@Sonny86: Są trzy rodzaje coachy: 1. nieudacznicy, co próbują innych pouczać; 2. banany/żonki co wywalają masę kasy na certyfikaty, szkolenia i coś tam reprezentują (ale nie reprezentują biedy).
  • Odpowiedz
Jak przestac myslec o tym co dzialo sie w pracy. Czesto analizuje i rozmyslam co kto poeiedzial i co sie stalo w pracy. Na przyklad jest jedna rozowa w pracy ktora jest mega wredna. Staram sie jej unikac, ale jesli musze z nia rozmawiac to pozniej rozmyslam czy nie odpowiedzialem jej za duzo jak gada głupoty #kolchoz #praca #pracbaza
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@razem: No to na pewno, porodówki się zamykają ale psiecków będzie nieskończona ilość, popyt duży nawet w mniejszych mieścinach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tyle to ja wiem.
Tylko nie wiem czy iść w to, nie wiem na ile to trzeba mieć zdolności manualne i obycie z psami, też na pewno się zdarzają 'ciężkie' przypadki lekko mówiąc, jakby to było takie proste i miłe i była z
  • Odpowiedz
czy myślicie, że jeśli byłem na rozmowie o pracę i chciałbym ją podjąć ale nie mam od dyrektora (potencjalnie) nowej firmy nic na papierze tylko "jego slowo" to czy jeżeli złożę w obecnej firmie wypowiedzenie to jest szansa że skończy się to dla mnie źle?
#praca
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego godzimy się na wyzysk?

Świetny, a zarazem przerażający materiał o tym, dlaczego Polacy jako naród jest tak przetyrany wyzyskiem, pracą ponad siły i wzajemnym kręceniem na siebie bata. W szczególności wywiad z kobietą od 1:50, która jak sama przyznaje, od ciężkiej pracy w sklepie nabawiła się poważnych problemów zdrowotnych, a mimo to narzeka na młodych ludzi, którzy przychodzą do pracy i nie chcą zasuwać równie ciężko tak jak ona. Mimo tego
Rainmaker97 - Dlaczego godzimy się na wyzysk?

Świetny, a zarazem przerażający materi...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nowa kobita w pracy, trochę starsza, dwa dni i już mam jej serdecznie dość. Ma tak irytującą potrzebę się wygadać, small talk, gadka szmatka.
Wyspałeś się? Jak się jechało do pracy, były korki? Jak minął weekend? Te i wiele innych...
Nosz kurła nawet w spokoju nie możesz zjeść.
#praca #pracbaza #kolchoz #zalesie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Villeman:coż, odpowiadasz na 2-3 zdania i mówisz "przepraszam cię gosia/zosia/grażyna/justyna, potrzebuję się teraz skupić na pracy". A jak jesteś w trakcie jedzenia, to jeszcze łatwiej, jesz i zostawiasz tak długie pauzy między odpowiedziami by rozmowa się rwała. Niemniej, budowanie kontaktów socjalnych, czy w ogóle dobre stosunki są imo warte poswięcenia tych 30 sekund, ale zrobisz jak chcesz.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach