy na wprost i w prawo nie wrzucił kierunkowskazu tylko chyba przyhamował i dopiero skręcił) i uderzyłem w większy samochód (jakaś ciężarówka chyba albo coś z wysokim tyłem bo do końca nie wiem ale na to by wskazywał ślad na masce a nie na zderzaku auta
Siemanko Mirki, na skrzyżowaniu lekko się zagapiłem i nie wyhamowałem do końca (chłop w którego uderzyłem na zielonym świetle z prawego pasa do jazdy na wprost i w prawo nie wrzucił kierunkowskazu tylko chyba przyhamował i dopiero skręcił) i uderzyłem w większy samochód (jakaś ciężarówka chyba albo coś z wysokim tyłem bo do końca nie wiem ale na to by wskazywał ślad na masce a nie na zderzaku auta
@AnonimoweMirkoWyznania: trochę dziwne, ale może gość serio nie poczuł. Ciężarówką zdarzają się przypadki taranowania i nie czują, to tym bardziej Twojej maski mógł nie zauważyć, nie Ty uciekłeś, szkoda, że nie masz świadka, ale on raczej też nie. Zgłaszać trochę bez sensu, bo ryzykowałbyś mandatem, a jeśli on tego nie zgłosił na miejscu, to też już za bardzo nie ma jak.
Według mnie gość i tak by nie miał żadnych
Według mnie gość i tak by nie miał żadnych
@KarmazynowyAstrofizyk @Black42ne: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
10
Zaostrzenie kar dla kierowców. Sejmowa komisja niemal jednogłośna

Zaostrzenie kar dla kierowców coraz bliżej. Sejmowa Komisja Infrastruktury w środę niemal jednogłośnie poparła projekt nowelizacji Prawa o ruchu drogowym. Członkowie komisji zarekomendowali przyjęcie dziesięciu poprawek, które nie zmieniają jednak zasadniczych założeń projektu.
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Ej ostatnio na wykopie latało o tym jak babki prowadzą auta za >100000 i gadają przez telefon przy uchu a nie przez zestaw głośnomówiący - mówię nie No bez przesady. Dzisiaj widzę babeczkę w Mercedesie kozackim jedzie autem i telefon na głośniku przy uchu XDDDDDDDD
#prawojazdy #zalesie
#prawojazdy #zalesie
@Meszekkeszek: ciężko teraz znaleźć nowe auto, sensowne, za mniej niż 100k xD
@Meszekkeszek: Ja tysz tego nie rozumiem. Nieważne w sumie jakie auto ale często to widzę, że jedzie taka damulka i nawija do telefonu w łapie. Ja sobie kupiłam do mojego starego golfa za jakieś +/- 10 złotych prosty, zwykły z baseusa uchwyt na telefon do kratki i cyk mój ajfą wkładam do niego, odpalam głośnomówiący i sobie jadę i gadam. Nigdy nie pojmę nawet już pomijając głupotę trzymania telefonu i
#prawojazdy hej jak zdałem egz to teraz do urzędu zapłacić to 100 zł i co tam muszę zanieść ? Wniosek pewnie wypisać i zdjęcia dać ale jeszcze coś trzeba ?
- 1
@Spikesword: Wniosek i zdjęcia już składałeś, bo bez tego nie otrzymałbyś PKK. Trzeba zanieść/wysłać mailem (w zależności od urzędu) potwierdzenie opłaty.
- 0
@Kaizen_: oo dzięki
Czy są takie sytuacje, że jeden znak STOP nakłada obowiązek dwukrotnego zatrzymania się? Dzisiaj instruktor pouczył mnie, że w tym miejscu (pic rel) trzeba się zatrzymać dwa razy: najpierw przed szynami, a potem jeszcze przed wjazdem na jezdnię, nawet gdy nic nie jedzie. Czy ma rację? Wydaje mi się to dziwne, bo chyba wtedy powinny być dwa znaki STOP?
#prawojazdy
#prawojazdy
źródło: comment_1635268948e1wu2gASDSLjJDjgL1vox6.jpg
Pobierz@Kamil32123: Nie mam nic wspolnego z prawem, ale nwm czy to nie działa tak, że te punkty [1) i 2)] czytamy osobno i czy to nie jest tak, że albo Stop dotyczy skrzyżowania albo torowiska
Wg mnie ten znak z foty dotyczy tylko torowiska. To trochę tak jakby zamoast torów była inna droga i jeden znak Stop mialby dotyczyc obu jezdni
Wg mnie ten znak z foty dotyczy tylko torowiska. To trochę tak jakby zamoast torów była inna droga i jeden znak Stop mialby dotyczyc obu jezdni
- 1
@Kamil32123: gorzej jak na pustej drodze egzaminator spyta "po co sie pan zatrzymuje drugi raz??" xd
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
Różowa zdaje prawko part 4 xD ja dziś bez sraki, sralem w domu. Niech to zda to będzie święty spokój i nie będę musiał po nią po pracy przyjedzac
#prawojazdy
#prawojazdy
- 2
Jak zda to kupuje kamerkę, jak r------e to będę wiedział z czyjej winy chociaż xD
- 1
konto usunięte via Android
- 4
To jest chłop twardy jak skała kobiety mają mokro na takich alfów widok
#polska #prawojazdy #heheszki #podrozujzwykopem #zwiazki #logikarozowychpaskow
#polska #prawojazdy #heheszki #podrozujzwykopem #zwiazki #logikarozowychpaskow

@Szaka_laka jejuu, te memy to mi przypominają liceum 7 lat temu i smieszki, bo wyszło nowe "życie i śmierć"
- 0
źródło: comment_1635175860Z4ihjiGHWfJqkYBb6zFTGd.jpg
PobierzKto ma pierwszeństwo?
- A 58.5% (24)
- B 41.5% (17)
@Nikic21: przez stop rozumiemy skrzyżowanie? No to pozdrawiam obecnie większość głosującą na B i zapraszam do Frito Lay w Warszawie na Jana Zamoyskiego.
Pierwszeństwo pieszych przed przejściem dla pieszych jest najlepszą zmianą pisu w tym roku. Change my mind.
Praktycznie podchodząc do przejścia nie muszę czekać, aż ktoś mi się łaskawie zatrzyma tylko robi to pierwszy nadjeżdżający samochód...oczywiście w miarę rozsądku. Dziś nawet gość w tesli się zatrzymał. #czujedobrzeczlowiek #prawo #prawojazdy #samochody
Praktycznie podchodząc do przejścia nie muszę czekać, aż ktoś mi się łaskawie zatrzyma tylko robi to pierwszy nadjeżdżający samochód...oczywiście w miarę rozsądku. Dziś nawet gość w tesli się zatrzymał. #czujedobrzeczlowiek #prawo #prawojazdy #samochody
najlepszą zmianą pisu w tym roku
@Chris_Karczynski: nie żeby konkurencja była jakaś duża ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale owszem, zgadzam się.





























Praca jako kierowca autobusu to dobra fucha? Lepsza niż kierowca kat C? Na jakie zarobki można liczyć ? Zastanawiam się właśnie czy iść w ten kierunek i jeśli tak to właśnie w jaką kategorię. Zawsze Praca jako kierowca autobusu wydawała mi się spokojniejsza...te same trasy, bez nadmiernego cofania, kombinowania, obciążania za uszkodzenia towaru, ale pewnie gorzej płatna niż na solówkach.
#praca #kierowca #transport #