#anonimowemirkowyznania
Praca jako kierowca autobusu to dobra fucha? Lepsza niż kierowca kat C? Na jakie zarobki można liczyć ? Zastanawiam się właśnie czy iść w ten kierunek i jeśli tak to właśnie w jaką kategorię. Zawsze Praca jako kierowca autobusu wydawała mi się spokojniejsza...te same trasy, bez nadmiernego cofania, kombinowania, obciążania za uszkodzenia towaru, ale pewnie gorzej płatna niż na solówkach.

#praca #kierowca #transport #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecicie miejsce w #krakow gdzie robią elegancko badanie podstawowe do prawka (orzecznik)? Bo mnie tutaj januszex na osiedlu (ze szkółki) ściemnia że nie potwierdziłem i lekarza nie przywiózł, a w sieci jest śmietnik.
#prawojazdy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DJ_QBC: z luxmedem miałem kontakt tylko przy badaniach na kierowcę i zrobili to profesjonalnie, a że masz inne doświadczenia z luxmedem to mnie nie interesuje, bo zapewne takich badań tam nie robiłeś
  • Odpowiedz
@blazio: na pewno nie agra, c-----a organizacja a polowa instruktorów to dziadki ktore spia na jazdach xD

chyba ze trafi ci sie instruktor co pracuje w sm to akurat spoko jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@blazio: Zadzwoń i zapytaj. Ja jeździłem na Retkinii (kat. A), ale wiem, że placów mają więcej, w tym część nieaktywnych (np. ten na parkingu M1).
  • Odpowiedz
czy to jest skrzyżowanie? pytam, bo tu jest ponoć pułapka egzaminacyjna kawałek dalej związana z tym, że jesteśmy na drodze jednokierunkowej (znak był wcześniej), później jest znak ostrzegawczy "ruch w dwóch kierunkach", ale tak się zastanawiam:

jeżeli to jest skrzyżowanie, a za skrzyżowaniem gdy nie ma powtórzonego znaku o drodze jednokierunkowej, to ta staje się dwukierunkowa, czy teoretycznie już w tym miejscu możnaby uznać dopuszczone dwa kierunki ruchu? (pomijam w tym momencie
memento_mori - czy to jest skrzyżowanie? pytam, bo tu jest ponoć pułapka egzaminacyjn...

źródło: comment_1635428472zkC8oDVuLyySBCpITcO7yT.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Siemanko Mirki, na skrzyżowaniu lekko się zagapiłem i nie wyhamowałem do końca (chłop w którego uderzyłem na zielonym świetle z prawego pasa do jazdy na wprost i w prawo nie wrzucił kierunkowskazu tylko chyba przyhamował i dopiero skręcił) i uderzyłem w większy samochód (jakaś ciężarówka chyba albo coś z wysokim tyłem bo do końca nie wiem ale na to by wskazywał ślad na masce a nie na zderzaku auta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: trochę dziwne, ale może gość serio nie poczuł. Ciężarówką zdarzają się przypadki taranowania i nie czują, to tym bardziej Twojej maski mógł nie zauważyć, nie Ty uciekłeś, szkoda, że nie masz świadka, ale on raczej też nie. Zgłaszać trochę bez sensu, bo ryzykowałbyś mandatem, a jeśli on tego nie zgłosił na miejscu, to też już za bardzo nie ma jak.
Według mnie gość i tak by nie miał żadnych
  • Odpowiedz
@KarmazynowyAstrofizyk @Black42ne: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
  • Odpowiedz
Ej ostatnio na wykopie latało o tym jak babki prowadzą auta za >100000 i gadają przez telefon przy uchu a nie przez zestaw głośnomówiący - mówię nie No bez przesady. Dzisiaj widzę babeczkę w Mercedesie kozackim jedzie autem i telefon na głośniku przy uchu XDDDDDDDD
#prawojazdy #zalesie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Meszekkeszek: Ja tysz tego nie rozumiem. Nieważne w sumie jakie auto ale często to widzę, że jedzie taka damulka i nawija do telefonu w łapie. Ja sobie kupiłam do mojego starego golfa za jakieś +/- 10 złotych prosty, zwykły z baseusa uchwyt na telefon do kratki i cyk mój ajfą wkładam do niego, odpalam głośnomówiący i sobie jadę i gadam. Nigdy nie pojmę nawet już pomijając głupotę trzymania telefonu i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#prawojazdy hej jak zdałem egz to teraz do urzędu zapłacić to 100 zł i co tam muszę zanieść ? Wniosek pewnie wypisać i zdjęcia dać ale jeszcze coś trzeba ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy są takie sytuacje, że jeden znak STOP nakłada obowiązek dwukrotnego zatrzymania się? Dzisiaj instruktor pouczył mnie, że w tym miejscu (pic rel) trzeba się zatrzymać dwa razy: najpierw przed szynami, a potem jeszcze przed wjazdem na jezdnię, nawet gdy nic nie jedzie. Czy ma rację? Wydaje mi się to dziwne, bo chyba wtedy powinny być dwa znaki STOP?

#prawojazdy
memento_mori - Czy są takie sytuacje, że jeden znak STOP nakłada obowiązek dwukrotneg...

źródło: comment_1635268948e1wu2gASDSLjJDjgL1vox6.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kamil32123: Nie mam nic wspolnego z prawem, ale nwm czy to nie działa tak, że te punkty [1) i 2)] czytamy osobno i czy to nie jest tak, że albo Stop dotyczy skrzyżowania albo torowiska
Wg mnie ten znak z foty dotyczy tylko torowiska. To trochę tak jakby zamoast torów była inna droga i jeden znak Stop mialby dotyczyc obu jezdni
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Różowa zdaje prawko part 4 xD ja dziś bez sraki, sralem w domu. Niech to zda to będzie święty spokój i nie będę musiał po nią po pracy przyjedzac


#prawojazdy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwszeństwo pieszych przed przejściem dla pieszych jest najlepszą zmianą pisu w tym roku. Change my mind.
Praktycznie podchodząc do przejścia nie muszę czekać, aż ktoś mi się łaskawie zatrzyma tylko robi to pierwszy nadjeżdżający samochód...oczywiście w miarę rozsądku. Dziś nawet gość w tesli się zatrzymał. #czujedobrzeczlowiek #prawo #prawojazdy #samochody
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach