Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pomocy #zwiazki #seks

kilka miesięcy temu ja i mój były mieliśmy kryzys w paroletnim związku, pogorszyło się moje zdrowie psychiczne, zaczęłam mieć wątpliwości, przestało nam się układać i doszło do zdrady - z mojej strony. niedawno udało nam się odzyskać kontakt, rozmawiamy ze sobą dużo, mówimy o przyszłości tej relacji, myślimy o możliwym powrocie do siebie. ja zrozumiałam jak bardzo mi na nim zależy i że popełniłam ogromny błąd, on zaczął powoli mi wybaczać. wciąż mnie kocha, ja go też kocham - nawet powiedzieliśmy to sobie ostatnio. pracujemy nad tym, by naprawić tę relację, jest dużo problemów i emocji do przepracowania, potrzeba czasu i cierpliwości, gdyż chłopak nadal ma do mnie żal, co jest zupełnie zrozumiałe.
pytanie tylko, czy mogę zrobić coś więcej? czy w ogóle jest dla nas szansa? czy wystarczy cierpliwość, wsparcie i rozmowa? będąc na jego miejscu, czego oczekiwalibyście od swojego partnera w takiej sytuacji? i czy da się to w ogóle naprawić?
proszę o odpowiedzi bez oceniania mnie, to wszystko jest wystarczająco trudne bez przykrych komentarzy od nieznajomych. i liczę na zrozumienie i uszanowanie naszej decyzji odnośnie możliwego powrotu do siebie. dodam jeszcze, że niedługo zaczynam terapię. dzięki wielkie za rady.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620ebd900ff018f7aca6c367
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Musisz zbudowac od nowa zaufanie i pilnowac tego aby Ci ufal. Jezeli jestescie mlodzi to spora szansa ze za glupi aby to samodzielnie ogarnac. Sugeruje terapie par. Natomiast mozna to poukladac. I wcale on nie musi wyciagac to przy roznych okazjach ale jak to zrobi musisz go wtedy zrozumiec
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sądze że bo czyms takim nie liczą sie słowa tylko czyny, musisz też brać poprawke na to że jak wrocicie do siebie na pewno od czasu do czasu Ci z tym dosra, no nic nawiedzaj go przytulaj nie wiem zatancz na glowie, przeleć go tak aby żal mu minął
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Laska przekreśliłaś paroletni związek skokiem w bok i oczekujesz wybaczenia? Problemy się rozwiązuje, rozmawia o nich a nie puszcza na boki.
Zrobiłaś raz, zrobisz drugi raz, bo widocznie taki masz podły charakter.
Możesz co najwyżej pozwolić mu na rewanż z jego strony, aby było po równo i abyś wiedziała czym to smakuje.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania zdradziłaś faceta i pytasz co powinnaś zrobić?
Powinnaś nie zdradzać, to po pierwsze.
Po drugie, w zdradzie nie chodzi o seks, tylko o zaufanie. A jak można mieć związek bez zaufania? Tam gdzie się kończy zaufanie - kończy się związek. Nie znam dokładnie przyczyn ani okoliczności zdrady, ale jak się chce uczepić na innej gałęzi, to się schodzi ze starej. Ja bym Ci nie zaufał, chyba że tak ssiesz że
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie warto wracać, on pewnie i tak puści się bokiem jak będzie mial możliwość bo wie że ty też to zrobiłaś, poza tym zastanów się co ty piszesz kochasz go a obcy typ walił Cię aż huczało xD znam przypadki nawet ode mnie z pracy w związku po 20 lat na początku była zdrada i co ? Po 20 latach nadal jest wypominana
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zaproś koleżankę do trójkąta jako przeprosiny, błagaj go niech Ci wybaczy zdradę, a po wszystkim daj chłopu spokój, bo z tego związku i tak już nic nie będzie. Zdrada będzie wracała co jakiś czas w kłótni, poza tym ciało puszczone w ruch raz puszcza się cały czas.
Zacznij pracować nad sobą, żebyś następnemu chłopkowi życia nie #!$%@?ła
  • Odpowiedz